اشتراک گذاری

چگونه تاریخ را در تلفن سانترال تنظیم کنیم؟

یکی از پرسش‌های طرح شده از سوی کاربران تلفن‌های مختلف سانترال، نحوه تنظیم بخش‌های مختلف تلفن سانترال، به ویژه تنظیم تاریخ تلفن سانترال پاناسونیک است. برای این گروه از کاربران ما در این مقاله به صورت گام به گام مراحل تنظیم زمان و تاریخ در تلفن های سانترال مدل های ۷۷۳۰، مدل های ۷۶۶۵ را شرح خواهیم داد. اگر شما نیز قصد تنظیم تلفن سانترال پاناسونیک را دارید می‌توانید به راحتی، تنظیمات مربوط به تاریخ و زمان را در تلفن سانترال خود تغییر دهید. در صورت دنبال کردن مراحل درج شده در بخش زیر و مواجهه با اشکال در تنظیم تاریخ تلفن سانترال پاناسونیک می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی سانترال پاناسونیک تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید

چگونه تاریخ را در تلفن سانترال تنظیم کنیم؟

مراحل مختلف تنظیم تاریخ تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰

تنظیم تاریخ تلفن سانترال به کاربر کمک می‌کند تا اطلاعات دقیق‌تری از جزئیات تماس‌های ورودی و خروجی تلفن سانترال را در اختیار داشته باشد. ضمن آنکه در صورت تنظیم بودن تاریخ تلفن، استفاده از سایر امکانات این تلفن نیز برای کاربر آسان‌تر می‌شود. اگر شما نیز قصد تنظیم تاریخ و زمان تلفن سانترال پاناسونیک را دارید کافی است مراحل درج شده در بخش زیر را دنبال کنید:

  • وارد حالت برنامه ریزی دستگاه برای تنظیم تاریخ تلفن سانترال پاناسونیک شوید.
  • در مدل تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ ابتدا با فشردن کلید program و سپس کلیدهای ستارهو مربع، وارد صفحه پسورد دستگاه شوید.
  • پسورد اولیه دستگاه ها 1234 است. اما چنانچه رمز را تغییر داده اید، با وارد کردن رمز وارد بخش تنظیمات شوید.
  • در این مرحله دستگاه پیغام SYS-PGM NO را بر روی نمایشگر نشان می دهد که بیانگر آمادگی دستگاه برای وارد نمودن کد مورد نظر است.

 اگر میخوای بدونی چرا تلفن پاناسونیک نویز دارد ؟ سریع کلیک کن

  • برای تنظیم تاریخ و ساعت در مدل های مختلف تلفن های سانترال کد ۰۰۰ جهت به کار می رود.
  • در این مرحله پیغام Day/Time Set  بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می شود. برای تایید گزینه ی SP-PHONE  را فشار دهید تا وارد صفحه تنظیمات مورد نظر شوید.
  • برای تغییر اعداد به منظور تنظیم تاریخ و زمان باید از شماره های مختلف روی دستگاه تلفن استفاده کنید. بعد از تغییر هر عدد با استفاده از کلیدهای جهت نما دیگر جزئیات تاریخ و زمان را هم تنظیم کنید.
  • برای تغییر حروف مورد نظر از دکمه AUTO-ANS استفاده کنید.
  • در بخش انتهایی صفحه نمایشگر تلفن، تنظیمات مربوط به ایام هفته را هم تصحیح کنید.

بعد از تنظیم تاریخ تلفن سانترال پاناسونیک برای ذخیره تمامی مراحل انجام شده و خروج از بخش تنظیمات، دکمه STORE روی دستگاه تلفن را فشار دهید. در ادامه دکمه ی HOLD و سپس   programرا فشار دهید تا برای دستگاه به منوی اصلی برگردد.

نمایندگی سانترال پاناسونیک

نمایندگی سانترال پاناسونیک امروزه با توجه به نیازهای روز افزون مراکز اداری و سازمان های مختلف به سیستم ارتباطات سانترال تاسیس گردیده تا خدمات مورد نیاز این گروه از کاربران را ارائه دهد. این نمایندگی با بهره‌مندی از کارشناسان حرفه‌ای در تمامی شعب مجاز خود آماده خدمت رسانی به تمام هموطنان در سراسر کشور خواهد بود.

خدمات فروش، نصب، آموزش و تعمیرات سانترال پاناسونیک در این مجموعه و با استفاده از بهترین تجهیزات تعمیراتی، تحت نظر اساتید با تجربه و متخصص انجام می پذیرد. از این رو چنانچه شما نیز مشترک تلفن های سانترال پاناسونیک هستید، در صورت نیاز به هریک از خدمات یاد شده می‌توانید با نمایندگی سانترال پاناسونیک تماس حاصل کنید و از کلیه خدمات این شعبه اطلاع کسب کنید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩