اشتراک گذاری

تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا مدل 658e

تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا مدل 658e توسط نمایندگی کونیکا مینولتا انجام می شود. این سرویس تعمیراتی تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه شما را برطرف می کند. فتوکپی مورد بحث قابلیت هایی نظیر ضبط، به اشتراک گذاری، مدیریت اسناد، سرعت بالای چاپ، اسکن دوگانه استاندارد و… را دارد. یک دستگاه سیاه سفید است که یک صفحه نمایش بزرگ 9 اینچی رنگی دارد که برای کنترل سخت افزاری و نرم افزاری فتوکپی کونیکا مینولتا مدل 658e بسیار مفید است.

فتوکپی کونیکا مینولتا مدل 658e یک دستگاه کنسولی و ایستاده است و مجهز به قابلیت هایی نظیر مرورگر وب و قابلیت دانلود برنامه های کاربردی از سایت رسمی کونیکا مینولتا است. برای تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا مدل 658e بهترین کار این است که از واحد تعمیرات کپی کونیکا مینولتا کمک بگیرید.

تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا مدل 658e

تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا مدل 658e در محل

با توجه به این موضوع که این دستگاه یک دستگاه بزرگ و کنسولی است، بهتر دیدیم که برای تعمیر آن خدمات سرویس در محل را راه اندازی کنیم. در این سرویس دیگر نیاز به حمل و جابه جایی دستگاه نیست. تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا مدل 658e در محل نه تنها سریع تر و کم هزینه تر انجام می شود، بلکه بی نیاز از جابه جایی های سخت دستگاه هم هست. سرویس کونیکا مینولتا در محل دستگاه کپی  مدل 658e  هیچ محدودیتی در خدمات رسانی ندارد و صفر تا صد مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه شما را شناسایی و رفع می کند.

تعمیر فیوزینگ کونیکا مینولتا مدل 658e

تعمیر فیوزینگ کپی کونیکا مینولتا مدل 658e یکی از سرویس های تعمیراتی این حوزه است. فیوزینگ یا هیتر تنها یکی از بخش های دستگاه کپی است. معمولا کاربر دستگاه کپی می تواند با دیدن خطوط اضافی روی کپی به معیوب شدن یونیت فیوزینگ یا همان Heater دستگاه فتوکپی شک کند. ذات و ماهیت فیوزینگ دستگاه کپی به گونه ای است که باید تعویض شود. توجه کنید که هرگونه اشتباه در فرایند تعویض فیوزینگ می تواند به سایر قطعات آسیب های جدی وارد کند. لذا حتما برای تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا مدل 658e به مرکزی مجهز مراجعه کنید.

تعمیر کاغذکش کپی کونیکا مینولتا مدل 658e

معمولا مشکلات کاغذکش ها خیلی عمیق و شدید نیست. زمانی که با مشکلی در کاغذکش دستگاه مواجه شدید، بهترین کار این است که عملیات چاپ را متوقف کنید. درب دستگاه را باز کنید و قسمت کاغذکش را به خوبی بررسی کنید. اگر کاغذی گیر کرده، به آرامی و به طوری که کاغذ پاره نشود، آن را بیرون بکشید. اگر مشکل پیچیده تر این است، اقدام اضافه ای نکنید و حتما برای تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا مدل 658e در بخش کاغذکش از یک مرکز معتبر کمک بخواهید.

تعمیر پاور دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل 658e

تعمیر پاور دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل 658e یکی از خدمات و سرویس های دیگری است که توسط نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا ارائه می شود. پاور دستگاه کپی یا برد پاور یکی از قطعات اصلی دستگاه کپی است که با کنترل ولتاژ برق در سلامت برد پاور تاثیر مستقیم دارد. در صورتی که تعمیرکار تشخیص دهد که تعمیر برد پاور امکان پذیر نیست، باید برد را تعویض کرد. در فرایند تعویض برد پاور دستگاه کپی کونیکا مینولتا مدل 658e ساده ترین و مهمترین نکته این است که به یک مرکز معتبر و مجاز مراجعه کنید. برای تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا مدل 658e در بخش پاور به آرشیوی مجهز از قطعات جانبی نیاز است که در نمایندگی کونیکا مینولتا فراهم است.

علائم خرابی کاغذکش کونیکا مینولتا مدل 658e

  1. صدای ناهنجار
  2. چروک شدن و کرکر شدن کاغذ
  3. سرعت و عملکرد پایین دستگاه
  4. گیر کردن کاغذ در ورودی کپی
  5. گیر کردن کاغذ در قسمت خروجی

نمایندگی کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا در خدمت تمام کاربران تهرانی و شهرستانی است. این نمایندگی در حوزه فروش، پس از فروش و تعمیرات کونیکا مینولتا خدمات رسانی دارد. امکانات و تسهیلات این نمایندگی همه نیاز های کاربران را برطرف می کند. این نمایندگی با همکاری مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده و خدماتی درخور و شایسته کاربران ارائه می دهد. تمام سرویس ها و خدمات نمایندگی کونیکا مینولتا تضمین شده و همراه با کارت گارانتی است. برای اطلاع از جزئیات خدمات رسانی تماس بگیرید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩