اشتراک گذاری

تعمیرات کپی کونیکامینولتا

تعمیرات کپی کونیکامینولتا در نمایندگی کونیکا ازطریق دو آپشن سرویس در محل و سرویس در مرکز انجام می گردد . چنانچه کاربران مایل به استفاده از خدمت سرویس در مرکز باشند باید به واحد مرتبط با دستگاه مراجعه نمایند. ما یک پیشنهاد ویژه برای آن دسته از کاربرانی داریم که برای عیب یابی و رفع ایراد پیش آمده در دستگاه خود وقت زیادی ندارند. در روش سرویس در محل تکنسین های ما در زمان و مکانی که از سوی شما تعیین می گردد حضور پیدا کرده و تعمیرات لازم را با نظارت کاربر انجام می دهند . مرکز تعمیرات کپی کونیکامینولتا جزء قدیمیترین مراکز تعمیردر تهران میباشد. کلییه ی خدمات نرم افزاری و سخت افزاری در این مرکز صورت می پذیرد .

تمامی خدمات ریکاوری با استفاده از قطعات و نرم افزارهای اصل انجام می شود. واحد تعمیرات کپی کونیکامینولتا یکی از تخصصی ترین واحدهای ریکاوری نمایندگی کونیکا میباشد. مشکلی در خصوص رفع ایراد ماشین های اداری نیست که در این مرکز حل نشود. کلیه ی دستگاه های تعمیری در نمایندگی تعمیرات کپی کونیکامینولتا شامل گارانتی می باشد. کاربران می توانند مطمئن باشند که ازنظر هزینه نیز بهترین قیمت ریکاوری ارائه می گردد. تعمیرات کپی کونیکا مینولتا مطابق با اسلوب های جهانی در نمایندگی رسمی این کمپانی انجام می گردد .

تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل

نمایندگی تعمیر کپی کونیکا مینولتا

نمایندگی تعمیر کپی کونیکا میتولتا، تمامی آن چه از یک نمایندگی انتظار دارید را برای شما فراهم نموده است. خدمات عیب یابی دستگاه و اعلام هزینه ی تقریبی به مشتری ، مشاوره پیش از تعمیرات و شرح مشکل کپی کونیکا مینولتا، تست دستگاه کپی Konica Minolta  پس از تعمیرات و سپردن آن به مشتری در صحت و سلامت کامل ، ارائه ی گارانتی کتبی مرکز سخت افزار ایران با توجه به قطعه ی تعمیر شده در دستگاه کپی کونیکا مینولتا و… تنها بخشی از خدمات نمایندگی کونیکا مینولتا در راستای کسب رضایت مشتریان محترم می باشند.

آن چه ما را خشنود می سازد رضایت شما مشتریان گرامی است. همچنین در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهاد به روند تعمیرات انجام شده دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت مشکل خود را بخش پشتیبانی در نمایندگی تعمیر کپی کونیکا مینولتا در میان گذاشته و از خدمات پشتیبانی این مرکز بهره مند شوید.

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا در محل

دستگاه فتوکپی معمولا وزن بالایی دارد و جابجا کردن آن کار ساده ای نیست. گاهی دستگاه در حین انتقال به تعمیرگاه، ضربه خورده و بیشتر آسیب می بیند. با تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا در محل، چنین مشکلاتی ایجاد نمی شود. با استفاده از این سرویس، تیم تعمیراتی به محل مورد نظر شما اعزام شده و اقدامات لازم در جهت رفع مشکلات فتوکپی را انجام می دهند. اگر شما هم تمایل به دریافت سرویس در محل کپی کونیکا دارید، می توانید با مرکز تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا تماس بگیرید. تیم پشتیبانی پس از انجام هماهنگی های لازم، کارشناسان را به آدرس مورد نظرتان اعزام می کنند.

تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا در محل

خدمات تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

اقداماتی همچون بررسی و عیب یابی دستگاه، تعمیر و تعویض فیوزینگ، تعویض و پاکسازی درام، شارژ کارتریج، تعویض کارتریج آسیب دیده، تعمیر کاغذ کش، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، ترمیم مین برد، ترمیم و تعویض دکمه های آسیب دیده، تعویض مواد مصرفی، تعویض کابل ها و اتصالات آسیب دیده و اقداماتی از این دست، بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا هستند. گارانتی که مرکز سخت افزار ایران به شما ارائه می دهد، اصل بودن قطعات مورد استفاده و اقدامات انجام شده را تضمین می کند.

شارژ و تعویض کارتریج کپی کونیکا مینولتا

اگرچه شارژ کارتریج متداول تر است، بسیاری از دستگاه های کپی، کارتریج یکبار مصرف دارند. یعنی نباید کارتریج آنها را شارژ کرد و حتما باید آنها را با یک قطعه جدید، جایگزین نمود. درواقع اگر کارتریج یکبار مصرف شارژ شود، احتمال بروز مشکلاتی همچون تونر ریزی بسیار زیاد است.

برای شارژ و تعویض کارتریج کپی کونیکا مینولتا می توانید از تیم تعمیرات کپی کونیکا در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید. همکاران ما هردو اقدام را با استفاده از کارتریج و مواد مصرفی درجه  یک انجام می دهند. به این ترتیب، دستگاه پس از تعویض یا شارژ کارتریج هم بهترین عملکرد را خواهد داشت.

تعمیر فیوزینگ کپی کونیکا مینولتا

تعمیر فیوزینگ کپی کونیکا مینولتا یکی از فرایندهای مهم در حوزه ترمیم و رفع معایب این محصول است. فیوزینگ یا هیتر قطعه ی تاثیرگذاری است که گرمای مورد نیاز برای تثبیت تونر روی برگه را تامین می کند. اگر این قطعه درست کار نکند، تامین حرارت نیز به صورت کامل انجام نخواهد شد و در نتیجه، چاپ دچار ایرادهایی خواهد شد. تونر ریزی هم مشکل دیگری است که در اثر خرابی یا از کار افتادن فیوزینگ ایجاد می شود.

تعمیرات کپی کونیکا مینولتا در صورت خرابی فیوزینگ تخصصی تر شده و به مهارت بیشتری نیاز خواهد داشت. جمعی از مجرب ترین تکنسین های این حوزه در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی، بر روند ترمیم این قطعه نظارت دارند و به صورت تخصصی آن را تعمیر یا تعویض می نمایند. این افراد با استفاده از دستگاه ها و ابزار پیشرفته و با کیفیت و نیز با تکیه بر دانش فنی و تجربه بالای خود، فیوزینگ را به دقت بررسی کرده و اقدامات لازم برای تعمیر یا تعویض آن را انجام می دهند. گفتنی است فیوزینگ معمولا قابل تعمیر نیست و باید آن را تعویض کرد.

تعمیر کاغذکش دستگاه کپی کونیکا مینولتا

کاغذ کش نیز یکی دیگر از قطعات کاربردی و مهم دستگاه کپی و پرینتر است در طول فرایند تعمیرات کپی کونیکا مینولتا بررسی شده و ترمیم می گردد. این قطعه از دو بخش درونی و بیرونی تشکیل شده است. کاغذ کش بیرونی، وظیفه انتقال کاغذ به خارج از  دستگاه را بر عهده دارد و کاغذ کش درونی، کاغذ را به داخل این دستگاه هدایت می کند.

این قطعه که با نام پیکاپ هم در بین تعمیرکاران شناخته شده است، در دو نوع دستی و کاستی تولید شده و نقش اساسی در کار دستگاه دارد؛ بدین ترتیب، خرابی آن می تواند منجر به گیر کردن کاغذ در فتوکپی و یا وارد نشدن برگه به آن شود. به طور کلی مشکلات این قطعه به گونه ای است که یا کاغذ کش به طور کلی از کار می افتد و برگه وارد دستگاه نمی شود و یا کاغذ در دستگاه گیر کرده و وارد دستگاه کپی نمی شود. تعمیر کاغذکش دستگاه کپی کونیکا مینولتا در هر دو حالت باید با مهارت و البته دقت بالایی انجام شود تا کاغذ کش یا بخش های مختلف آن دچار شکستگی نشوند.

تعمیر مین برد فتوکپی کونیکا مینولتا

یکی دیگر از قطعات مهم و کاربردی دستگاه فتوکپی، مین برد است که در اصطلاح، برد اصلی نیز نامیده می شود. این قطعه وظیفه پردازش تمامی عملیات انجام شده توسط دستگاه را بر عهده داشته و به همین دلیل نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. وقتی اطلاعات وارد دستگاه کپی می شوند، مین برد تصمیم می گیرد خروجی این اطلاعات به چه شکلی باشد. همچنین در شرایطی که چند کاربر نیاز به استفاده از یک فتوکپی داشته باشند، برد اصلی یا همان مین برد، درخواست هر یک از کاربران را به صورت مجزا پردازش می کند.

تعمیر مین برد فتوکپی کونیکا مینولتا ، یکی از خدماتی است که نمایندگی مجاز کونیکا در مرکز سخت افزار ایران، به صورت تخصصی به کاربران ارائه می دهد. اگر اشتباهی در فرایند ترمیم این قطعه رخ دهد، نحوه کار دستگاه به طور کلی مختل شده و ممکن است امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد. لذا همکاران ما در این مرکز، با مهارت و دقتی مثال زدنی و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا، اقدام به ترمیم مین برد می نمایند. سطح کیفی تعمیرات در نمایندگی تعمیرات کپی کونیکا مینولتا به اندازه ای است که کاربران می توانند دستگاه را مثل روز اول از همکاران ما تحویل بگیرند.

تعمیر برد پاور کپی کونیکا مینولتا

برد پاور یکی از اجزاء مهم دستگاه کپی است که اصلی ترین وظیفه را در زمینه تامین برق دستگاه بر عهده داشته و به نوعی، انرژی مورد نیاز برای کار کپی را تامین می کند. این قطعه در پرینتر هم وجود دارد؛ اما به دلیل نیاز پرینتر به انرژی کم تر، برد پاور کپی اهمیت بیشتری دارد. این قطعه در اثر عواملی همچون ورود ولتاژ بیش از حد یا عدم توجه کاربر به ظرفیت کار دستگاه از کار افتاده و مشکلاتی را در روند عملکرد دستگاه ایجاد می کند.

تیم تعمیرات کپی کونیکا مینولتا ضمن بررسی این قطعه و مشکلات آن، تلاش می کند که آن را ترمیم کند. اما در شرایطی که برد در اثر شدت آسیب دیدگی سوخته باشد، حتما باید آن را تعویض کرد. در این صورت امکان تعمیر برد پاور کپی کونیکا مینولتا وجود نخواهد داشت و باید آن را به یک نمونه اورجینال و منطبق با مشخصات فنی دستگاه جایگزین کرد.

 • تعمیر و بازیابی قطعات فیوزینگ
 • رفع ایراد قطعات تونر هاپر
 • ترمیم قطعات قسمت درایو دستگاه و موتور اصلی
 • تنظیمات دستگاه و تعمیر بردهای الکترونیکی
 • تعمیرات قطعات اسکنر دستگاه
 • تعمیر کپی سیاه سفید در مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا
 • تعمیرات کپی رنگی
 • ریکاوری بخش های مختلف دستگاه کپی
 • رفع ایراد قطعات کاست و بای پس
 • تمیزکاری و سرویس دستگاه کپی
 • تمیز کردن آیینه های دستگاه کپی
 • تعمیر و تعویض ایمیجینک یونیت در مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا
 • حل مشکل قطعات قسمت موتور اصلی
 • رفع ایراد انواع آی سی
 • تعمیرات انواع چیپ دستگاه کپی
 • ریکاوری ترانزیستور
 • تعمیر و بازیابی خازن
 • رفع ایراد ماس فت
 • حل مشکل فت در مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا
 • ترمیم و بازسازی انواع سلف دستگاه کپی
 • تعمیرات دیود

سوالات دستگاه کپی کونیکا مینولتا

علت گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی چیست؟

گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، به این معنی است که پس از پایان عملیات کپی، برگه در دستگاه گیر کرده و بیرون نمی آید. معمولا این مشکل به دلایلی همچون اندازه اشتباه کاغذ و بارگذاری نادرست برگه ایجاد می شود. پیش از تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا در این شرایط، باید اول برگه گیر کرده را با دست جدا کنید و سپس ابعاد و نحوه چینش کاغذها را اصلاح نمایید. اگر متوجه شدید که ایراد از کاغذکش است، باید هرچه زودتر با یک تعمیرکار مجرب تماس بگیرید تا این قطعه را ترمیم یا تعویض کند.

چرا دستگاه کپی خط می اندازد؟

عواملی مثل آلودگی آینه یا شیشه اسکنر، خرابی یونیت دولوپر، خرابی درام و یا عملکرد نادرست درام، بعضا باعث خط انداختن دستگاه کپی می شوند. این مشکل گاهی خوانش محتوا را نیز غیر ممکن کرده و عملکرد دستگاه کپی را مختل می کند. برای تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا با این ایراد، باید تمامی بخش های ذکر شده، با دقت بررسی شوند. با تمیز کردن شیشه و درام و یا تعمیر قطعاتی همچون دولوپر، مشکل حل می شود.  چنانچه سطح درام خط خوردگی یا خراش داشته باشد، باید این قطعه تعویض شود.

علت چروک شدن برگه ها در دستگاه کپی چیست؟

اگر دستگاه کپی شما برگه ها را چروک می کند، اول مطمئن شوید که برگه ها کاملا خشک بوده و رطوبت ندارند. پس از آن، باید از سالم بودن غلتک ها اطمینان حاصل کنید. رطوبت فیوزینگ و قدیمی بودن سینی های کاغذ هم در این زمینه تاثیرگذار بوده و موجب چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی می شوند. تیم تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا برای حل این مشکل، فیوزینگ را ترمیم یا تعویض کرده و یا غلتک های خوراک را تعویض می نمایند.

تیره یا روشن بودن کپی چه دلیلی دارد؟

تیره یا روشن شدن کپی معمولا ناشی از عدم توازن کنترل تراکم است. مثلا ممکن است تنظیمات دستگاه کپی بهم ریخته باشد و به دنبال آن، تصاویر به صورت غیر عادی روشن یا تیره شوند. البته از موارد دیگری همچون فاسد شدن درام و کیفیت پایین تونر هم نباید غافل شد. کارشناسان تعمیر کپی کونیکا مینولتا پس از بررسی و عیب یابی دقیق دستگاه و بخش های ذکر شده، با تعویض درام و تونر، یا اصلاح تنظیمات نور، مشکل را حل می کنند.

 

مشخصات مرکز تعمیرات کپی کونیکامینولتا

مرکز تعمیرات کپی کونیکامینولتا با بکارگیری دو عنصر نجهیزات پیشرفتته و تکنسین های مجرب پروسه ی بازیابی دستگاه های کاربران را انجام می دهند . با بیشتر شدن مصرف کنندگان و پیشرفت صنعت ماشین های اداری نیاز به ترمیم آن نیز امری بدیهی است . در این راستا نمایندگی کونیکا در کارگاه های مجهز تمامی خدمات بازیابی را به کاربران ارائه می دهد . واضح است عیب یابی و رفع ایراد دستگاه باید توسط کارشناسان متخصص وسلط به علم کامپیوتر انجام گردد .

درغیر این صورت اگر پروسه ی تعمیر توسط افردی که تخصصی در این حوزه ندارند انجام شود موجب بروز اشکالات اساسی در دستگاه می گردد . کیفیت بالا و سرعت ارائه ی تعمیرات در این مرکز، مشتریان زیادی را مایل به استفاده از خدمات این نمایندگی کرده است . کاربران می توانند با مراجعه به لینک مشخصات مرکز تعمیرات کپی کونیکامینولتا اطلاعات بیشتری در این حیطه بدست آورند .

تعویض قطعات فتوکپی کونیکا مینولتا

مرکز تعمیرات دستگاه های فتوکپی کونیکا مینولتا با ارائه ی بالاترین کیفیت در تمامی خدمات پشتیبانی آماده ی مرتفع سازی تمامی مشکلات پیش آمده آماده ی خدمت رسانی به تمامی کاربران میباشد. متخصصان این مرکز با هدف اثبات وفاداری به مشتریان خود همواره تلاش و اولویت شان را در تعمیر قطعات دستگاه های فتوکپی این کمپانی قرار داده اند و تعویض قطعه به عنوان راهکار آخر در نظر گرفته میشود.

چنانکه خرابی در دستگاه فتوکپی به علت معیوب شدن قطعات آن رخ دهد و در صورت نیاز به تعویض، تمامی قطعات از آرشیوهای جامع و اورجینال مورد استفاده قرار میگیرند. تا تضمینی باشد برای بازگشت سلامت و کیفیت دوباره ی دستگاه فتوکپی. همچنین انجام تمامی خدمات تعویض طبق مصوبه های رسمی شرکت و به صورت تضمینی انجام خواهد گرفت.

تعمیر قطعات فتوکپی کونیکا مینولتا

دستگاه های فتوکپی کونیکا مینولتا از قطعات پیچیده ای تشکیل شده اند که وظیفه ی هر کدامشان کامل کننده ی کار دیگری در راستای تکمیل فرآیند چاپ میباشد. بدیهی ست که در صورت بروز اختلال در هر کدام از این اجزا، دستگاه کپی در انجام کار خود دچار مشکل میشود.

در چنین مواقعی مراجعه به مراکز تعمیر معتبر امری ضروری است ، چرا که عدم تعمیر صحیح دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا ممکن است مشکلات ثانویه و گاها جبران ناپذیری را برای دستگاه به همراه داشته باشد. از این رو مرکز تعمیرات رسمی قطعات فتوکپی کونیکا مینولتا تاسیس شده تا انجام تمامی خدمات پشتیبانی و سرویس دهی و تعمیر قطعات را برای دستگاه فتوکپی شما کاربران عزیز را عهده دار شود. لازم به ذکر است تمامی مراحل انجام کار در بالاترین کیفیت ممکن و زیر نظر متخصصان زبده ی این امر و به صورت تضمینی انجام میپذیرد.

واحدهای تعمیرات کپی

واحدهای تعمیرات کپی به صورت پارت های تفکیک شده طراحی شده است . از این رو کاربران برای رفع ایراد دستگاه خود باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند . مرکز تعمیرات کپی کونیکامینولتا پروسه ی بازیابی را با پیشرفته ترین تجهیزات و ابزارآلات ترمیم روز دنیا توسط کادرفنی کاردان انجام می دهد . هدف این نمایندگی ارائه ی خدمات باکیفیت برای رفع ایرادات و اشکالات پیش آمده در دستگاه کاربران می باشد . کادرفنی مرکز تعمیرات کپی کونیکامینولتا به تعمیر ، بازیابی و بازسازی دستگاه مشتریان می پردازند . دارندگان این محصول می توانند درصورت لزوم با آسودگی خاطر دستگاه خود را بدست تکنسین های ما بسپارند .

تجهیزات کارگاه های نمایندگی کونیکا توسط مهندسین و تکنسین های مجرب فراهم و خریداری شده اند . تمامی مراحل تعمیر با بکارگیری ابزارآلات درجه یک در نمایندگی کونیکا انجام می گردد . چنانچه شما عزیزان مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی دیگر واحدهای تعمیرات کپی هستید ، می توانید به لینک مربوط مراجعه و وارد صفحه ی مرتبط با محصول موردنظر گردید .

سوالات متداول، مقالات و اخبار دستگاه کپی کونیکا مینولتا

کارشناسان آگاه به علم روز مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا اخبار کپی کونیکا مینولتا همچنین اخبار ماشین های اداری را تهیه کرده اند. کاربران محترم می توانند با مطالعه ی این بخش اطلاعات خود را به روز نمایند. لازم به ذکر است، منابع دربرگبرنده ی این بخش به تایید مراکز معتبر علمی رسیده است . از این رو کاربران می توانند با آرامش خاطر به مطالعه ی این بخش بپردازند .

مدیریت مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا بخش مقالات دستگاه کپی کونیکا مینولتا همچنین دیگر مقالات ماشین های اداری را در سایت راه اندازی کرده است . کاربران گرانقدر می توانند با مطالعه ی این بخش گامی در جهت افزایش سطح علمی خود بردارند. لازم به ذکر است ، به ارائه ی مقالات عمومی نیز همت گماشته ایم . به همین دلیل تمامی افراد می توانند به مطالعه ی این مقاله ها بپردازند .

پرسنل مشتری مدار مرکز تعمیرات کپی کونیکامینولتا سوالات متداول تعمیرات کپی را از قبل پاسخ داده اند . شما عزیزان می توانید با مطالعه ی این بخش به پاسخ بسیاری از پرسش های خود دست پیدا نمایید . کاربران محترم می توانند ازطریق تماس با کادر فنی مجموعه و یا مشاوره ی آنلاین از مشکل دستگاه خود و هزینه ی تقریبی آن مطلع شوید . بدیهی است با ارائه ی پیشنهادات و انتقادات خود می توانید ما را در هرچه بهتر کردن خدمات یاری رسانید .             

انواع دستگاه کپی کونیکا مینولتا و دیگر محصولات

کارمندان خبره ی مرکز تعمیرات کپی کونیکامینولتا علاوه بر ریکاوری به معرفی انواع دستگاه کپی کونیکا مینولتا همچنین دیگر محصولات این کمپانی می پردازند . مهندسین نمایندگی کونیکا به بازیابی دستگاه کپی های تولیدشده توسط  شرکت های کانن ، توشیبا ، شارپ ، ریکو ، زیراکس ، پاناسونیک ، کیوسرا و سامسونگ مبادرت می ورزند. دستگاه فتوکپی که با نام دستگاه کپی یا چاپ است ماشینی است که کاغذ عمل رونوشت یا نسخه برداری را از اسناد یا عکس ها بطور سریع و ارزان انجام می دهد. بیشتر فتوکپی ها از فناوری استفاده می کنند که زیراکس نامیده شده است  فرآیند خشک در دستگاه فوق با استفاده از گرما انجام می شود.

کپی ها می توانند از فناوری هایی نظیر کارتریج جوهرافشان استفاده کنند. زیراکس برای کپی اداری استاندارد است. کیفیت عملکرد مهندسین مرکز تعمیرات کپی کونیکامینولتا موجب بهبود عملکرد دستگاه همانند روز اول می گردد. با کلیک روی لینک انواع دستگاه کپی کونیکا مینولتا و دیگر محصولات می توانید اطلاعات مفیدی در این زمینه بدست آورید .

نمایندگی کپی

نمایندگی کپی با تکیه بر دانش و خلاقیت کارشناسان خود ، به ارائه ی خدمات تعمیر و ریکاوری می پردازد . تمامی تعمیرات در این مرکز با استفاده از ابزارآلات درجه یک و مدرن انجام می گردد . کیفیت خدمات ارائه شده در این مرکز کاربران را از مراجعه به سایر نمایندگی ها بی نیاز می نماید . پرسنل نمایندگی کپی با سرلوحه قرار دادن اهداف مشتری مدارانه به ارائه ی خدمات مطلوب مبادرت می ورزند . این مرکز علاوه بر ترمیم و بازیابی دستگاه های دارای برند معتبر ، به وارد کردن قطعات اورجینال نیز مبادرت می ورزد . از این رو در صورت لزوم به تعویض قطعه ، تکنسین ها از قطعه ی اورجینال استفاده می نمایند .

کادرفنی نمایندگی کپی قادر به تعمیر دستگاه هایی می باشند که سایر مراکز از رفع ایراد آن عاجزند . به همین دلیل کاربران می توانند با اطمینان خاطر دستگاه خود را جهت تعمیر به دست تکنسین های این مجموعه بسپارند . کسب موفقیت های پی در پی این مرکز در حوزه ی فعالیتی خود موجب گشته ، افراد حقیقی و حقوقی بسیاری خواهان سرمایه گذاری در پروژه های نمایندگی کپی باشند .

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

5 × سه =