اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

خطا Fuser Error 50-2 در پرینتر لیزری اچ پی

خطا Fuser Error 50-2 در پرینتر لیزری اچ پی

پرینترهای لیزری اچ پی سیستم های قدرتمندی هستند که می توانند مدت ها بدون کوچک ترین نقصی به فعالیت صحیح خود ادامه دهند. اما به هر حال حضور استهلاک در دستگاه های دیجیتالی را نمی توان نادیده گرفت. کد خطا Fuser Error 50-2 در پرینتر لیزری اچ پی یکی از خطاهایی است که در حین استفاده از این سیستم های چاپ به دلایل حضور مشکلات سخت افزاری مختلف نمایان می شود. در ادامه به بررسی علل پیدایش این مشکل و راه حل های رفع آن می پردازیم.

مفهوم خطا Fuser Error 50-2 در پرینتر لیزری اچ پی

اولین نکته برای از بین بردن کد خطا 50.2 در پرینتر لیزری اچ پی، درک مفهوم اصلی آن است. این خطا در پرینتر اچ پی یک ارور دردسرساز و جدی است که توانایی مختل کردن کل پروسه ی چاپ اسناد را دارد. مفهوم این ارور این است که حداقل یکی از قطعات پرینتر دچار ایراد شده و به درستی کار نمی کند. بنابراین عیب یابی ریزبینانه برای رویارویی با ارور مذکور حائز اهمیت است. اگر شاهد ظهور ارور Fuser 50.2 هستید، دستگاه را خاموش کنید و با نمایندگی تعمیرات پرینتر تماس حاصل فرمایید.

دلایل ظهور ارور Fuser Error 50-2 در پرینتر hp

برخی از عمده ترین علل ظهور ارور 50.2 در پرینتر لیزری اچ پی عبارتند از:

  • استفاده ی بی رویه از پرینتر و گرمای بیش از حد دستگاه
  • سوختن یا از کار افتادن المنت فیوزر چاپگر
  • خرابی برد پاور و عدم ارسال ولتاژهای استاندارد به قطعات مختلف پرینتر
  • خرابی مین برد و یا نیم سوز شدن آن
  • عدم توجه کاربر به ظرفیت کلی پرینتر
  • کاهش زمان استراحت چاپگر و چاپ بی وقفه ی اسناد
[us_image image=”30012″ size=”full” style=”shadow-1″]

مقابله با ارور Fuser Error 50.2 در پرینتر hp

تنها راهی که برای جلوگیری از پیدایش خطا Fuser Error 50-2 در پرینتر لیزری اچ پی وجود دارد، توجه به ظرفیت پرینتر و سرعت چاپ آن است. استفاده ی بی رویه از قابلیت های چاپگر دیر یا زود باعث خرابی قطعات اصلی آن خواهد شد. اما به طور کلی رفع مشکلات مرتبط بااین ارور در پرینتر hp از عهده ی کاربران عادی خارج است. با استفاده از سرویس های تعمیر در محل نمایندگی تعمیرات پرینتر می توانید شاهد تعمیر یا تعویض قطعات معیوب و رفع این خطا به بهترین شکل ممکن باشید. کافی است با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را مبنی بر دریافت سرویس در محل پرینتر اچ پی ثبت کنید.

[us_carousel taxonomy_category=”%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa,%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa” items_layout=”blog_side_image” columns=”5″]