اشتراک گذاری

آموزش تعویض کاغذکش دستگاه کپی توشیبا

آموزش تعویض کاغذکش دستگاه کپی توشیبا یکی از آموزش های مفید و کاربردی است که بسیاری از کاربران می توانند با مطالعه آن این سرویس تعمیراتی را بدون مراجعه به مرکز تعمیرات انجام دهند. البته آشنایی شما با اجزای داخلی دستگاه و کارایی هر بخش می تواند در اجرای صحیح این فرایند تاثیر گذار باشد. با توجه به این موضوع که کاغذکش وظیفه ورود و خروج کاغذ را بر عهده دارد، لذا اگر این بخش با اشکالات و ایراداتی مواجه شود، نمی تواند کاغذ را به داخل بکشد یا از داخل دستگاه به خارج منتقل کند. در نتیجه عملیات چاپ مختل می شود و به طور کلی دستگاه از کار می افتد.

آموزش تعویض کاغذکش دستگاه کپی توشیبا

مشکلات ناشی از خرابی کاغذکش دستگاه کپی توشیبا

  • صدای ناهنجار دستگاه کپی
  • چروک شدن و کرکره شدن کاغذ
  • سرعت و عملکرد پایین دستگاه
  • گیر کردن کاغذ در ورودی کپی
  • گیر کردن کاغذ در قسمت خروجی

مراحل آموزش تعویض کاغذکش دستگاه کپی توشیبا

آموزش تعویض کاغذکش دستگاه کپی توشیبا مرحله به مرحله پیش می رود. تا به این ترتیب کاربر بتواند با موفقیت این تعویض را انجام دهد.

برای تعویض اول سراغ کاغذ کش بالای دستگاه می رویم و درب دستگاه را باز می کنیم؛ احتمالا یک قاب مشکی رنگ را می بینید که باید آن را به سمت بالا حرکت دهید. در سمت راست و چپ پیکاپ حالتی زبونه مانند وجود دارد، آن را به سمت بیرون فشار می دهیم تا قفل آن باز شود و آزاد شود. برای جا زدن دوباره این قسمت یک حالت دایره مانند در آن وجود دارد که آن را به داخل دستگاه جا می زنیم و قسمت بالا را فشار می دهیم تا جا بیفتد.

اکنون در این مرحله از آموزش تعویض کاغذکش دستگاه کپی توشیبا به سراغ کاغذکش پایین دستگاه می رویم. کشوی کاغذ را باز می کنیم. سمت چپ یک حالت نیم دایره مانند دارد، آن را کمی به سمت راست می چرخانیم و فشار می دهیم تا باز و آزاد شود. پیکاپ را به سمت چپ می دهیم و آن را بیرون می آوریم. برای جا انداختن دوباره پیکاپ اول سمت چپ را جا می اندازیم و به سمت راست هُل می دهیم  و دایره بغل را فشار می دهیم و می چرخانیم تا قفل شود. به این ترتیب موفق می شویم که کاغذکش را تعویض کنیم.

آیا تعویض کاغذکش دستگاه کپی توشیبا مهم است؟

باید بدانید که آموزش تعویض کاغذکش دستگاه کپی توشیبا تنها به نحوه اجرای این فرایند مربوط نیست، بلکه شما باید بدانید که در چه زمان مناسبی به سراغ تعویض کاغذکش بروید تا هم نتیجه مطلوبی دریافت کنید و هم اینکه متضرر نشوید. همان طور که گفتیم کاغذکش وظیفه ورود و خروج کاغذ در دستگاه کپی را برعهده دارد و خرابی آن در واقع به معنی عدم عملکرد کلی دستگاه است.

وجود این قطعه برای دریافت کاغذ و پس دادن مجدد آن لازم و ضروری است؛ به دلیل استفاده مکرر از دستگاه کپی، کاغذ کش آن به تدریج، مستهلک شده و نیاز به ترمیم و تعمیر دارد. لذا لازم و ضروری است که سرویس های دوره ای دستگاه کپی را دست کم نگیرید و در زمان مقرر از این سرویس ها استفاده کنید. در این صورت به موقع و قبل از اینکه خرابی دستگاه و کاغذکش بسیار جدی شود، می توانید دستگاه را تعمیر و ترمیم کنید.

نمایندگی دستگاه کپی توشیبا

نمایندگی دستگاه کپی توشیبا یک نمایندگی اختصاصی برای دستگاه کپی این کمپانی است. نمایندگی دستگاه کپی توشیبا راه اندازی شده است تا در بخش فروش، پس از فروش و تعمیرات دستگاه کپی توشیبا خدمات ارزنده و متنوعی را به کاربران تهرانی و شهرستانی ارائه دهد. این نمایندگی با همکاری مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است و امکانات و تسهیلات بسیار بسیار کاربردی و مفیدی را برای آنها تدارک دیده است. تمام خدمات و سرویس های این نمایندگی همراه با ضمانت نامه های معتبر است و تضامین کتبی به کاربران ارائه می شود.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩