فروشگاه مرکزی ریکو

فروشگاه مرکزی ریکو ، در راستای تامین لوازم اصل و اورجینال برای کاربران فعالیت می نماید. نمایندگی ریکو در تلاش است تا به محض ورو محصولات ریکو به بازار آن ها را به بازار عرضه نماید. حوزه ی اصلی فعالیت فروشگاه مرکزی ریکو ، عرضه ی ماشین های اداری این کمپانی است.

فروش یک امر تخصصی است، از این‌رو می‌بایست به دست کارشناسانی انجام گیرد که ضمن بهره‌مندی از دانش تخصصی روز، از اطلاعات فنی مورد نیاز نیز بهره‌مند باشند. کارشناسان آگاه فروشگاه مرکزی ریکو، ضمن سرعت‌بخشی به امر فروش، قادرخواهند بود تا تمامی اطلاعات تخصصیِ مورد نیازِ مشتریان را در اختیار آنان نهاده و از این طریق در داشتن یک انتخاب خوب و هوشمندانه به آنان کمک کنند.

توصیه می نماییم جهت خرید محصولات ریکو از مراجعه به مراکز نامعتبر جدا پرهیز نمایید ، این مراکز با ارائه کالای تقلبی به نام اصل کاربران را فریب می دهند . به این ترتیب با خرید از آن ها علاوه بر صرف هزینه وزمان ، کالایی تقلبی و کیفیت در دست خواهید داشت. فروشگاه مرکزی ریکو کالای اصل را باقیمتی مناسب در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

مشاوره پیش از فروش محصولات ریکو

از جمله خدمات فروشگاه مرکزی ریکو مشاوره پیش از فروش محصولات ریکو می باشد. پیشنهاد کارشناسانِ فروش ریکو آن است که پیش از هر اقدامی، از راهنمایی‌ها و مشاوره‌‌های کارشناسان حاضر در فروشگاه مرکزی ریکو بهره‌مند گردید. کارشناسان حاضر در این مجموعه تمامی اطلاعات تخصصی و فنی مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهند داد و یاری‌گر شما جهت یک خرید هوشمندانه خواهند بود.

مدیریت نمایندگی ریکو در تلاش است تا در بخش فروش محصولات ریکو  تمامی ویژگی‌های یک سازمان مشتر‌ی‌مدار را پیاده‌ سازد. از اینرو در مرکز فروش ریکو می‌توان کلیه‌ی ویژگی‌های یک سازمان‌ مشتری مدار را مشاهده کرد. برخی از این ویژگی ها عبارتند از: درکی صحیح از ارائه‌ی خدمات پیش از فروش به مشتریان و تلاش در جهت اجرای آن، تلاش در جهت پیاده‌سازی نظرات طرح شده از سوی مشتریان و مصرف‌کنندگان محصولات ریکو،

تلاش در جهت جذب و کسب رضایت مشتریان، انعطاف‌پذیری در بخش فروش ریکو و ارائه‌ی راهکارهای متفاوت به مشتری، ارائه‌ی اطلاعات پیش‌نیاز برای خرید محصولات ریکو به صورت شفاهی و مکتوب در قالب بروشورهای حاوی مشخصات فنی ریکو و…

فروش انواع محصولات ریکو

  • فروش انواع مدل های فکس ریکو
  • فروش قطعات جانبی فکس ریکو
  • فروش انواع مدل های پرینتر ریکو
  • فروش قطعات جانبی پرینتر ریکو
  • فروش انواع مدل های دستگاه کپی ریکو
  • فروش قطعات جانبی دستگاه کپی ریکو
  • فروش ماشین های اداری ریکو

فروش قطعات جانبی محصولات ریکو

فروشگاه مرکزی ریکو علاوه بر عرضه ی  محصولات ریکو ،  فروش قطعات جانبی محصولات ریکو را نیز به عهده دارد . از فعالیتهای این مرکز میتوان به وارد کردن قطعات اورجینال اشاره کرد . از این رو کاربران میتوانند با اطمینان از اصل بودن این قطعات اقدام به خرید نمایند . فروشگاه مرکزی ریکو گامی موثر در جهت رفع نیاز کاربران به کالای اصل و اورجینال برداشته است . با مراجعه به فروشگاه مرکزی ریکو ضمن خرید کالایی با کیفیت از خدمات پس از فروش محصول نیز بهره مند خواهید شد.

نمایندگی ریکو واحدهای تعمیرات ریکو

نمایندگی ریکو ضمن فروش محصولات ریکو خدمات تخصصی تعمیر محصولات ریکو را به کاربران گرامی ارائه می نماید. در این صفحه به شرح مختصری از خدمات فروشگاه مرکزی ریکو پرداختیم. واحدهای تعمیرات ریکو ، عبارتند از کارگاه هایی که هریک تعمیر تخصصی یک محصول را انجام می دهد. جهت آشنایی با خدمات ما در هر واحد می توانید وارد صفحه ی مرتبط با واحد مورد نظر شوید.