فروش دستگاه کپی

 1. خانه
 2. محصولات
 3. فروش دستگاه کپی

فروش دستگاه کپی در نمایندگی کپی با خدمات پس از فروش صورت می گیرد.ساده ترین تعریفی که از دستگاه کپی در اذهان مردم وجود دارد : ماشینی است که از مطالب و اسناد رونوشت می گیرد . همین تعریف ساده می تواند ، شامل مجموعه ای وسیع از افرادی شود که از دستگاه کپی استفاده می کنند .  این مجموعه ؛ ازیک منزل کوچک که در آن  فردی برای انجام فعالیت های شخصی خود از دستگاه کپی استفاده می کند تا اداره جات و کارخانه ها ی بزرگ را در برمی گیرد .

در سال های نخستین ، استفاده از دستگاه کپی به محیط های اداری محدود می شد ، اما با پیشرفت علم و تولید دستگاه های کپی کوچکتر، این وسایل  به ندرت به خانه ها هم راه پیدا کردند. بیشتر فتوکپی ها از فناوری زیراکس استفاده می کنند. کپی ها همچنین  می توانند از فناوری هایی نظیر کارتریج جوهرافشان استفاده کنند . اما زیراکس برای کپی های اداری بهتر و استانداردتر است. اولین دستگاه کپی برای ادارات ،  توسط جیمز وات در سال ۱۷۷۹ اختراع شد و برانتقال فیزیکی میزانی جوهر به صورت فرمول بندی شده متکی بود. سیستم وی با  موفقیت تجاری که  داشت ،  بیش از یک قرن مورد استفاده بود.

شرکت شارپ در ژاپن یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین تولیدکنندگان  کالاهای مصرفی است. این شرکت در سال ۱۹۱۲ تاسیس شد . فلسفه و باور موسسین این کمپانی بر مبنای تقلید دیگران از این شرکت است . کمپانی شارپ ،  از زمان تاسیس در زمینه های مختلف فعالیت کرده است . از آن جمله ؛  تولید رادیو ، تلویزیون ، اجاق ماکروویو ، یخچال ، ماشین لباس شویی ، تجهیزات تصویری ، واکمن و دستگاه کپی را می توان نام برد .  در ۷ سال اخیر، شرکت شارپ به طور متوالی بزرگ‌ترین شرکت تامین‌کننده ی محصولات اداری و کپی بوده  است . این شرکت مقام دوم را در تولید دستگاه کپی و محصولات اداری دارد .

فروش دستگاه کپی

ویژگی های دستگاه کپی شارپ

دستگاه کپی شارپ به دلیل کیفیت و قابلیت های بسیاری که دارد ، یکی از دستگاه های پرطرفدار در بین مردم است . بخشی از مشخصات این دستگاه در ذیل ذکر می شوند :

 • میزان حافظه در این دستگاه تا ۳۴۸ MB قابل ارتقاء می باشد .
 • میزان حافظه ی هارد دیسک دستگاه ۴۰ GB می باشد .
 • صفحه نمایش این دستگاه نیز لمسی بوده و دارای محیط نرم افزاری بسیار آسان است .
 • مجهز به منوی فارسی است .
 • مجهز به Duplex استاندارد است .
 • صفحه نمایش ۱/۸ اینچی دارد .
 • سرعت چاپ فوق العاده ، با استفاده از سیستم SOPM امکان پذیر است .
 • میزان بزرگنمایی در این دستگاه حداقل ۲۵ % و حداکثر ۴۰۰ در صد می باشد .

دستگاه کپی شارپ استوک

دستگاه کپی استوک دستگاهی است که پس از طی مدتی که قوانین اتحادیه ی اروپا معین می کند ،  مثلا مدت ۵ سال پس از تولید آن ،  استوک یا از رده خارج می شود . در این مدت زمان ، حتی اگر این دستگاه ها به فروش نرفته و استفاده ای از آن ها نشده باشد ، از رده خارج می شوند . این قانون در مورد دستگاه های  کپی شارپ استوک نیز صادق می باشد .

 برخی شرکت ها  در زمینه ی دستگاه کپی شارپ استوک فعالیت می نمایند.  این شرکت ها ، تمام دستگاه ها را از سرتا سر اروپا جمع می کنند و به شرکت های دیگر در کشورهای مختلف می فروشند . هزینه و قیمت این دستگاه ها ، نسبت به نوع آکبند ، بسیار مناسب می باشد ، در حالی که همان کیفیت و کارایی را دارند . دستگاه های کپی شارپ استوک بسته به مکانی که از آنجا به فروش رفته اند دارای انواع متفاوتی می باشند. از آن جمله ؛ دستگاه های استوک اروپایی ، آمرکایی و ژاپنی را می توانیم نام ببریم .

 مرکز سخت افزار ایران پیشرو در زمینه ی واردات دستگاه های کپی استوک اروپایی ، توانسته است رضایت طیف وسیعی از مشتریان را جلب کند ، این شرکت پس از سال ها سابقه ، این افتخار را دارد که با ارائه ی بهترین کیفیت و قیمت مناسب توانسته است مشتریان را در انتخابی هوشمندانه و با کیفیت یاری نماید . دستگاه های کپی شارپ استوک  ، دارای مواد مصرفی به تعداد مدل و میزان مناسب می باشند . در ضمن شما هیچ گونه دغدغه ای ، در خصوص قطعات و خدمات پس از فروش این دستگاه ها نخواهید داشت .

قطعات دستگاه کپی استوک اروپایی  با توجه به مدل مورد نظر آن ،  به راحتی یافته می شودو خدمات پس از فروش این دستگاه ها نیز قابل دسترسی هستند . این دستگاه ها در دو نوع دستگاه کپی رنگی و سیاه سفید ارائه می شوند که با توجه به کاربرد آن ها می توانید نمونه ی مناسب را انتخاب کنید . در صورتی که شما یک طراح و یا گرافیست هستید و برای امور کاری خود نیازمند یک دستگاه کپی می باشید  ، کپی رنگی برای شما مناسب تر است . زیرا علاوه بر چاپ طرح مورد نظر شما ، در چندین رنگ ، جلوه های بیشتری از تصویر در چاپ رنگی به نمایش خواهد آمد .اما  اگر نیازمند تکثیر به تعداد انبوه می باشید ، دستگاه کپی سیاه و سفید به شما پیشنهاد می شود .

فروش دستگاه کپی در نمایندگی فروش کپی

فروش دستگاه کپی شارپ / فروش دستگاه کپی شارپ استوک اروپا / فروش دستگاه کپی استوک اروپا / فروش دستگاه فتوکپی / فروش دستگاه فتوکپی شارپ / فروش دستگاه فتوکپی استوک اروپا / فروش دستگاه فتوکپی شارپ استوک اروپا / نمایندگی فروش دستگاه کپی شارپ / نمایندگی فروش دستگاه کپی شارپ استوک اروپا / نمایندگی فروش دستگاه کپی استوک اروپا /

 نمایندگی فروش دستگاه فتوکپی / نمایندگی فروش دستگاه فتوکپی شارپ / نمایندگی فروش دستگاه فتوکپی استوک اروپا / نمایندگی فروش دستگاه فتوکپی شارپ استوک اروپا / بهترین دستگاه کپی / بهترین دستگاه فتوکپی / دستگاه کپی دسته دوم / خرید دستگاه کپی شارپ / خرید دستگاه کپی شارپ استوک اروپا / خرید دستگاه کپی استوک اروپا / خرید دستگاه فتوکپی / خرید دستگاه فتوکپی شارپ / خرید دستگاه فتوکپی استوک اروپا / خرید دستگاه فتوکپی شارپ استوک اروپا / ارزان ترین دستگاه کپی / دستگاه کپی با بالاترین کیفیت / فروش انواع دستگاه کپی /

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+