اشتراک گذاری

داکتر بلید دستگاه کپی کانن

داکتر بلید دستگاه کپی کانن یکی از قطعات ظریف و حساسی است که کار تنظیم تونر بر سطح مگنت رولر را بر عهده دارد. این قطعه ی مهم و حیاتی نقش قابل توجهی در کیفیت خروجی دستگاه کپی و پرینتر داشته و اگر مورد ضربه قرار بگیرد یا فرسوده یا کثیف شده باشد به طور قطع نیاز به تعمیر یا تعویض خواهد داشت.

البته کاهش کیفیت چاپ همیشه از داکتر بلید نیست. سایر قطعات از جمله کارتریج و قطعات مربوط به آن نظیر مگنت رولر، درام، دولوپر حتی برگه ی مورد استفاده نیز موجب اشکال در خروجی یا همان کاهش کیفیت چاپ می شود. اگر در دستگاه کپی خود با عدم عملکرد درست قطعات رو به رو شدید اما مهارت تشخیص ریشه ی آن را نداشتید حتما به تکنسین های توانای نمایندگی کانن که به تجهیزات پیشرفته مجهز اند، مراجعه کرده و از خدمات مفید، متنوع، سریع و با کیفیت آن بهره مند شوید. در ادامه به معرفی داکتر بلید دستگاه کپی کانن می پردازیم با ما همراه باشید.

عملکرد داکتر بلید

دستگاه کپی با هماهنگی قطعات، یک چرخه ی مکرر را تکرار می کند. این دستگاه از بخش های ریز و درشتی تشکیل شده است که در صورت ضعف یا خرابی حتی کوچکترین جز آن، روند چاپ با اختلال مواجه خواهد شد. داکتر بلید از جنس پلاستیک شفاف بوده و به قطعه ای فلزی متصل می باشد که در جهتی مخالف با چرخش درام نصب شده تا تونر اضافی روی مگنت رولر را تمیز کند.

داکتر بلید در مدل های و طرح های گوناگون، با توجه به قابلیت و حجم و اندازه ی دستگاه تولید و تعبیه شده است. داکتر بلید دستگاه کپی کانن باید از ضربه و صدمات مختلف همچنین آلودگی حفظ شود تا خروجی خوبی از دستگاه  به کاربر ارائه دهد.

تعمیر داکتر بلید دستگاه کپی کانن

تعمیر داکتر بلید دستگاه کپی کانن نیاز به مهارت و توانایی بالا دارد. این قطعه به قدری حساس است که اگر کوچکترین جا به جایی در آن انجام بگیرد چاپی بی کیفیت به کاربر تحویل می دهد. اگر قصد تمیز کردن داکتر بلید را دارید به یاد داشته باشید حتما از پارچه ای نرم استفاده کرده و ذره ای خدشه به آن و جایگاهش وارد نکنید.

سعی کنید این عمل را به زیر نظر تعمیرکاری خبره انجام دهید. توصیه می کنیم اگر می خواهید مشکل دستگاه کپی خود را بیابید، به تعمیرکاران توانا و مجهز نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کانن مراجعه کنید تا با دقت و مهارت بالا کار تعمیر داکتر بلید و یا تعویض آن را با نمونه ای اصل و اوجینال، مطابق نوع و مدل دستگاه شما به خوبی انجام شود. به یاد داشته باشید این تعمیرکاران با هدف مشتری مداری به ارائه ی خدمات پرداخته اند.

تعمیر دستگاه کپی در کرج

تعمیر دستگاه کپی در کرج یکی دیگر از خدماتی است که توسط تعمیرات کانن در اختیار کاربران قرار گرفته است. این مرکز با تسلط و مهارت بالا به قطعات مکانیکی و الکترونیکی روند تعمیرات را پیش برده و با صدات تمام از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند. تعمیر دستگاه کپی نیاز به تجهیزات عیب یابی و تعمیر روز دنیا دارد که مرکز تعمیری کرج این شرایط را فراهم کرده است تا کار خدمات به خوبی هرچه تمام تر ارائه شود.

در این مرکز علاوه بر تعمیرات تخصصی، فروش دستگاه با ارائه ی خدمات کمپانی و تسهیلات ویژه از قبیل نصب و راه اندازی، تعمیر و تعویض قطعات مکانیکی و الکترونیکی، سرویس در محل و … نیز در اختیار کاربران قرار می گیرد تا اصول و استاندارهای جهانی به خوبی رعایت شده باشد و مشتری راضی و خرسند به استفاده از دستگاه خود بپردازد.

تعمیرات کانن

تعمیرات کانن با سال ها تجربه در یافته است که تنها عانل پیشرفت، جلب رضایت مشتری است. به همین جهت شبانه روز در تلاش است که با شناسایی خدمات مورد نیاز کاربران، تسهیلات و یژه ای در اختیار آنان قرار دهد. تیم متخصص این مرکز با به روز رسانی اطلاعات در زمینه ی انواع محصولات کانن، نحوه ی باز و بسته کردن آن ها همچنین تعمیر و تعویض قطعات مختلف تولیدات این کمپانی آشنایی و تسلطی بیش از پیش بیابد.

در این نمایندگی سه بخش مجزا و مستقل مشاوره، فروش و تعمیرات آماده اند تا کاربر را با زوایای پیدا و پنهان محصولات آشنا کرده، از محصولی اصل با گارنتی های معتبر برخوردارنموده و در پایان از خدمات پس از فروش ویژه نیز دریافت کنند. در هر صورت اگر قصد خرید دارید بهترین و به روز ترین تجهیزات شرکت کانن را در واحد فروش این مرکز خواهید یافت و اگر قصد تعمیر دستگاه های قدیمی یا جدید کمپانی کانن را در سر دارید، تنها مرکز امن برای شما تعمیرات کانن است.

در صورت تمایل می توانید اخبار و مقالات شرکت کانن و محصولاتش را از لینک زیر پیگیری کنید.
امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩