اشتراک گذاری

تعمیر مگنت پرینتر زیراکس

پرینتر های زیراکس همواره از کیفیت بالای ساخت و در نهایت چاپ برخوردار هستند. این پرینترها به ندرت دچار خرابی میشوند اما برخی اختلالات ممکن است به صورت های مختلفی بر اثر عواملی چون بی دقتی یا بی توجهی به سرویس های دوره ای در پرینترهای زیراکس به وجود آید. یکی از این اختلالات و خرابی معیوب شدن مگنت پرینتر میباشد. ممکن است بپرسید چطور میتوان به خرابی مگنت پرینتر زیراکس پی برد؟ یکی از مهم ترین و روشن ترین نشانه های خرابی مگنت پایین آمدن کیفیت چاپ و یا بروز خط های کمرنگ افقی در عرض کاغذ چاپ شده باشد. بنابراین تعمیر مگنت پرینتر زیراکس ضرورت می یابد.

همچنین از دیگر نشانه های خرابی مگنت خروج صفحات با علائمی شبیه به ابر و باد یا سیاه شدن برگه های چاپ میباشد. در چنین مواقعی منطقی ترین راه حل پیش رو تعمیر مگنت پرینتر زیراکس توسط کارشناس حاضر در نمایندگی رسمی آن میباشد. از آن جا که تعمیر مگنت پرینتر زیراکس نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد که این مقاله در ادامه علل خرابی و راه های مطمئن تعمیر آن خواهد پرداخت.

تعمیر مگنت پرینتر زیراکس

دلایل خرابی مگنت پرینتر زیراکس

عوامل مختلفی به خرابی مگنت پرینترهای زیراکس دامن میزند که همواره باید توسط کاربر مورد توجه قرار بگیرد. یکی از عوامل خرابی قرار گرفتن پرینتر (خصوصا پرینترهای لیزری زیراکس) در معرض رطوبت میباشد. چرا که رطوبت باعث آسیب رساندن به پودر داخل کارتریج میباشد که پس از مدتی کاملا خشک میشود. این اتفاق سبب رقم زدن آسیب های جدی به چرخ دنده ها و قطعات داخلی پرینتر از جمله مگنت میشود. برای تعمیر مگنت پرینتر زیراکس نیاز است تا درجه و میزان خرابی توسط کارشناس نمایندگی زیراکس مورد بررسی قرار بگیرد.

همچنین ممکن است پس از پرینت، نقاط چاپ شده به صورت یکنواخت و یکسان دیده نشوند که در این مورد هم احتمالا آسیب به مگنت پرینتر وارد شده. البته دلیل وقوع چنین اتفاقی ممکن است آمیخته شدن و تداخل پودر تونر باشد که نیاز است به دقت بررسی شود. نوع و کیفیت مگنت هم در کارایی آن تاثیر بسزایی دارد. از کاربران عزیز خواهشمندیم برای جلوگیری از اشکالات در این قطعه، از خرید قطعات تقلبی و ارزان در بازار دوری کنند و برای این کار حتما به نمایندگی مجاز محصولات چاپ زیراکس مراجعه کنند.

خواندن این مقاله پیشنهاد می شود :تاثیر رطوبت روی پرینتر

تعمیر یا تعویض مگنت پرینتر های زیراکس

لازم است بدانیم مگنت ها به دو گروه استوانه ای و مگنت های فنری تقسیم میشود که هر کدام تفاوت های قابل توجهی با دیگری دارد. ممکن است این سوال برای کاربر مطرح شود که چه زمانی به جای تعمیر مگنت پرینتر زیراکس نیاز به تعویض این قطعه میباشد؟ نشانه هایی وجود دارد که میتواند دلیلی باشد برای تعویض مگنت زیراکس. در صورتی که پس از انجام شارژ کارتریج، چاپ به فاصله ی 5 سانتی متر کم رنگ باشد، به این معنی است که زمان تعویض مگنت فرا رسیده است.البته نشانه های دیگری هم وجود دارند که باید توسط کارشناس حاضر در نمایندگی زیراکس مورد بررسی قرار گیرند.

نمایندگی زیراکس در کرج

نمایندگی زیراکس در کرج در راستای ارائه ی بالا ترین سطح کیفیت در خدمات همواره در تلاش است تا با بهره گیری از امکانات خود در زمینه ی سرویس های پس از فروش، تعمیر صحیح تمامی محصولات کمپانی زیراکس را برای شما شهروندان کرجی عزیز به ارمغان آورد. همچنین این مرکز تعمیر با همکاری نیروهای متخصص و مجرب، هر روزه خود را به علم روز دنیا نزدیک تر میکند و با وفاداری به مشتریان محترم خود، سرویس هایی با بالا ترین کیفیت را به کاربران دستگاه های زیراکس ارائه خواهد داد.

کارشناسان تعمیر پرینتر زیراکس در نمایندگی زیراکس شهر کرج، به دلیل در اختیار داشتن به روز ترین تجهیزات متناسب با انواع محصولات زیراکس قادرند در کمترین زمان نسبت به حل و مرتفع سازی تمامی مشکلات محصولات زیراکس اعم از دستگاه های کپی، پرینتر ها و دستگاه های اسکن و فکس اقدام کنند. این تعمیرات شامل تمامی گرایش ها از قبیل تعمیر مگنت پرینتر زیراکس میباشد که موضوع این مقاله هم بود. همچنین تمامی سرویس های پس از فروش مرکز نمایندگی زیراکس در کرج با ضمانت های تعمیر انجام خواهد گرفت.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩