اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی زیراکس

تعمیر دستگاه کپی فرایندی کاملا تخصصی است که در نمایندگی زیراکس زیر نظر متخصصانی کارآزموده و زبده انجام می شود. تعمیر دستگاه کپی شامل تعمیر مواردی چون درام، اتصالات، دولوپر و موارد مشابه می شود. متخصصین نمایندگی زیراکس با تعهد به کار و با بهره مندی از به روزترین ابزارهای روز دنیا در صدد رضایت هر چه بیشتر شما مشتریان عزیز می باشند. در صورتی که شما نیز از محصولات برند زیراکس همچون دستگاه کپی زیراکس استفاده می کنید می توانید از خدمات این مرکز بهره مند شوید.

نمایندگی زیراکس، وظیفه تعمیر و بهبود عملکرد دستگاه کپی شما را بر عهده گرفته و موظف می شود تا دستگاه شما را به بهترین حالت ممکن ترمیم و تعمیر کند. تمامی فعالیت های انجام شده در این مرکز شامل گارانتی بوده و نیازی به نگرانی در خصوص سلامت و خدمات انجام شده در نمایندگی زیراکس وجود ندارد.

تعمیر دستگاه کپی زیراکس

خدمات نمایندگی تعمیر دستگاه کپی

خدمات نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شامل بهبود عملکرد، تعمیر دستگاه کپی زیراکس و سایر محصولات زیراکس می شود. برخی از مشکلات به وجود آمده در محصولاتی نظیر دستگاه کپی به راحتی قابل حل هستند و نیازی به تعمیر تخصصی و صرف وقت زیاد برای تعمیر دستگاه وجود ندارد. اما تعمیر برخی از قطعات دستگاه کپی نیازمند صرف زمان بیشتری است. نمایندگی زیراکس جهت سهولت در فرایند تعمیر و جلوگیری از آسیب های احتمالی ناشی از جابجایی دستگاه کپی ، خدمات تعمیر در محل را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

در صورت بروز مواردی چون جمع شدن برگه دستگاه، پاره شدن برگه، ایجاد لکه بر روی برگه، خاموش شدن ناگهانی دستگاه، ایجاد صدای بلند هنگام فرایند چاپ، افت کیفیت و موارد مشابه، دستگاه شما نیاز به تعمیر دارد. از سایر خدمات نمایندگی زیراکس، خدمات گارانتی محصولات می باشد. تمامی فرایندهای انجام شده در این مرکز شامل گارانتی می شوند.

تعمیر کاغذکش دستگاه کپی

کاغذکش یکی از بخش های دستگاه کپی است که وظیفه ورود و خروج کاغذ را بر عهده دارد. با خرابی این بخش از دستگاه کپی ، دستگاه نخواهد توانست عملیات کپی را اجرا و تکمیل کند. در نتیجه دستگاه از کارایی خود ساقط می شود. در چنین حالی به کمک واحد تعمیر دستگاه کپی می توانید صفر تا صد خدمات مربوط به تعمیر کاغذکش دستگاه کپی را دریافت کنید. مشکلاتی نظیر گیر کردن کاغذ در دستگاه ، صدای ناهنجار در هنگام اجرای عملیات کپی، چروک و کرکر شدن کاغذ، سرعت و عملکرد پایین دستگاه نشانه خرابی و ایراد در کاغذکش است که باید به سرعت از یک واحد تعمیراتی معتبر کمک بگیرید.

تعمیر بلید دستگاه کپی

در واحد تعمیر دستگاه کپی ، تعمیر بلید دستگاه کپی نیز انجام می شود. عیب یابی این بخش از دستگاه کپی با استفاده از ابزار پیشرفته موجود در این واحد تعمیراتی انجام می شود. بلید یک لاستیک الکتریکی خنثی است که در پایان روند چاپ، تونر اضافه را از سطح درام تمیز می‌کند تا در مرحله بعدی عملیات چاپ، تونر اضافه روی سطح کاغذ نریزد. لذا وجود آن در دستگاه کپی بسیار ضروری است و خرابی آن مشکلات بسیاری را به دنبال خواهد داشت.

تعمیرات دولوپر دستگاه کپی

دولوپر دستگاه کپی همان پودر سنگین است که با تونر مخلوط می شود و منجر به چاپ می شود. دولوپر که از جنس براده های آهن است و حالت مغناطیسی دارد، وظیفه انتقال تونر روی درام را دارد. در واحد تعمیر دستگاه کپی ، تعمیر و تعویض تانک دولوپر کپی با امکانات بالا و به کمک ابزارآلات مدرن و پیشرفته انجام می شود. چرخ دنده های تانک دولوپر، بوش های تانک، اورینگ یا کاسه نمدی های تانک دولوپر، همزن های تانک دولوپر، مگنت تانک دولوپر، TDS یا سنسور، تیغه داکتر بلید و کولارها از جمله اجزای این بخش از دستگاه کپی هستند که در این واحد تعمیراتی به دقت عیب یابی و تعمیر می شوند.

تعمیر مین برد دستگاه کپی

مین برد در دستگاه کپی همانند مین برد در سایر دستگاه های الکترونیکی بخش بسیار مهمی از دستگاه است که تکمیل شدن عملیات چاپ بستگی شدیدی به صحت و سلامت آن دارد. مادربرد وظیفه پردازش اطلاعات را بر عهده دارد. اوست که مشخص می کند دستورات چه طور و چگونه اجرا شوند. اینکه مین برد را تعمیر کنیم یا تعویض، به عوامل بسیاری بستگی دارد. بدیهی است که اگر آسیب وارد شده به مین برد دستگاه کپی حاد و عمیق باشد، عملا امکان تعمیر وجود نخواهد داشت و تنها راه، تعویض این بخش است.

گارانتی تعمیرات دستگاه گپی

گارانتی تعمیرات دستگاه کپی شامل انواع مدل های دستگاه کپی می شود با توجه مشکل به وجود آمده در دستگاه کپی و قطعه تعمیر یا تعویض شده مدت زمان گارانتی تعمیر دستگاه فتوکپی متفاوت است. در این طرح در صورتی که شما بعد از تحویل گرفتن دستگاه کپی از نمایندگی با اختلال در عملکرد دستگاه خود روبرو شدید، می توانید به نمایندگی زیراکس مراجعه کرده و بدون پرداخت هزینه اضافی نسبت به بهبود عملکرد دستگاه خود اقدام کنید.

همچنین از سایر خدمات نمایندگی زیراکس می توان به فروش محصولات برند زیراکس اشاره کرد. تمامی محصولات این برند نیز شامل گارانتی نمایندگی می شوند. متخصصان خبره ما در این مرکز به طور شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند. هدف اصلی نمایندگی زیراکس رضایت متقابل مشتریان در قبال دریافت خدمات استثنایی از این نمایندگی می باشد. متخصصان خبره ما پس از عیب یابی دستگاه شما نسبت به ترمیم و تعمیر دستگاه اقدام نموده و تلاش می کنند تا کارایی اولیه دستگاه شما را بازیابند.

واحد تعمیر دستگاه کپی

سرویس ها و خدماتی که توسط واحد تعمیر دستگاه کپی ارائه می شود، بسیار گسترده است و طیف وسیعی از ایرادات و مشکلات این دستگاه را مرتفع می سازد. این خدمات به صورت مشترک برای همه دستگاه های کپی بر اساس مدل و ساختار ویژه ای که دارند، مورد استفاده قرار می گیرد؛

 • انجام سرویس‌های کلی و دوره ای دستگاه کپی
 • نظافت و سرویس دستگاه
 • شارژ کاتریج انواع دستگاه کپی با مواد مصرفی مرغوب و سازگار
 • تعویض پیکاپ انواع دستگاه کپی
 • انجام تنظیمات و تعمیرات برد انواع دستگاه کپی
 • اصلاح، تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ انواع دستگاه کپی
 • رفع مشکلات مربوط به یونیت فیدر انواع دستگاه کپی
 • تعویض و تعمیر قطعات فنی انواع دستگاه کپی
 • عیب‌یابی خطاهای انواع دستگاه کپی به کمک واحد تعمیر دستگاه کپی
 • عیب‌یابی درام انواع دستگاه کپی
 • بررسی مکانیزم کار سولونویید انواع دستگاه کپی
 • بررسی تغذیه‌کننده کاغذ انواع دستگاه کپی
 • اصلاح و بازیابی موتور الکتریکی انواع دستگاه کپی
 • و …

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

نمایندگی دستگاه کپی یکی از مراکز معتبر و مجازی است که با همکاری مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است. این مرکز در حوزه فروش ، پس از فروش و تعمیرات دستگاه کپی امکانات و تسهیلات بسیار فراوانی را ارائه می دهد. در این نمایندگی در هر بخش به صورت مجزا کارشناسانی حضور دارند که با ارائه راهنمایی های لازم، شما را در تصمیم گیری برای تعمیر یا خرید دستگاه کمک می کنند. تمام خدمات و سرویس ها همراه با ارائه ضمانت نامه های معتبر و کتبی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مرکز تعمیرات دستگاه کپی زیراکس

اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول در سایر صفحات وبسایت قابل پیگیری است.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩