تعمیرات اسکنر

برای تعمیر اسکنر از هر برندی و با بالاترین کیفیت، کافی است با نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. تعمیرات انواع اسکنر از برندهای مطرحی همچون کانن، اچ پی، سامسونگ و … در این مرکز، به گونه ای انجام می شود که دستگاه مجددا قابل استفاده شده و کاربران بدون نگرانی با آن کار کنند. تکنسین های دوره دیده و مجرب بر مراحل عیب یابی و تعمیر و تعویض قطعات نظارت دارند تا همگی اقدامات به بهترین شکل انجام شوند. به این ترتیب هرگونه ایرادی در اسکنر ریشه یابی شده و به نحو احسن برطرف می شود. شما می توانید ضمن دریافت خدمات پذیرش در محل، تعمیر اسکنر را به صورت غیرحضوری انجام دهید. در ادامه جزئیات بیشتری را در خصوص تعمیرات اسکنر و نحوه دریافت این خدمات به شما ارائه می دهیم.

تعمیرات اسکنر

هزینه تعمیر اسکنر

هزینه تعمیرات اسکنر، همچون دیگر دستگاه های الکترونیکی، با توجه به شدت و نوع آسیب دیدگی و خرابی این دستگاه برآورد می شود. یعنی باید دستگاه توسط تعمیرکار بررسی شده و عیب یابی گردد. اگر در حین تعمیر نیاز به تعویض قطعه ای باشد، هزینه تعمیرات اسکنر بیشتر از مبلغ اولیه بوده و قیمت قطعه جدید را نیز شامل می گردد. البته پیش از تعویض قطعات، این مسئله با شما در میان گذاشته می شود. در مجموع تنها پس از عیب یابی دقیق دستگاه می توان هزینه تعمیر اسکنر، البته به صورت تقریبی را برآورد کرد.

خدمات تخصصی تعمیرات اسکنر

اقداماتی همچون تعمیرات تخصصی مین برد، تعمیر آینه و تعویض آن در صورت نیاز، ترمیم لنز و تمیز کردن آن، تعمیر و تعویض لامپ اسکنر، تعمیر تخصصی CCD، تعمیرات اسکنر در محل، بررسی قطعات مختلف و عیب یابی دستگاه، ترمیم بخش های آسیب دیده، تعویض اتصالات معیوب، تعویض خازن های از رده خارج، ترمیم بردها و مدارهای از کار افتاده، ترمیم بدنه و درب، تعمیر دکمه ها و … بخشی از خدمات تعمیر اسکنر شمار می روند. برای این که خیالتان از بابت اصالت و درستی خدمات ارائه شده راحت باشد، ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران هم به شما ارائه می گردد.

تعویض آینه اسکنر   

یکی از اقداماتی که کارشناسان تعمیر اسکنر برای رفع برخی از مشکلات عملکردی این دستگاه انجام می دهند، تعویض آینه است. توضیح این که اسکنرها دارای یک آینه زاویه دار هستند که تصویر را به آینه دیگر منتقل می کند. سپس هر آینه با کمی خمیدگی تصویر را بر روی سطح کوچکتر بعدی انعکاس می دهد. تصویر آینه آخر هم پس از انتقال به لنز، با تمرکز بالا به حسگر های CCD می رسد. سپس نرم افزار اسکنر در سیستم وارد عمل می شود و تصاویر سه گانه با رنگ های متفاوت با هم ادغام می شوند. به این ترتیب است که تصویر ایجاد شده و اسکنر کار می کند! حال اگر آینه شکسته باشد و یا به هر دلیل دیگری درست کار نکند، اسکن درست انجام نشده و مشکلاتی در این زمینه ایجاد می شود. معمولا امکان تعمیر آینه وجود ندارد و تکنسین ها اقدام به تعویض آینه اسکنر با نمونه جدید می کنند.

تعمیر مین برد اسکنر

در صورتی که مین برد اسکنر آسیب دیده و درست کار نکند، عملکرد کلی دستگاه مختل می شود. خاموش شدن ناگهانی دستگاه، قطع اتصال برق، روشن نشدن، افت سرعت واکنش ندادن به دستور اسکن و مشکلاتی از این دست، نشان دهنده خرابی برد هستند. با دیدن هریک از این علائم باید در اولین فرصت به فکر تعمیر مین برد اسکنر خود به شکل حرفه ای باشید. کارشناسان تعمیرات اسکنر، برای تعمیر مین برد تلاش می کنند. اما اگر این قطعه سوخته باشد، قابل تعمیر نبوده و حتما باید تعویض شود.

خدمات واحد تعمیرات اسکنر

تعمیرات اسکنر در محل

ممکن است شرایط مراجعه حضوری به تعمیرگاه برای شما فراهم نباشد؛ در این صورت می توانید از خدمات پذیرش و تحویل در محل برای تعمیر اسکنر خود استفاده کنید. به این ترتیب سفیران نمایندگی تعمیر کپی به آدرس شما آمده و دستگاه را تحویل می گیرند. سپس اسکنر به مرکز تعمیرات منتقل شده و در کارگاه های تخصصی، توسط کارشناسان مجرب تعمیرات اسکنر، بررسی و عیب یابی می شود. پس از تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده و رفع ایرادات اسکنر، دستگاه در آدرس قبلی به شما تحویل داده می شود.

واحدهای تعمیرات کپی

واحدهای تعمیرات کپی به صورت پارت های تعمیر تفکیک شده طراحی شده اند. مدیریت مرکز تعمیرات اسکنر از این طریق سعی دارد راندمان کار خود و زیرمجموعه را افزایش دهد . طراحی واحدهای تعمیر به شکل مجزا موجب گشته کارشناسان در هر پارت تعمیرات مربوط به یک محصول را انجام دهند . بدیهی است تمرکز بر ترمیم یک محصول خاص سبب افزایش کیفیت کار پرسنل می گردد. به دلیل مجزا بودن کارگاه های فنی این مرکز ، مشتریان برای دریافت انواع خدمات ترمیم و سرویس باید به واحد مرتبط بادستگاه مراجعه نمایند.

خاطرنشان می سازیم، تعمیرات اسکنر در منزل و یا محل کار شما در کمترین زمان به همراه ارائه ی گارانتی انجام می شود. تعمیرات اسکنر در این مرکز توسط باسابقه ترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران تایید شده از سوی مراکز معتبر علمی انجام می شود. چنانچه شما عزیزان مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی واحدهای تعمیرات اسکنر هستید، می توانید به لینک مربوط مراجعه و وارد صفحه ی مرتبط با محصول موردنظر گردید.

واحدهای تعمیرات کپی

اخبار، مقالات و سوالات متداول تعمیرات اسکنر

کارشناسان خوش ذوق و بااستعداد نمایندگی کپی اخبار اسکنر همچنین دیگر اخبار این مرکز را گردآوری و ارائه کرده اند. این افراد با تسلط بر دانش و تکنولوژی نوین این مهم را انجام داده اند . از این رو منابع دربرگیرنده ی این خبرها کاملا موردتایید و موثق می باشد.

مدیریت نمایندگی کپی بخش مقالات اسکنر همچنین دیگر مقالات را در سایت راه اندازی کرده است. هدف از این امر بالا بردن سطح علمی کاربران گرامی است. لازم به ذکر است، این بخش دربرگیرنده ی مقالات عمومی و تخصصی است.

کادرفنی و خبره ی مرکز تعمیرات اسکنر سوالات متداول در رابطه با این دستگاه و سایر ماشین های اداری را از قبل پاسخ داده اند. شما کاربر محترم می توانید با مطالعه ی این بخش اطلاعات مفیدی به دست آورید و جواب بسیاری از پرسش های خود را دریافت نمایید . همچنین نمایندگی کپی شرایطی را مهیا کرده است تا مشتریان گرامی بتوانند دیگر سوالات خود را به صورت تلفنی یا آنلاین با کادرحرفه ای مجموعه در میان بگذارند ( سوالاتی از قبیل کیفیت تعمیر و هزینه ی حدودی آن ).

 محصولات مرکز تعمیرات اسکنر

کادرفنی مرکز تعمیرات اسکنر علاوه بر ترمیم انواع اسکنر به تعمیر و بازیابی دیگر محصولات نمایندگی کپی نیز می پردازند. این دستگاه ها عبارتند از : پرینتر و فکس تولید شده توسط کمپانی های معتبر. مرکز تعمیرات اسکنر به ارائه ی تمامی خدمات مربوط به تعمیر و سرویس همه ی مدل های مختلف این دستگاه اقدام می نماید. لازم به ذکر است، کادرفنی این مرکز آماده ی پشتیبانی از تمام مدل های این دستگاه می باشند. کارشناسان نمایندگی کپی با توجه به مشخصات دستگاه و بررسی اولیه امکان تعمیر دستگاه معیوب را تشخیص داده سپس با توجه به صرفه بودن پروسه ی تعمیر برای مشتری اقدام به رفع ایراد دستگاه می نمایند.

خاطرنشان می سازیم، پس از بررسی و عیب یابی نفص فنی اسکنر و قطعیت امکان تعمیر و نیز هزینه ی بازیابی به مشتری اعلام می گردد و پس از تایید کاربر پروسه ی تعمیر آغاز می شود. شما عزیزان با مراجعه به لینک انواع اسکنر و دیگر محصولات ، می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی در راستای رضایت مشتریان با استفاده از کادری مجرب، به ارائه ی خدمات نرم افزاری و سخت افزاری اسکنر و به طور کلی ماشین های اداری می پردازد. خاطرنشان می سازیم، تمامی خدمات انجام شده در این مرکز به همراه ارائه ی گارانتی انجام می شود.

نمایندگی کپی با چندین سال تجربه، به امور تعمیرات و فروش قطعات اورجینال می پردازد. کارشناسان این مرکز پس از عیب یابی و تعمیر دستگاه به انجام تنظیمات کلی و غبار روبی بخش های داخلی محصول نیز می پردازند، همین امر موجب افزایش کارایی دستگاه می گردد.

موفقیت های پی در پی نمایندگی کپی در حیطه ی فعالیتی خود موجب گشته، کمتر شرکتی توان رقابت با این مرکز را داشته باشند. این مرکز با بهره گیری از افراد مجرب و متخصص همواره در زمینه ی تعمیرات پیشرو بوده است. در حقیقت ، نمایندگی کپی با سرلوحه قرار دادن احترام به حقوق مشتری به فعالیت می پردازد.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی