اشتراک گذاری

پرینتر ریکو SP 212SFNw

پرینتر ریکو SP 212SFNw یکی از بهترین و قوی ترین چاپگرهای ریکو است که از تکنولوژی لیزری در انجام امور پیروی میکند. این چاپگر یک دستگاه چندکاره است که امکانات قابل قبول و متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار میدهد و بسیار مناسب برای قرار گیری در اداره ها و شرکت های شلوغ است. 

علی رغم کیفیت قابل قبول و مثال زدنی به کار رفته در بخش های مختلف سخت افزاری و مکانیکی، همچنان ممکن است این دستگاه با اشکالات متعددی در این بخش ها مواجه شود و به دنبال ان کاربران خود را به دردسرهای فراوانی بی اندازد. در همین خصوص بر آن شدیم تا در کنار هم برخی از تخصصی ترین امور و خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی ریکو در تهران را در خصوص سرویس پرینتر ریکو SP 212SFNw مورد بررسی و مرور قرار دهیم.

پرینتر ریکو SP 212SFNw

خدمات تخصصی سرویس پرینتر ریکو SP 212SFNw

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به شعب نمایندگی ریکو از بالاترین سطح خدمات عیب یابی و سرویس پرینتر بهره مند گردید و اطلاعات لازم در این زمینه را با مطالعه ی بخش تعمیرات پرینتر ریکو کسب نمایید. در این مقاله به بررسی چند قطعه از قطعات مهم پرینتر ، دلایل بروز مشکلات در قطعات پرینتر و چگونگی سرویس و تعویض آن ها می پردازیم.

تعویض یونیت لیزر پرینتر ریکو SP 212SFNw

یونیت لیزر در پرینترهای لیزری قرار میگیرد و به کمک اجزای به کار رفته در آن ، فرایند چاپ را ممکن میسازد. این یونیت به دلیل پیچیدگی بسیار بالای ساختار خود با حساسیت های قابل توجهی نیز همراه است. هر گونه خرابی در این یونیت ممکن است چاپ را با وقفه و یا افت محسوس کیفیت همراه سازد و دردسرهایی برای کاربران خود به دنبال داشته باشد. از این رو کارشناسان تعمیر پرینتر ریکو SP 212SFNw با تکیه بر تخصص و مهارت بسیار بالای خود و برخورداری از تجهیزات و امکانات به روز ، کلیه ی اقدامات لازم جهت تعویض و رسیدگی به مشکلات این چاپگر را به عمل خواهند آورد.

رفع مشکلات برد تغذیه پرینتر ریکو SP 212SFNw

برد تغذیه یا پاور، از دیگر قطعات مهم و اصلی قرار گرفته در چاپگر و دستگاه های کپی است و همانطور که از نامش پیداست وظیفه ی تامین انرژی و توان مورد نیاز دستگاه را به عهده دارد. برد پاور ممکن است بنا به دلایل مختلفی از قبیل نوسان برق و برخی استفاده های غیر اصولی با اشکال مواجه شود. 

در این صورت احتمالا دستگاه قادر به روشن شدن و یا انجام فرایند چاپ نمیباشد. کارشناسان واحد خدمات پرینتر ریکو SP 212SFNw اماده اند تا سرویس های لازم در خصوص عیب یابی و تعویض این قطعه را در حداقل زمان و با ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه به انجام برسانند.

تعویض مین برد پرینتر ریکو SP 212SFNw

تعویض مین برد چاپگر ریکو SP 212SFNw در نمایندگی ریکو به تخصصی ترین شیوه ی ممکن و با نهایت دقت توسط تیمی از کارشناسان زبده و دوره دیده به انجام میرسد. همانطور که میدانید مین برد نقشی اساسی و بسیار مهم در دستگاه چاپگر ایفا میکند. این قطعه وظیفه ی پردازش اطلاعات را به عهده دارد و هر گونه خرابی در آن کاربران را به دردسر می اندازد. 

عمده ترین مشکلی که ممکن است برای مین برد رخ دهد، سوختگی قطعات به کار رفته در آن است. در صورتی که این برد با اشکال مواجه شود، لازم است تمهیداتی چون تعویض و تعمیر مین برد پرینتر به اجرا در آید. کارشناسان واحد خدمات پرینتر ریکو SP 212SFNw آماده اند تا در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات لازم را در این زمینه به انجام برسانند.

خدمات پرینتر ریکو در محل

خدمات و سرویس های ارائه شده از سوی نمایندگی پرینتر ریکو به عیب یابی و سرویس پرینتر ریکو SP 212SFNw اختصاص نیافته است. این مجموعه ی بزرگ به لطف برخورداری از امکانات و تجهیزات به روز و گرد اوری کادر متخصص و ماهر این آمادگی را دارد تا هر گونه مشکل در این محصولات را به تخصصی ترین شیوه شناسایی و مرتفع سازد. 

این سرویس ها برای راحتی هر چه بیشتر کاربران در محل این عزیزان نیز ارائه میشود. در این صورت دیگر کاربران مجبور به جابه جایی و انتقال دستگاه سنگین وزن خود به محل نمایندگی نیستند و میتوانند کلیه ی سرویس های مورد نظر خود را در محل دریافت نمایند. این خدمات با ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه همراه است.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩