اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر

تعمیر پرینتر، تعمیرات پرینتر، تعمیرات چاپگر عباراتی است که کاربران جهت یافتن تعمیرات معتبر سرچ می کنند. نمایندگی تعمیرات پرینتر، تعمیر انواع مدل های پرینتر سامسونگ و دیگر برندهای پرینتر را به صورت تخصصی و در کارگاه های مجزا انجام می دهد. اگر بخواهیم تعمیر پرینتر را به صورت دقیق بررسی کنیم، این اقدام به دو بخش تعمیرات پیشگیرانه و تعمیرات اصلاحی تقسیم بندی میشود. تعمیرات پیشگیرانه در جهت پیشگیری از اختلال صورت میگیرد و شامل سرویس پرینتر و تمیز کاری های دوره ای است.

در تعمیرات اصلاحی تعمیر در جهت رفع اختلال رخ داده در پرینتر صورت میگیرد. برای بی نیازی از تعمیرات اصلاحی توصیه میکنیم تعمیرات پیشگیرانه را جدی بگیرد. تعمیر پرینتر در هر دو حالت امری کاملا تخصصی بوده و نیاز به تجربه و مهارت دارد. برای پیشگیری از بروز اختلال در پرینتر توصیه میکنیم سرویس های دوره ای این دستگاه را در زمان بندی مشخص جدی بگیرید.

نمایندگی تعمیر پرینتر

استفاده از پرینتر در سازمان ها و محیط های اداری امری اجتناب ناپذیر است. این دستگاه پر کاربرد در صورت اختلال در تمامی سیستم اداری تاثیر گذار خواهد بود. عیب یابی پرینتر، تمیز کردن پرینتر، سرویس کلی پرینتر، تعمیر و رفع مشکل پرینتر، از جمله خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی تعمیرات پرینتر هستند که در بالاترین سطح کیفی صورت میگیرند.

نمایندگی تعمیر پرینتر ضمن تجهیز کارگاه های خود به آخرین تکنولوژی های تعمیر چاپگر، از جدیدترین متدهای تعمیراتی نیز بهره می گیرد. تکنسین های فنی این مرکز از باتجربه ترین کارشناسان تعمیر پرینتر در کشور هستند که با تمامی مشکلات ریز و درشت پرینتر آشنایی داشته و قادرند با روش های مختلف آن را برطرف کنند.

تعمیر درام پرینتر

یکی از مهم ترین نکات در تعمیر درام پرینتر، تشخیص تعمیر پذیر بودن یا نبودن قطعه است. کارشناس با بررسی دقیق درام و آنالیز عملکرد آن، باید قادر به تشخیص این موضوع باشد. در صورت امکان تعمیر دستگاه توسط تکنسین های مجرب تحت تعمیر قرار میگیرد.

در مواردی که امکان تعمیر وجود ندارد، قطعه با کسب اجازه از صاحب دستگاه با قطعه ای اورجینال جایگزین میشود. مهم نیست قطعه نیاز به تعمیر داشته باشد و یا تعویض، هر دو سرویس در نمایندگی تعمیر پرینتر، در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرند.

تعمیر پیکاپ رولر پرینتر

هر گونه اختلال در کشیده شدن کاغذ به داخل پرینتر نشان از اختلال در پیکاپ رولر پرینتر است. این قطعه، چرخه پلاستیک مانندی است که کار کشیدن کاغذ به درون پرینتر را توسط پد زیری و با یک بار چرخش که در اصطلاح به آن درایو کردن می گویند، را بر عهده دارد. بروز خرابی و اختلال در  پیکاپ رولر، سبب می گردد که پرینتر نتواند کاغذهای مورد نیاز جهت چاپ را به درون خود بکشد و چاپ اسناد انجام نشود. با توجه به وظیفه ای که گفته شد، اختلال در این قطعه روند کلی پرینتر را تحت تاثیر قرار میدهد. در نتیجه توصیه میکنیم تعمیر پیکاپ رولر را از مراکز معتبر بخواهید.

تعمیر فیوزینگ پرینتر

پرینتر از تعداد زیادی قطعه تشکیل شده است که اختلال در هر یک میتواند عملکرد کلی دستگاه را مختل کند. یکی از تاثیر گذارترین قطعات در پرینتر، فیوزینگ است که خرابی در آن موجب افت کیفیت چاپ میشود. تاخیر در تعمیر فیوزینگ میتواند آسیب های جدی تری را به بار آورد، در نتیجه توصیه میکنیم اختلال در فیوزینگ را در اسرع وقت برطرف نمایید. در صورت نیاز به سرویس های این بخش از دستگاه می توانید به مرکز تخصصی تعمیر پرینتر مراجعه کرده و خدمات مرتبط با تعمیر فیوزینگ پرینتر را دریافت نمایید. کارشناسان ما در پارت تعمیر پرینتر، پس از آنالیز عملکرد دستگاه پرینتر و عیب یابی صحیح دستگاه، اقدامات مورد نیاز جهت تعمیرات پرینتر را بر روی آن اِعمال می نمایند و در صورتی که اشکال از یونیت فیوزینگ پرینتر باشد، اقدام به تعمیر یا تعویض فیوزینگ خواهند نمود.

تعمیر مگنت پرینتر

مگنت پرینتر، قطعه ای از کارتریج است که فقط در پرینتر های لیزری وجود دارد. مگنت پرینتر روی مخزن اصلی کارتریج قرار گرفته است و به شکل یک لوله فلزی می باشد که داخل آن یک شافت یا مغزی آهنربایی قرار گرفته است. وظیفه اصلی مگنت رولر پرینتر این است که به وسیله جریانات مغناطیستی موجود در خود، پودر تونر را به درام منتقل کند.

این حالت مغناطیسی سبب می‌گردد تا میزان مناسب تونر، متناسب با طرح، به درام انتقال داده شود. از بین رفتن خاصیت مغناطیسی قطعه و یا صدمات کوچک و بزرگی که بر اثر ضربه یا هر اتفاق دیگر می بیند کیفیت برگه چاپ شده را تحت تاثیر قرار می دهد. در صورتی که دستگاه انتظار شما را از چاپ برآورده نکرده باشد و ریشه ی پایین بودن کیفیت برگه چاپ شده، به مگنت ختم شود، تعمیر یا تعویض این قطعه ضروری خواهد بود.

[bsf-info-box icon=”Defaults-phone” icon_size=”32″ icon_style=”circle” title=”نمایندگی پرینتر سامسونگ” read_more=”more” link=”url:https%3A%2F%2Fcopymachine.ir%2F%25d8%25aa%25d8%25b9%25d9%2585%25db%258c%25d8%25b1%25d8%25a7%25d8%25aa-%25d9%25be%25d8%25b1%25db%258c%25d9%2586%25d8%25aa%25d8%25b1-%25d8%25b3%25d8%25a7%25d9%2585%25d8%25b3%25d9%2588%25d9%2586%25da%25af%2F|||” read_text=”تعمیرات پرینتر سامسونگ” pos=”square_box” box_border_style=”solid” box_border_width=”1″ box_border_color=”#000000″ title_font_size=”desktop:20px;”]

اگر بخواهیم مرکزی معتبر در زمینه فروش و تعمیر پرینتر سامسونگ معرفی کنیم، اولین و آخرین پیشنهاد ما نمایندگی پرینتر سامسونگ خواهد بود. این پیشنهاد قطعا دلایل محکم و منطقی را در بر دارد. ارائه گواهی اصالت کالا، ارائه ضمانت و گارانتی بابت تمامی خدمات، تعمیرات تخصصی، تجهیزات پیشرفته و مدرن، نیروی انسانی مجرب و متخصص و از همه مهم تر تعهد و صداقت، دلایلی هستند که این مجموعه را نسبت به سایر مراکز متمایز کرده اند. این وجه تمایز را با یک بار مراجعه به نمایندگی پرینتر سامسونگ لمس خواهید کرد.

[/bsf-info-box]
امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید