اشتراک گذاری

سری جدید پرینتری های HP Latex

سری جدید پرینتری های HP Latex یک پرینتر 54 اینچی است که می تواند تنوع بالایی از تولیدات چاپی را برای استفاده های داخلی و یا فضای باز ایجاد کند. ظاهرا تکنولوژی Latex فراگیری کمتری دارد. زیرا تنها از طریق مواد تولیدی خام HP و انواع مختلفی از مواد دیگر بسیار گران قیمت می توان از آن استفاده کرد. با این حال هنگامی که این روش را با دیگر روش ها مانند Eco Solvent مقایسه می کنیم، می بینیم که Latex نه تنها بر روی مواد مشابه چاپ می کند، بلکه به همان کیفیت کار چاپ را انجام داده و یا حتی نتایج بهتری نیز برایمان به ارمغان می اورد.

به همین جهت است که سری جدید پرینتری های HP Latex در آینده نزدیک می تواند کیفیت فوق‌العاده بالایی برابر با 1200 dpi  برای چاپ بر روی تنوع بسیاری از انواع کاغذها و مدیا ها را ارائه کند. این پرینتر توسط 6 عدد کارتریج hp در رنگ های مجزا تغذیه شده و از تکنولوژی خاص استفاده می کند تا جوهر چاپ شده پیش از خروج از دستگاه کاملا خشک شده باشد. فناوری چاپ Latex امکان چاپ بر روی بیش از 500 ماده مختلف را فراهم می کند.

سری جدید پرینتری های HP Latex

عملکرد سری جدید پرینتری های HP Latex چگونه است؟

سری جدید پرینتر های HP Latex با یک سیستم برش اتوماتیک تلفیق می شود تا تصاویر چاپ شده به راحتی و به هر شکل و طرحی برش بخورند و مناسب استفاده در برچسب ها، تابلو چسب ها ، استیکر های لباس و طرح ‌های گرافیکی دیواری و پنجره ای شوند. چاپ Latex در مدت زمانی نسبتا طولانی تری در مقایسه با Eco Solvent انجام می گیرد. در واقع آب یکی از عناصر اصلی جوهر Latext است. پرینترهای Latext نیازمند انرژی بیشتری برای گرم شدن هستند.

این مقاله برای شما مفید است : آموزش نحوه ریست پرینتر اچ پی

یک بار چاپ آنها تقریبا همانند لوازم خانگی کوچک الکتریکی مانند اتو انرژی مصرف می کند. شرکت hp پرینترhp Latex 115  را به همراه یک دستگاه برش که روی آن قرار می گیرد، به عنوان یک پرینتر تکمیل شده و پیشرفته تولید کرده که می تواند به واسطه جدیدترین تکنولوژی های نوری و قابلیت استفاده از بارکد های خاصی با همدیگر هماهنگ شوند تا در چاپ و برش اختلالی ایجاد نشود.

پرینتر hp سری Latex 300 شامل محصولاتی همچون 315 – 335 و 365 هستند که می توانند تصاویر با کیفیت فوق ‌العاده بالا چاپ کرده و توانایی های بسیار بیشتری داشته باشند که شامل سرعت زیاد در چاپ است و می تواند حجم بسیار بالایی از چاپ را در کمترین زمان ممکن به پایان برساند. در پایان بد نیست با پرینتر های HP Latex سری 560 – 570 – 3200  و 3600 هم آشنا شوید. این دستگاه ها سرعت بالا و کیفیت بسیار زیادی دارند و به پرینتر های دقیقه آخر معروف هستند، زیرا حجم بسیاری از چاپ را به راحتی و فقط با استفاده از یک نفر نیروی متخصص مدیریت کرده و به پایان می‌رسانند.

نمایندگی پرینتر اچ پی

نمایندگی پرینتر اچ پی به صورت مستقل و مجزا راه اندازی شده  و اختصاصا در حوزه فروش، پس از فروش و تعمیرات پرینتر اچ پی خدمات رسانی می کند. نمایندگی پرینتر اچ پی خدمات و سرویس های بسیار متعدد و فراوانی را برای کاربران خود تدارک دیده است.

پرینتر های اچ پی در مدل های مختلف و با قابلیت های متنوع تولید و عرضه می شوند. هر کدام ویژگی هایی دارند که کاربر باید در هنگام خرید به آنها توجه کند. در نمایندگی اچ پی به شما کمک می کنیم که هم در بخش فروش و هم در بخش تعمیرات، خدمات متنوع و با کیفیتی را دریافت کنید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩