تماس با مرکز رسمی زیراکس

نمایندگی زیراکس خدمات تخصصی خود را در دو شعبه ی مرکزی و شعبه ی پیروزی به کابران گرامی ارائه می نماید. جهت بهره مندی از خدمات این مرکز از طریق راه های ارتباطی ذیل اقدام فرمایید. برای تماس با مرکز رسمی زیراکس از شماره های 02162948 و ۰۲۱۵۴۱۱۴ استفاده کنید. این مرکز با داشتن شعب متعدد در تهران و استان البرز، در تلاش است تا کاربران خود را در حوزه های مختلفی حمایت و پشتیبانی کند.

برند زیراکس یکی از برند های شناخته شده در ایران است که محصولاتش طرفداران خاص خودش را دارد. شاید پیش از این تصور می کردید که برای تماس با مرکز رسمی زیراکس باید کار خاصی انجام دهید. اما حالا می بینید که تنها کافی است گوشی تلفن خود را بردارید و شماره های بالا را شماره گیری کنید تا پس از وصل شدن به واحد کال سنتر نمایندگی زیراکس به بخش مربوطه ارجاع داده شوید و نهایتا سرویس مورد نظرتان را دریافت کنید. آدرس پستی هر یک از شعب نمایندگی زیراکس در بالای همین صفحه درج شده است. برای مراجعه حضوری می توانید از این بخش کمک بگیرید.

نمایندگی زیراکس

نمایندگی زیراکس یکی از معدود و محدود نمایندگی هایی است که به شکل تخصصی و واقعی در مورد محصولات زیراکس خدمات ارائه می دهد. این نمایندگی در بخش فروش، پس از فروش و تعمیرات زیراکس به صورت جداگانه خدمات رسانی می کند. به این شکل که تعمیرگاه های زیراکس در فضایی جدا از فروشگاه زیراکس قرار دارند و هر کدام تنها در حوزه کاری خود خدمات ارائه می دهند. تمام خدمات هم در بخش فروش و هم در بخش تعمیرات همراه با ضمانت نامه های معتبر است.

خواهش می کنیم با توجه به راه اندازی مراکز بسیاری با عنوان نمایندگی زیراکس، در انتخاب نمایندگی که می خواهید از آن خدمات دریافت کنید، دقت زیادی داشته باشید و یک نمایندگی واقعی را انتخاب کنید. راه های تماس با مرکز رسمی زیراکس را پیش تر برای شما شرح دادیم؛

شماره های تماس
instalinkedinpinteresttelegramtwiteraparatfacebook