تماس با مرکز رسمی اچ پی

تماس با مرکز رسمی اچ پی  از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت امکان پذیر است . متخصصین و کارشناسان نمایندگی اچ پی  در بخش تماس با ما ،  آماده ی پاسخگویی به پرسش های شما هستند.  این  مرکز ، ارائه دهنده ی  انواع خدمات در خصوص فروش و تعمیر و آموزش تعمیرات ماشین های اداری اچ پی می باشد .

واحد CRM  یا ارتباط با مشتریان در بخش تماس با ما ، به منظور برقراری ارتباط هرچه بیشتر و بهتر میانِ کادرفنی و کارشناسانِ مرکز رسمی اچ پی با مشتریان گرامی راه‌اندازی شده است.  کارشناسان ما در این بخش پذیرای تمامی پیشنهادات و انتقادات شما هستند. در صورت اعلام هرگونه نارضایتی از سمت مشتری مراتب به مدیریت اعلام شده و با شخص خاطی برخورد خواهد شد. همچنین تمامی انتقادات و پیشنهادات سازنده در راستای ارائه ی خدمات بهتر به کار گرفته می شود.

راه های تماس با مرکز رسمی اچ پی

راه های تماس با مرکز رسمی اچ پی عبارتند از : ایمیل ، تلفن ، سایت رسمی مرکز تعمیرات اچ پی ، شبکه های اجتماعی و همچنین مراجعه ی حضوری امکان پذیر می باشد. کاربران گرامی می توانند هریک از این راه ها را جهت تماس با ما انتخاب نمایند. این  اطمینان را به کاربران گرامی می دهیم که متخصصین بخش تماس با ما ،  با صبر و حوصله پاسخگوی درخواست‌ها و پرسش‌های شما عزیزان خواهند بود.

همچنین با حضور تیم سیار تخصصی، نگرانی مشتریان عزیز در خصوص مسافت و حمل و نقل دستگاه مرتفع می گردد. هموطنان گرامی در اقصی نقاط کشور می توانند از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب‌سایت مرکز رسمی اچ پی  درخواست‌ها، پرسش‌ها و انتقادات و پیشنهادات  خود را با ما در میان بگذارند. تمامی پرسش‌های شما در ارتباط با چگونگی پذیرش، مراحل عیب‌یابی دستگاه ، شیوه‌های تعمیر، مدت زمان مورد نیاز جهت تعمیر ، هزینه‌های مرتبط و گارانتی ، از طریق راه‌های ارتباطی پاسخ داده می شود. در این صفحه علاوه بر ذکر راه های تماس با مرکز رسمی اچ پی ، آدرس مرکز در نقشه به کاربران نمایش داده شده است.

شماره های تماس
instalinkedinpinteresttelegramtwiteraparatfacebook