تماس با مرکز رسمی توشیبا

نمایندگی توشیبا خدمات تخصصی خود را در سه  شعبه شامل  شعبه  مرکزی ، شعبه میرداماد و  شعبه ی پیروزی به کابران گرامی ارائه می نماید. در پاسخ به پرسش‌های مکرر هموطنان گرامی، وب‌سایت مرکز رسمی توشیبا به منظور برقراری ارتباط هرچه بیشتر و بهتر میانِ کادرفنی و کارشناسانِ مرکز رسمی توشیبا با مشتریان گرامی راه‌اندازی شده است. از طریق تماس با مرکز رسمی توشیبا ، می توانید با کارشناسان مرکز ارتباط برقرار نموده و اطلاعات لازم را کسب نمایید. در صورت مراجعه به مرکز نیز ار خدمات مشاوره در نمایندگی توشیبا بهره مند خواهید شد.

راه های تماس با مرکز رسمی توشیبا

شما هموطنان گرامی ار این پس می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در این وب‌سایت با ما در تماس باشید. اطمینان داشته باشید که مهندسان مرکز رسمی توشیبا، مثل همیشه با صبر و حوصله پاسخگوی درخواست‌ها و پرسش‌های شما عزیزان خواهند بود.

کاربران گرامی می توانند ،  درخواست‌ها، پرسش‌ها و راهنمایی‌های مورد نیاز خود را با ما در میان بگذارید. تمامی پرسش‌های شما در ارتباط با مراحل تعمیرات توشیبا ،  پذیرش، مراحل ارزیابی و عیب‌یابی دستگاه، شیوه‌های تعمیر، مدت زمان مورد نیاز جهت تعمیر و هزینه‌های مرتبط، از طریق راه‌های ارتباطی ذیل پاسخ داده خواهد شد.

شماره های تماس
instalinkedinpinteresttelegramtwiteraparatfacebook