اشتراک گذاری

تمیزی رول پیکاپ پرینتر اچ پی،مسئله ای مهم!!

پیشرفت تکنولوژی سبب شد که دستگاه های پرینتر علاوه بر تثبیت بیشتر از قبل جایگاه خود در ادارات و شرکت ها، در خانه ها نیز طرفدار پیدا کنند. حال اگر قصد افزایش کارکرد بهتر، همچنین افزایش عمر و ماندگاری دستگاه پرینتر خود را دارید.  از تمیز کردن مسیر پرینت و قطعات مربوط به آن هرگز غافل نشوید.توجه نداشتن به این موضوع در فواصل زمانی طولانی، افت کیفیت چاپ و خرابی قطعات دستگاه را به همراه دارد. به همین دلیل، سرویس کردن قطعات پرینتر در بازه ی زمانی منظم ، از جمله سرویس هایی مرتبط با تمیز کردن رول پیکاپ پرینتر اچ پی را حتماجدی بگیرید.

خدمات ما در زمینه ی تعمیر پرینتر بسیار گسترده بوده، برخی از خدمات عبارتنداز: عیب یابی پرینتر اچ پی،  اعلام مشکل به مشتری و ارائه ی راهکارهایی برای افزایش طول عمر دستگاه و جلوگیری از بروز مشکل، همچنین پشتیبانی  24 ساعته و پاسخ گویی به سوالات متداول کاربران ….

تمیزی رول پیکاپ پرینتر اچ پی،مسئله ای مهم!!

روش تمیز کردن رول پیکاپ پرینتر اچ پی را یاد بگیرید.

اگر قصد تمیز کردن رول کاغذکش پرینتر اچ پی خود را دارید،تنها باید مراحلی که در ادامه به شما معرفی می کنیم را به صورت دقیق انجام دهید. تا کارکرد و ماندگاری دستگاه پرینتر شما افزایش یابد.

برای شروع  ابتدا کابل را از برق جدا نمایید. پس از اطمینان حاصل کردن از قطعی برق، باید رول پیکاپ را از دستگاه جدا نمایید. دستمالی بدون پرز را آغشته به الکل یا آب کنید و روی رول پیکاپ  بکشید. اگر از دستمال آغشته به الکل استفاده می کنید،توجه داشته باشید که الکل ماده ایی قابل اشتعال است، پس دستمال را از آتش دور نگه دارید. نکته ی دیگر در استفاده از دستمال آغشته به الکل، این است که،صبر کنید تا الکلی که توسط دستمال بر رول پیکاپ کشیدید کاملا خشک شود.

تعمیرات پیکاپ رولر پرینتر شارپ خود را به ما بسپارید

برای از بین بردن خاک و کثیفی انباشته شده بر روی پیکاپ از پارچه ای خشک و بدون پرز استفاده کنید. پس از این که تمام مراحل بالا را انجام دادید، کابل را به برق بزنید.با انجام دقیق مراحل بالا کار تمیزی رول پیکاپ اچ پی شما به پایان می رسد.

تعمیر پرینتر اچ پی

با گسترش استفاده از دستگاه پرینتر در جامعه و خانه ، مشکلات آن نیاز مورد توجه قرار گرفت.سرویس های منظم دوره ای مانند تمیز کردن رول پیکاپ پرینتر اچ پی هرچند برای پیشگیری مناسب است، اما مانع کامل خرابی نمی شود. ما با به کار گرفتن تعمیرکاران مجرب پرینتر hp اماده ی خدمت رسانی در مرکز و محل زندگی شما هستیم. دستگاه های پرینتر به علت سنگینی، در حمل و جابه جایی امکان آسیب دیدن را دارد.ما برای رفاه حال کاربران و جلوگیری از بروز مشکل، همچنین صرفه جویی در زمان وهزینه،موقعیتی را فراهم کردیم که کارشناسان ما در محل زندگی شما حاضر شوند و به تعمیر پرینتر اچ پی شما بپردازند. برای تعمیرات پرینتر اچ پی خود به نمایندگی اچ پی مراجعه کنید .

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩