اشتراک گذاری

لنزهای پرایم Sumire کانن

لنزهای پرایم Sumire کانن مخصوص مانت PL است که به تازگی رونمایی شده است. مجموعه‌ لنزهای Sumire Prime شامل هفت لنز مخصوص مانت PL می‌شود که احتمالا به زودی وارد بازار می شوند. این اولین ‌بار است که کانن لنز های سینمایی مخصوص مانت PL را به بازار عرضه می‌ کند. پیش ‌از ‌این لنز های سینمایی کانن مخصوص مانت EF بود‌ند.

تمامی لنزهای پرایم Sumire کانن از دریچه‌ دیافراگم ۱۱ تیغه بهره می ‌برند. حداقل ‌سازی پدیده‌ Focus Breath لنز های سینمایی مانت PL مشابه لنز های سینمایی پرایم مانت EF است. Sumire به‌صورت soo-mee-ray تلفظ می‌شود که ریشه‌ ژاپنی دارد. این لغت به‌ معنی “لطافت گل و زیبایی” است. این ویژگی یکی از ویژگی ‌هایی است که کانن در مجموعه لنز های جدید خود به آن اهمیت داده است.

لنزهای پرایم Sumire کانن کدام اند؟

مجموعه لنزهای پرایم Sumire کانن عبارت‌اند از لنز ۱۴ میلی‌متری T3.1 FP X، لنز ۲۰ و ۲۴ و ۳۵ میلی‌متری T1.5 FP X، لنز ۵۰ میلی‌متری T1.3 FP X، لنز ۸۵ میلی‌متری T1.3 FP X و لنز ۱۳۵ میلی‌متری T2.2 FP X.

لنزهای پرایم Sumire کانن با کدام دوربین ها سازگار است؟

لنزهای پرایم Sumire کانن درکنار دوربین ‌های فول ‌فریم و سوپر ۳۵ میلی ‌متری مخصوص مانت PL، با تمام دوربین ‌های فول فریم سینمایی EOS و سوپر ۳۵ میلی‌ متری کانن هم سازگاری خوبی خواهد داشت. اگر مانت EF مورد نیاز باشد، کانن گزینه‌‌ تعویض مانت PL با مانت EF را در مرکز تعمیر و نگه‌داری خود ارائه می‌دهد. در صورت نیاز، امکان تعویض مانت EF با مانت PL نیز وجود دارد.

زمان عرضه لنزهای پرایم Sumire کانن

انتظار می‌رود در بین لنزهای پرایم Sumire کانن، لنز هایCN-E24mm T1.5 FP X ،CN-E35mm T1.5 FP X ،CN-E50mm T1.3 FP X و CN-E85mm T1.3 FP تا تابستان ‌۲۰۱۹ در دسترس کاربران قرار بگیرد. در این بین ظاهرا لنز  CN-E14mm T3.1 FP X تا پاییز سال جاری عرضه خواهد شد. لنزهای CN-E20mm T1.5 FP X و CN-E135mm T2.2 FP X نیز زمستان ۲۰۱۹ یا بهار۲۰۲۰ وارد بازار خواهند شد.

نمایندگی کانن با همکاری مرکز سخت افزار ایران خدمات رسانی می کند. این نمایندگی مجاز در واحد های مستقل و جداگانه راه اندازی شده است. در بخش فروش، پس از فروش و تعمیرات کانن بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به کاربران ارائه می دهد.

تمام سرویس ها و خدمات نمایندگی کانن همراه با ارائه ضمانت نامه های معتبر و کتبی است و گارانتی تضمین کیفیت هم در بخش فروش و هم در بخش تعمیرات به کاربران ارائه می شود. اطلاعات تماس در صفحه “تماس با ما” درج شده است. بهتر است برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩