اشتراک گذاری

نمایندگی کانن در اهواز

نمایندگی کانن در اهواز همواره آماده ی خدمت رسانی به کاربران و متقاضیان انواع محصولات canon از جمله پرینترها و دستگاه های فتوکپی باکیفیت این برند می باشد. خدمات رسانی نمایندگی کانن در شهرستان ها به صورت ارسال کالا با تی پاکس می باشد. خدمات تخصصی این مرکز دارای محدودیت خاصی نبوده و شامل تمامی مشکلات سیستماتیک دستگاه های کانن می شود. خاطرنشان می نماییم که استفاده از دانش به روز کارشناسان مجرب نمایندگی رسمی کانن ضمن به کارگیری تجهیزات کاری مدرن، تجربه ی استفاده از دستگاهی بی نقص را برای شما عزیزان ساکن در اهواز به ارمغان می آورد. تمامی خدمات قابل ارائه در نمایندگی مجاز کانن شامل گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی نیز می باشند.

شیوه ی بهره مندی از خدمات نمایندگی کانن در اهواز

در صورتی که از دارندگان دستگاه های کانن در اهواز می باشید و به تازگی شاهد اختلالاتی در دستگاه خود هستید با ما تماس بگیرید. جهت رفع اختلالات دستگاه ها و تولیدات برند محبوب کانن در شهر اهواز می توانید به سادگی تنها  با ثبت درخواست از سرویس های ویژه ی واحد تعمیرات نمایندگی کانن بهره مند گردید. پس از ثبت درخواست، لازم است دستگاه خودرا به نمایندگی کانن در تهران ارسال نمایید.

کلیه ی راهنمایی ها و اطلاعات مرتبط با تعمیر و ترمیم دستگاه معیوب از جمله هزینه های تخریبی و مدت زمان بازیابی با شما در میان گذاشته می شود. توصیه می شود چنانچه پس از بی دقتی خاصی چون اصابت ضربه و یا نفوذ مایعات دچار اختلال در کارکرد دستگاه گشته اید، حتما در فرآیند ثبت درخواست، کارشناسان ما را مطلع سازید. انجام مراحل تخصصی بازیابی دستگاه معیوب به صورت غیر حضوری در کارگاه های نمایندگی مرکزی کانن شکل گرفته و سپس دستگاه تعمیر شده به درب منزل شما ارسال می گردد.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩