اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی کانن D1550 در یک مرکز پیشرفته

برای تعمیر دستگاه کپی کانن D1550 و البته هر دستگاه دیگری باید از یک نمایندگی معتبر و متخصص کمک بگیریم تا نتیجه رضایت بخشی را تجربه کنیم. در غیر این صورت نه تنها مشکل دستگاه حل نخواهد شد، بلکه مشکلات بیشتری نیز ظهور خواهند کرد که مطمئنا برطرف کردن آنها هم هزینه بر خواهد بود و همین که زمان بیشتری نیاز دارد. پس برای تعمیر دستگاه کپی کانن D1550 فقط و فقط از مراکز معتبر درخواست کمک کنید. همان طور که می دانید دستگاه کپی D1550 کانن یک نمونه از چاپگر های چند کاره کمپانی کانن است که با تکنولوژی مدرن خود کمک می کند تا صفحه های کپی شده بسیار واضح باشد.

دستگاه کپی D1550 کانن یک نمونه از بهترین دستگاه های رومیزی 2018 این کمپانی است که قابلیت های زیادی دارد. این دستگاه با توجه به چند کاره بودنش، می تواند چندین نیاز کاربر را در آن واحد برطرف سازد. مجهز به سیستم وایرلس است و بسیار ساده و راحت به تلفن همراه کاربر متصل می شود تا هر آنچه را که او دستور می دهد، اجرا کند. دستگاه کپی D1550 کانن مجهز به شیشه اسکنری است که می تواند انواع مختلف کاغذها را با ابعاد استاندارد کپی و چاپ کند. این ویژگی مثبت این دستگاه باعث شده تا کاربر در اسکن کردن مشکلی نداشته باشد.

این دستگاه تنظیمات پیچیده ای دارد که باعث سردرگم شدن کاربران آماتور می شود. توجه داشته باشید که این دستگاه نیز ممکن است مانند هر دستگاه دیگری درگیر مشکلاتی نظیر گیر کردن کاغذ ها، افتادن خطوط اضافی بر روی کاغذ در دستگاه کپی، مشکل کارتریج یا تونر، مشکل صفحات چین خورده، ظهور ارور های مختلف و … شود. فقط مهم این است که به کجا مراجعه کنید و این مشکلات را چگونه رفع کنید.

تعمیر دستگاه کپی کانن D1550 در محل

هر چند که این دستگاه یک دستگاه کپی رومیزی است و حمل و جابه جایی آن به نسبت دستگاه های کنسولی و بزرگ ساده تر است، اما با این حال ما برای شما سرویس ویژه تعمیر دستگاه کپی کانن D1550 در محل را نیز راه اندازی کرده ایم. فقط کافی است که آدرس درخواستی شما برای اعزام تعمیرکار، در محدوده قراردادی سرویس تعمیر دستگاه کپی در محل وجود داشته باشد. در این صورت بعد از انجام هماهنگی های لازم تعمیرکار به محل مورد نظر اعزام می شود و تمام مشکلات ریز و درشت دستگاه شما را رفع می کند. حسن استفاده از این سرویس این است که بسیار سریع است، نیازی به جابه جایی دستگاه ندارد و کاربر می تواند خودش بر روند تعمیرات نظارت داشته باشد.

مشکلات رایج کپی گرفتن با دستگاه کپی کانن D1550

بدیهی است که رفع هر یک از این مشکلات و مشکلات مشابه و نهایتا تعمیر دستگاه کپی کانن D1550 باید پس از انجام بررسی های دقیق انجام شود؛ مثلا قسمت هایی نظیر تنظیمات دستگاه، تنظیمات سینی، تنظیمات، کارتریج و … باید بررسی شوند.

  • کپی دوطرفه انجام نمی شود
  • بزرگ/ کوچک کردن عمل نمی کند
  • تصویر خیلی روشن یا خیلی تیره است
  • قسمتی از تصویر حذف شده است
  • کپی ها بی رنگ خارج می شوند

رفع مشکل گیر کردن کاغذ ها در دستگاه کپی کانن D1550

گیر کردن کاغذ یکی از مشکلات رایج دستگاه کپی ها است. دلیل اصلی این اتفاق ابعاد اشتباه کاغذ است که در تنظیمات دستگاه اعمال شده است. این موضوع باعث می شود تا دستگاه کپی کاغذ را به طور نادرست خارج کند. در نتیجه با گیر کردن کاغذ، توقفی در انجام کپی پیش می آید. برای رفع این مشکل و تعمیر دستگاه کپی کانن D1550 باید کاغذ های گیر کرده را از دستگاه خارج کنیم و تمام مسائل مربوط به کاغذکش را بررسی کنیم.

رفع مشکل افتادن خطوط اضافی بر روی کاغذ در دستگاه کپی کانن D1550

وجود مواد خارجی بر روی شیشه اسکنر یا آینه های دستگاه، خرابی قطعه درام یا توسعه دهنده دستگاه، خرابی تیغه درام و وجود مشکلات فیزیکی از جمله عوامل پیدایش چنین اختلالی است. ممکن است با پاک کردن دستی شیشه اسکنر و آینه ها مشکل حل شود و دیگر نیاز به دریافت خدمات مربوط به تعمیر دستگاه کپی کانن D1550 نباشد.

رفع مشکل کارتریج یا تونر در دستگاه کپی کانن D1550

مشکلات کم شدن، خالی شدن یا بد عمل کردن تونر ممکن است برای هر دستگاه کپی از جمله دستگاه کپی کانن D1550 رخ دهد. این مشکل یکی از مشکلات رایج دستگاه های کپی است. اگر تونرها کم یا خالی شده باشند، ساده ترین راه حل تعویض آنهاست.

یک تعمیرگاه با امکاناتی منحصر به فرد

تعمیرگاه تخصصی دستگاه کپی کانن یک تعمیرگاه ایده آل است که بهترین و پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات را برای عیب یابی، تعمیر و ترمیم انواع مختلفی از دستگاه های کپی کانن در اختیار دارد. این تعمیرگاه تمام سرویس ها و خدمات خود را با ضمانت نامه های معتبر ارائه می دهد و تضمین می کند که کاربران نمی توانند نمونه سرویس ها و خدمات نمایندگی کانن را در جای دیگری بیابند.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩