اشتراک گذاری

قرارگیری در کانون ارورهای دستگاه های کپی کانن ترس ندارد!

ارورهای دستگاه کپی کانن می توانند دستگاه را از خرابی کامل نجات دهند! اگر معنی این کدها را به درستی بدانید و آنها را به موقع برطرف کنید، از خرابی دستگاه و هزینه های سنگین تعمیرات آن جلوگیری می کنید. در این مقاله، ضمن معرفی ارورهای دستگاه کپی canon، راهکارهای برطرف کردن آنها را نیز بررسی می کنیم. برای رفع ارورهای فتوکپی، باید اول بدانید که مفهوم هر کد خطا چیست. هریک از کدهایی که در نمایشگر دستگاه فتوکپی ظاهر می شوند، بروز یک ایراد یا آسیب دیدگی در بخش خاصی را هشدار می دهند. با توجه به این کدها و مفهوم آنها می توانید وجود ایراد را تشخیص داده و آن را برطرف کنید. اگر با استفاده از راهنمای پیش رو موفق به رفع ارورهای دستگاه کپی کانن نشدید، می توانید با نمایندگی تعمیرات فتوکپی در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. همکاران ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستند و راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهند.

ارورهای دستگاه کپی کانن

ارورهای دستگاه کپی کانن

اگر همین روش را در مواجهه با دوستان کپی کار ژاپنی خود (که این روزها زبان فارسی شان هم خوب شده و حضورشان هم برایمان چندین میلیون تومان آب می خورد) نیز داشته باشیم نه تنها از اخطارها (ERROR / ارورهای دستگاه کپی کانن !) خسته و کلافه نخواهیم شد، بلکه حداکثر بهره وری از این دوستی هم عایدمان می شود.

  • کد ۱۳۲۰: داداش من، نمی تونم از درب جلو چاپ کنم.
  •  کد ۱۰۰۰ : حواست باشه در کاغذکش بالاییم کاغذ ندارم!
  • کد ۱۳۰۵: کاغذ در کاغذ کش بالا گیر کرده و گیرِ کار در گیرکردن برگه در کاغذ کش جلوست.
  • کد ۱۶۶۰/۱۶۰۰: بخدا جوهر ندارم، خونی تو رگهای کارتریجم نیست، اینقدر فشار نیار!
  • کد ۱۸۴۱: دریچه داخلی باز مونده.
  • کد ۱۸۵۱: چیزی نیست، دریچه داخلی موقعٍ چاپ بر روی کاغذ باز شده اما چاپ می تونه ادامه داشته باشه.
  • کد ۱۸۵۶ : بازم میگم چیزی نیست، دریچه داخلی موقعٍ چاپ بر روی کاغذ باز شده اما چاپ می تونه ادامه داشته باشه.
  • کد ۱۶۸۱: وجود دو کاتریج از یک رنگ در دستگاه کپی کانن.

تماس با نمایندگی کانن

در انتها بد نیست متذکر شویم که برای مخاطبانی که به هر دلیلی نمی توانند از عهدۀ رفع ارورهای دستگاه کپی کانن بربیایند مرکز تعمیر دستگاه کپی شرایطی را فراهم آورده است تا این نقیصه بر طرف شود.

البته تعمیرات کانن در این مرکز شامل تمامی محصولات این کمپانی می شود. مرکز تعمیرات کانن می تواند با دسترسی داشتن به تمام اطلاعات به روز و همچنین مدرن ترین تجهیزات بهترین ها را به شما عرضه کند. تمام قطعات کاربردی برای تعمیرات دستگاه ها دارای ضمانت اصالت کالا می باشند. نمایندگی کانن با بهره مندی از برترین متخصص ها به شما کمک می کند تا تعمیرات دستگاه مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تحویل بگیرید. در این میان اگر دستگاه شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد با مراجعه به این نمایندگی قطعه ی فرسوده با نمونه ی اورجینال آن جایگزین خواهد شد.

در همین رابطه و برای آشنایی هرچه بیشتر گفتنی است همکاران ما در مرکز تعمیرات دستگاه کپی، مهارت و تجربهی لازم برای انجام مراحل رفع کدهای خطا را داشته و با دقت بالایی این کار را انجام می دهند.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩