اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

قرارگیری در کانون ارورهای دستگاه های کپی کانن ترس ندارد!

با یک دوست ژاپنی که مدام غر می‌زند چگونه برخورد کنیم؟

دستگاه کپی کانن مثل دوستی است که هرچند غرغروست ولی رفاقت و دوستیِ کم نظیر خود را در کپی کردن تعداد بالای برگه ها خیلی خوب ثابت کرده است! اخطار های دستگاه کپی کانن (Canon) می تواند راه گشای حل مشکل به وجود آمده در دستگاه کپی باشه. اما چگونه ؟ اگر شما با ارورهای دستگاه کپی کانن آشنا باشید، می توانید خطای مورد نظر را بررسی کرده و نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید. برخی روانشناسان می گویند شنیدن مکرر شکایت‌های افراد غرغرو (مثل ارورهای دستگاه کپی کانن !) می‌تواند طاقت‌فرسا باشد بنابراین بهتر است آموزش و شناخت کافی در جهت مدیریت رفتاری با این قبیل اشخاص اتخاذ شود.

در هرحال گویا تحمل اخطارهای دستگاه های کپی کانن هم مثل غرغروهایی که دائما در حال اخطار و نصیحت هستند چندان هم راحت نباشد اما نکته جالبی که روان درمانگران نیز بر آن تأکید می کنند این است که وقتی خوب دقت کنیم متوجه می شویم که غرغرها و نقزدنهای افراد در چرخه های رفتاری تکراری رخ می دهند. در واقع این چرخه ها قابل دسته بندی هستند و اگر کشف شوند و واکنش مناسب درقبالشان نشان داده شود می توان از حضور و وجود دوستان غرغرو لذت برد و در خیلی از شرایط از آنها استفاده مثبت هم کرد!

ارورهای دستگاه کپی کانن

و اما ارورهای دستگاه کپی کانن

اگر همین روش را در مواجهه با دوستان کپی کار ژاپنی خود (که این روزها زبان فارسی شان هم خوب شده و حضورشان هم برایمان چندین میلیون تومان آب می خورد) نیز داشته باشیم نه تنها از اخطارها (ERROR / ارورهای دستگاه کپی کانن !) خسته و کلافه نخواهیم شد، بلکه حداکثر بهره وری از این دوستی هم عایدمان می شود.

کد ۱۳۲۰: داداش من، نمی تونم از درب جلو چاپ کنم.

 کد ۱۰۰۰ : حواست باشه در کاغذکش بالاییم کاغذ ندارم!

کد ۱۳۰۵: کاغذ در کاغذ کش بالا گیر کرده و گیرِ کار در گیرکردن برگه در کاغذ کش جلوست.

کد ۱۶۶۰/۱۶۰۰: بخدا جوهر ندارم، خونی تو رگهای کارتریجم نیست، اینقدر فشار نیار!

کد ۱۸۴۱: دریچه داخلی باز مونده.

کد ۱۸۵۱: چیزی نیست، دریچه داخلی موقعٍ چاپ بر روی کاغذ باز شده اما چاپ می تونه ادامه داشته باشه.

کد ۱۸۵۶ : بازم میگم چیزی نیست، دریچه داخلی موقعٍ چاپ بر روی کاغذ باز شده اما چاپ می تونه ادامه داشته باشه.

کد ۱۶۸۱: وجود دو کاتریج از یک رنگ در دستگاه کپی کانن.

[bsf-info-box icon=”Defaults-phone” icon_size=”32″ icon_style=”circle” title=”رفع ارورهای دستگاه کپی کانن در نمایندگی کانن” read_more=”more” link=”url:https%3A%2F%2Fcopymachine.ir%2F%25d8%25aa%25d8%25b9%25d9%2585%25db%258c%25d8%25b1%25d8%25a7%25d8%25aa-%25da%25a9%25d9%25be%25db%258c-%25da%25a9%25d8%25a7%25d9%2586%25d9%2586%2F|||” read_text=”تماس با نمایندگی کانن” pos=”square_box” box_border_style=”solid” box_border_width=”1″ box_border_color=”#000000″ title_font_size=”desktop:20px;”]

راستی دوستان! در انتها بد نیست متذکر شویم که برای مخاطبانی که به هر دلیلی نمی توانند از عهدۀ رفع ارورهای دستگاه کپی کانن بربیایند مرکز تعمیر دستگاه کپی شرایطی را فراهم آورده است تا این نقیصه بر طرف شود.

البته تعمیرات کانن در این مرکز شامل تمامی محصولات این کمپانی می شود. مرکز تعمیرات کانن می تواند با دسترسی داشتن به تمام اطلاعات به روز و همچنین مدرن ترین تجهیزات بهترین ها را به شما عرضه کند. تمام قطعات کاربردی برای تعمیرات دستگاه ها دارای ضمانت اصالت کالا می باشند. نمایندگی کانن با بهره مندی از برترین متخصص ها به شما کمک می کند تا تعمیرات دستگاه مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تحویل بگیرید. در این میان اگر دستگاه شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد با مراجعه به این نمایندگی قطعه ی فرسوده با نمونه ی اورجینال آن جایگزین خواهد شد.

در همین رابطه و برای آشنایی هرچه بیشتر گفتنی است همکاران ما در مرکز تعمیرات دستگاه کپی، مهارت و تجربهی لازم برای انجام مراحل رفع کدهای خطا را داشته و با دقت بالایی این کار را انجام می دهند.

[/bsf-info-box]
امتیاز شما به این نوشته