اشتراک گذاری

کج کشیدن کاغذ دستگاه کپی کانن

یکی از بزرگترین مشکلاتی که هنگام کار با دستگاه کپی ممکن است با آن مواجه شوید کج کشیدن کاغذ دستگاه کپی کانن است .یکی از دلایل  نوع کاغذی است  که استفاده می کنید ، کیفیت کاغذ و قرار گرفتن درست کاغذها داخل دستگاه از عواملی است که برای جلوگیری از کج شدن نوشته ها باید رعایت شوند . گیره کاغذ نیز باید به درستی تنظیم شود و کاغذها به صورت صاف و مرتب در داخل دستگاه جای داده شوند . از دیگر عوامل مهم تنظیمات پرینتر است که اگر درست نباشد ممکن است موجب بروز این مشکل شود .

اقدامات اولیه ای جهت جلوگیری از کج شدن کاغذ در دستگاه کپی وجود دارد ، که در این بخش به آن می پردازیم. در صورت مواجهه با مشکل کج شدن کاغذ در دستگاه کپی ابتدا اقدامات ابتدایی را جهت رفع مشکل انجام دهید، در صورت تداوم مشکل با متخصصین تعمیر دستگاه کپی در نمایندگی کپی تماس بگیرید. متخصصین پس از مشاهده ی دستگاه و اقدامات اولیه نسبت به رفع مشکل اقدام خواهد نمود.

رفع مشکل کج کشیدن کاغذ دستگاه کپی کانن

در صورتی که هنگام کار با دستگاه کپی ، با مشکل کج کشیدن کاغذ دستگاه کپی کانن مواجه می شوید ، اقدامات ذیل را انجام دهید.

  • اطمینان حاصل کنید که کاغذ درست در چاپگر قرار داده شده است.
  • نوع و کیفیت کاغذ را چک کنید.
  • مطمئن شوید که  سایر مواد چاپی به شکل درست در چاپگر قرار گیرد .
  • بررسی نمایید راهنماها در اطراف دسته کاغذ خیلی سفت یا شل نباشند.

واحد تعمیرات فکس کانن

واحد تعمیر فکس کانن ، ارائه دهنده ی خدمات متنوعی در حوزه ی بررسی و تعمیر این دستگاه به کاربران می باشد. اگر دستگاه فکس شما دچار مشکل شد، می توانید ضمن مراجعه به این واحد، از تعمیرات تخصصی و حرفه ای تکنسین های ما بهره مند شوید. به کارگیری روش های جدید و نیز استفاده از تجهیزات پیشرفته، عملیات تعمیر را به سطحی رسانده که عملکرد دستگاه را به کیفیت اولیه باز می گرداند. نکته ی حائز اهمیت این که در واحد مذکور، امور مربوط به رفع مشکل ارسال نشدن فکس نیز به صورت تخصصی انجام می گردد.

واحدهای تعمیرات کانن

برای تعمیر محصولات کانن خود با هر نوع مشکلی، می توانید به واحدهای تعمیرات کانن مراجعه کنید. در این واحدها، تعمیرکاران دوره دیده و مجربی فعالیت می کنند که توانایی انجام تعمیرات به شکل تخصصی و حرفه ای را دارا می باشند. در روند تعمیر، از ابزارآلات و دستگاه های نوین و پیشرفته ای استفاده می شود تا فرآیند ترمیم دستگاه مورد نظر، بدون هرگونه ایراد و خطایی انجام شود.

همچنین برای تعویض قطعات در واحدهای تعمیرات کانن از نمونه های اورجینال و با کیفیت بالا استفاده می شود. این مساله، موجب بالا رفتن طول عمر دستگاه شما پس از تعمیر می گردد.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩