اشتراک گذاری

چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی کونیکا مینولتا

اگر کارمند یک اداره یا شرکت هستید، مطمئنا تا به حال برای شما پیش آمده که هنگام استفاده از دستگاه کپی و یا پرینتر دچار مشکل شده اید. چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی کونیکا مینولتا یکی از مشکلاتی است که کاربران دستگاه های کپی ممکن است با آن مواجه شوند. به طوری که گاهی شاید نیمی از کار نصف روز عقب بیفتد.

کار با دستگاههای کپی و پرینتر بسیاری از اوقات، کاربران را دچار مسائل و مشکلاتی میکند. ما در اینجا به یکی  از این مشکلات خواهیم پرداخت. از رایج ترین مشکلات در دستگاه کپی، چروک شدن کاغذها است که در اینجا به بررسی دقیق این مسئله و ارائه راهکارهایی برای آن می پردازیم.

چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی کونیکا مینولتا

علت چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی کونیکا مینولتا

چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی کونیکا مینولتا هنگامی اتفاق می افتد که کاغذها یا درست بر روی پالت قرار نگرفته اند و یا درست هوا دهی نشده اند. همچنین کاغذهایی که در وسطشان دارای برآمدگی باشند و یا لبه آنها موج دار باشد و یا اینکه دارای الکتریسیته ساکن باشند هم دچار این مشکل خواهند شد. این مشکلات کاغذها هم خود، ناشی از مسائلی از قبیل تنظیمات نادرست واحد تغذیه کاغذ، حمل و نقل غیرصحیح کاغذ و انبارداری در شرایط غیر استاندارد می باشند.

کاغذ به دلیل حساس بودن نسبت به نوسانات رطوبت، باید هنگام انبارداری در دما و رطوبت ثابت نگهداری شود. عواملی همچون فشار زیاد و نادرست بین لاستیک و سیلندر چاپ و عملکرد ضعیف پنجه ها یا کثیف بودن آنها میتوانند دلایل دیگری برای چروک شدن کاغذها باشند.

راهکارهای رفع مشکل چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی کونیکا مینولتا

  • آپارات را خیلی نزدیک تنظیم نکنید.
  • بررسی دقیق سنجاق و نشان
  • استفاده از ورق های مناسب و صاف
  • بررسی پنجه ها و تمیز و تنظیم کردن آنها در صورت لزوم
  • تنظیم فشار هوای دمنده ها و مکنده ها در بهترین حالت ممکن برای انتقال کاغذ

چین و چروک دار و مچاله کردن کاغذها در دستگاه کپی

یکی دیگر از مشکلات رایج در دستگاههای کپی، چین و چروک دار و یا مچاله شدن کاغذها هنگام خروج از دستگاه کپی می باشد. معمولا این مشکل هنگامی رخ میدهد که غلتک دستگاه خراب و فرسوده و یا رولرها چسبناک شده باشند. علت دیگر میتواند به خود کاغذها مربوط شود. یعنی اگر برگه وردی خراب و یا مرطوب باشد، امکان ایجاد این مشکل وجود دارد.

چرا که وجود هر گونه رطوبت و گرد و خاک در تونر و رولر و غلتک دستگاه، مشکلاتی نظیر چروک و مچاله شدن کاغذ را به همراه خواهد داشت. در این حالت، راه رفع این مشکل، مراجعه به تعمیرکار زبده جهت رفع مشکلات چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی کونیکا مینولتا می باشد.

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا

ایرادات ایجاد شده در دستگاههای کپی به شکلی است که تعمیر آنها نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد. رفع مشکل چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی کونیکا مینولتا به صورت تخصصی در مرکز تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا انجام می گردد. شما می توانید دستگاههای خود را به متخصصین زبده بسپارید تا به بهترین نحو و با سطح کیفیت  و سرعت بسیار بالا ، دستگاههای شما را تعمیر و ترمیم نمایند. در کارگاه تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا ، تمامی امکانات و ملزومات برای هر یک از کارشناسان در بخشهای مختلف فراهم شده است.

نمایندگی کونیکا مینولتا و واحدهای تعمیرات کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا ، مرکز رسمی تعمیر انواع  محصولات کونیکا مینولتا خدمات خود را با بهره مندی از تجهیزات مدرن و کارشناسان خلاق خود به کاربران ارائه می نماید. نمایندگی کونیکا مینولتا در سه حوزه ی تعمیرات کونیکا مینولتا ، فروش کونیکا مینولتا در فروشگاه مرکزی و آموزش تعمیرات کونیکا مینولتا فعالیت می نماید. این مرکز تمامی تلاش خویش را به کار بسته تا ارائه دهنده ی خدماتی با کیفیت و همگام با متد روز باشد . با یک بار مراجعه به نمایندگی  Konica minolta ، صحت این مدعا بر شما ثابت خواهد شد. کارشناسان فروش و تعمیرات پس از آنالیزهای متعدد جذب  این مرکز شده و مشغول به فعالیت گشته اند . کیفیت خدمات در بخش های مختلف موجب استقبال کاربران از این نمایندگی شده است. در این قسمت به ذکر نام واحدهای تعمیرات کونیکا مینولتا می پردازیم.

مقالات ، محصولات و سوالات متداول خود را در سایر صفحات سایت پیگیری نمایید.

مقالات

سوالات متداول

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩