اشتراک گذاری

چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی

چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی شارپ

چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی شارپ  به عوامل بسیاری مانند  دما , رطوبت و نوع کاغذی که دستگاه کپی  استفاده می کنید بستگی دارد . اگر رطوبت بالا باشد ممکن است کاغذها خشکی لازم را نداشته و همین امر موجب چروک شدن آن ها در دستگاه کپی شود . همچنین در صورتی که  نوع کاغذی که استفاده می کنید متناسب با نوع دستگاه کپی نباشد مثلا از کاغذ ضخیم تر و یا نازک تر استفاده کنید یا اندازه ی کاغذ شما مناسب نباشد ممکن است چروک شدن کاغذ را در پی داشته باشید .

دربرخی موارد غلطک خراب و فرسوده ، رولرهای چسبناک، برگه‌ ورودی کاغذ خراب دلیلی است که موجب  چروک شدن کاغذ  در دستگاه کپی خواهد شد.در این بخش به بررسی عواملی می پردازیم  که شما را در حل مشکل یاری خواهند نمود. در صورتی که اقدامات را پیگیری نمودید و مشکل شما همچنان پایدار بود باید با متخصصی تعمیر دستگاه کپی در این مرکز تماس بگیرید.

اقدامات لازم جهت جلوگیری از چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی

  • مطمئن شوید که کاغذ درست در چاپگر قرار داده شده است.
  • نوع و کیفیت کاغذ را بازبینی کنید.
  • دسته کاغذ موجود در سینی را پشت و رو کنید. همچنین کاغذ موجود در سینی را ١٨٠ درجه بچرخانید.

تعمیرات دستگاه کپی شارپ

رفع مشکل چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی ، در کارگاه تعمیرات دستگاه کپی شارپ به کمک مهندسینی انجام می شود که ضمن تسلط بر این دستگاه توانایی تعمیر و ترمیم قطعات مختلف آن را دارند . رفع مشکلاتی که منجر به چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی می شود . توسط مهندسین و متخصصین این حوزه انجام می گردد. نکته‌ی حائز اهمیت در این میان تعمیرات دستگاه کپی شارپ ، به دست افرادی است که تجربه و تخصص لازم را در تعمیرات دستگاه کپی دارا هستند. بنابراین اگر در حال حاضر جزو آن‌دسته از افرادی هستید که دستگاه آن‌ها دچار نقص شده است. مراجعه به نمایندگی شارپ را جهت تعمیرات به شما پیشنهاد می کنیم. استفاده ی بهینه و درست از دستگاه  موجب خواهد شد که آسیب جدی به دستگاه وارد نشده و روند تعمیرتخصصی دستگاه کپی شارپ   به سادگی دنبال شود.

نمایندگی شارپ  و واحدهای تعمیرات شارپ

نمایندگی شارپ ، رفع  نیازهای مشتریان  را در حوزه های تعمیرو فروش و آموزش تعمیرات شارپ برطرف می کند. این فرایند به مدد حضور کارشناسان و متخصصین حاذق در این مرکز انجام می پذیرد. تعهد در خدمات رسانی مهم ترین شعار نمایندگی شارپ می باشد . مرکز تعمیرات شارپ ، از مجهزترین و پیشرفته ترین امکانات برخوردار است . این اطمینان به کاربران داده می شود که در صورت نیاز به تعویض هریک از قطعات ، از نمونه ی اورجینال و با کیفیت استفاده خواهد شد .

لازم به ذکر است، تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز همراه با گارانتی بوده و مدت گارانتی با توجه به مورد تعمیراتی متفاوت می باشد. در صورت تمایل به آشنایی با خدمات ما در واحدهای تعمیرات شارپ می توانید با کلیک روی لینک مورد نظر وارد صفحه ی دلخواه خود شوید.

 

در صورت تمایل مطالب سایت را در بخش های اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول پیگیری نمایید.

سوالات متداول

مقالات

اخبار

محصولات

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩