اشتراک گذاری

پرینتر سه بعدی

پرینتر ۳ بعدی جهان با نام OLO  جهت استفاده در گوشی های هوشمند معرفی شد. این پرینتر جهت استفاده در گوشی های هوشمند طراحی شده است. OLO که فقط ۷۸۰ گرم وزن دارد، در ابعاد ۱۷۲ در ۱۱۵ در ۱۴۸ میلی‌متر ساخته‌شده و با اغلب گوشی‌های روز دنیا مانند آیفون ۶ اس و گلکسی سامسونگ کار می‌کند. کارکرد این پرینتر به این صورت است که پس از لود کردن مدل سه‌بعدی لوگوی OLO بالای گوشی ظاهرشده و با کلیک می‌توان محصول سه‌بعدی را تولید کرد. از جمله امکانات پرینتر سه بعدی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • بیش از ۴۰۰ سانتی متر مکعب حجم چاپ
  • چاپ اشیاء متعدد به صورت هم زمان
  • ترکیب رزین های مختلف با هم
  • تبدیل اشیا رنگارنگ و یا نیمه شفاف به صورت OLO Kickstarter

شیوه ی کار با پرینتر سه بعدی

پرینتر ۳ بعدی به شما این امکان را می‌دهد تا با کمک  یک گوشی هوشمند، پرینت سه بعدی تهیه کنید. OLO اولین سه بعدی جهان که برای استفاده در گوشی های هوشمند طراحی شده است در آستانه موفقیتی چشمگیر می باشد. این دستگاه در آینده‌ای نزدیک قادر خواهد بود تا به شما این امکان را بدهد که در هر مکانی به طور سه‌بعدی پرینت کنید! این چاپگر سه‌بعدی با باتری کار می‌کند و با استفاده از نور صفحه نمایش گوشی هوشمند، اشیاء سه‌بعدی تولید می‌کند.

تبدیل گوشی هوشمند به پرینتر سه بعدی

تبدیل گوشی هوشمند به پرینتر سه بعدی به این گونه است که ابتدا باید ، گوشی خود را در یک قالب قرار دهید به صورتی  که همه چیز را به جز صفحه نمایش پوشش دهد. سپس نیمه پایینی OLO را در بالای قالب قرار می‌دهید و رنگ رزین را اضافه می‌کنید. نیمه بالایی را به طور کامل پوشش دهید. OLO با استفاده از نور صفحه نمایش گوشی هوشمند شما، رنگ رزین را حرارت می‌بخشد و مدل سه‌بعدی شما ساخته می‌شود.

پرینت از اشیای سه بعدی

پرینت از اشیای سه بعدی به کمک اولین پرینتر سه بعدی جهان امکان پذیر گشته است. با استفاده از این پرینتر می توانید هم از اشیای انعطاف پذیر و هم اشیای سفت و سخت  به صورت سه بعدی پرینت تهیه کنید. شما همچنین می‌توانید اشیاء طراحی شده با هر نرم افزار مدل سازی سه‌بعدی از جمله برنامه های اسکن سه‌بعدی مانند نرم افزار Autodesk 123D Catch را پرینت کنید، و یا این‌که از طرح های از پیش ساخته شده در کتابخانه ی OLO و یا آن هایی که از طریق رسانه های اجتماعی به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده‌اند، نهایت استفاده را بنمایید.

نمایندگی کانن و واحدهای تعمیرات کانن

نمایندگی کانن ، خدمات خود را در کارگاه هایی مجزا به کاربران ارائه می نماید. جهت آشنایی با خدمات در هریک از این کارگاه ها ، صفحه ی مربوط به واحد مورد نظر را مطالعه نمایید.

تعمیرات پرینتر فوجیتسوتعمیرات پرینتر ریکوتعمیرات پرینتر سامسونگ /تعمیرات پرینتر کاننتعمیرات پرینتر زیراکس / تعمیرات پرینتر ریکو / تعمیرات پرینتر کانن / تعمیر پرینتر اچ پی / مرکز تعمیرات پرینتر پاناسونیک / تعمیرات پرینتر سامسونگ / تعمیرات پرینتر زیراکس / تعمیرات پرینتر اچ پیتعمیرات پرینتر کیوسرا  / تعمیرات پرینتر کانن / تعمیرات پرینتر سامسونگ / نمایندگی تعمیرات کپی / تعمیرات کپی زیراکس / تعمیرات پرینتر زیراکس / تعمیرات کپی توشیبا / تعمیر فتوکپی شارپ /

 تعمیرات پرینتر اچ پی / تعمیرات کپی کونیکا مینولتا / تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا / تعمیرات کپی ریکو / تعمیرات پرینتر ریکو / تعمیرات پرینتر فوجیتسو / نمایندگی اصلی مادربرد / نمایندگی اصلی بازیابی اطلاعات / نمایندگی اصلی آل این وان / نمایندگی اصلی تی وی مانیتور / نمایندگی اصلی ویدئو پروژکتور / نمایندگی اصلی کولر گازی / مرکز سخت افزار ایران / نمایندگی اصلی نوت بوک / نمایندگی اصلی لپ تاپ / نمایندگی اصلی ماشین های اداری /  نمایندگی اصلی تعمیرات موبایل / نمایندگی اصلی تعمیرات تبلت

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩