نمایندگی کپی در شهرستان ها

نمایندگی کپی در شهرستان ها ارائه دهنده خدمات ترمیم و بازیابی به ایرانیهای ساکن دیگر شهرهای کشور است . به دلیل نیاز کاربران ماشینهای اداری به تعمیر دستگاه مدیریت نمایندگی کپی بر آن شد واحدی جهت عرضه خدمات ریکاوری راه اندازی نماید . از این طریق کاربران دستگاه کپی ، پرینتر ، فکس و اسکنر در اقصی نقاط ایران دغدغه ای برای تعمیر دستگاه خود نخواهند داشت . چنانچه با کاهش کارایی دستگاه مواجه شدید میتوانید طی روندی که در این صفحه ذکر خواهد شد ، آن را به نمایندگی ارسال نمایید .

کاربران پس از اتمام پروسه تعمیر میتوانند دستگاه را سالم و همانند روز اول تحویل بگیرند. نمایندگی کپی در شهرستان ها به دلیل تقاضای متعدد کاربران جهت ریکاوری امکانات لازم جهت ارسال کالا به محل را فراهم کرده است  . مدیریت نمایندگی کپی در شهرستان ها جمعی از متبحرترین مهندسین را برای تعمیرات برگزیده است . زین پس کاربران ماشینهای اداری ساکن هر شهری که هستند ، میتوانند کالای خود را ارسال و در کوتاهترین زمان تحویل بگیرند. ارائه ی خدمات تخصصی کپی به شهرستانی ها ی عزیز ، همونان گرامی در هر نقطه از این مرز و بوم می توانند دستگاه خود را جهت تعمیرات به نمایندگی کپی ارسال نمایند……

[us_image image=”7008″ size=”full” align=”center”]

ویژگی های نمایندگی کپی در شهرستان

مهمترین ویژگیهای نمایندگی کپی در شهرستان ها دربرگیرنده موارد ذیل میباشد . تعمیرات ماشینهای اداری توسط تکنسینهای خبره حوزه ریکاوری ، با بکارگیری ابزارآلات مدرن صورت میگیرد. کارشناسان و مهندسین نمایندگی کپی بالاترین مدارج علمی را طی کرده اند . از این رو دارای مدارک علمی معتبر می باشند . ضمنا کادرحرفه ای نمایندگی کپی در شهرستان ها با شرکت در دوره‌های تخصصی و عمومی زیرنظر اساتید بین امللی صاحب دانشی به روز گشته اند . از مهمترین خصایص تکنسینهای نمایندگی کپی در شهرستان ها میتوان به چیره دستی ، تسلط به علم و تکنولوژی روز ، فراست و … اشاره کرد .

پرسنل نمایندگی کپی در شهرستان ها با همت همه جانبه خویش تمامی خصوصیات یک نهاد مشتر‌ی‌ محور را در مرکز تعمیرات کپی پیاده‌ کرده اند . به همین دلیل کاربران نمایندگی کپی، میتوانند شاهد تمامی ویژگیهای یک مرکز مشتری مدار باشند . احترام به ارباب رجوع و پاسخگویی به سوالات تلفنی و حضوری آن ها، ارائه‌ خدمات پس از فروش به مشتریان و تلاش جهت اجرای آن در سطحی بین‌المللی، رسیدگی به شکایات مطرح شده از سوی مشتریان، انعطاف ‌پذیری در بخش تعمیرات کپی و ارائه‌ راهکارهای متفاوت به مشتری، ، تلاش در جهت جذب و کسب رضایت مشتریان و ارائه‌ اطلاعات پیش ‌نیاز به صورت شفاهی و مکتوب از ویژگیهای نمایندگی کپی در شهرستان ها است .

[us_image image=”7009″ size=”full” align=”center”]

مراحل  ارسال کالا به نمایندگی کپی در شهرستان

 • بسته بندی دستگاه بدون لوازم جانبی آن .
 • شرح مشکل دستگاه داخل یک برگه همراه دستگاه ارسال می گردد.
 • شرح مورد تعمیراتی درصورتی که قبلا دستگاه باز یا تعمیر شده است.
 • درج دقیق آدرس، شماره تلفن و کدپستی روی بسته ارسالی .
 • تحویل دستگاه توسط نمایندگی کپی در شهرستان ها .
 • ارسال شماره رسید( شماره ی پیگیری ) به شماره موبایل قید شده روی بسته ارسالی.
 • دریافت پیامک توسط مشتری، نشان دریافت کالا ازسوی نمایندگی کپی در شهرستان ها می باشد.
 • نگه داری شماره رسید تا پایان مراحل تعمیر ضروری است.
 • عیب یابی اولیه توسط کارشناسان نمایندگی کپی در شهرستان ها پس از دریافت کالا.
 • تماس با مشتری و اعلام مشکل به وجود آمده و هزینه تقریبی.
 • آغاز روند تعمیرات در صورت تمایل مشتری.
 • مراحل تعمیر و هزینه آن با توجه به مورد تعمیراتی و نوع دستگاه متفاوت است.
 • گزارش به مشتری در صورت نیاز به تعویض قطعه .
 • تست دستگاه زیرنظر کارشناس نمایندگی کپی در شهرستان ها، پس از پایان تعمیر و تایید کادر فنی.
 • ارسال هزینه توسط مشتری پس از اطمینان از سلامت دستگاه.
 • ارسال شماره حساب یا شماره کارت با توجه به درخواست مشتری جهت ارسال هزینه توسط مشتری.
 • دستگاه در صحت و سلامت کامل به آدرس مورد نظر ارسال خواهد شد.
 • ارائه گارانتی پس از تعمیر، با توجه به مورد تعمیراتی دستگاه در نمایندگی کپی در شهرستان ها.

نمایندگی کپی و واحدهای تعمیرات کپی

نمایندگی کپی ، واحدهای تعمیرات کپی را به صورت پارتهای تفکیک شده راه اندازی کرده است . به این معنا که کاربران پرینتر برای رفع ایراد دستگاه خویش باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند . نمایندگی کپی در شهرستان ها با بکارگیری دو عنصر تجهیزات پیشرفته و کارشناسان متخصص به ارائه خدماتی باکیفیت در شان کاربران میپردازد . تعمیرات ماشینهای اداری نیاز به حضور متخصصان آشنا به علم الکترونیک ، سخت افزار و نرم افزار دارد . این مرکز برای جذب کارشناسان متخصص تمامی تلاش خود را انجام داده است .

تجربیات و تکنیکهای مهندسین نمایندگی کپی در شهرستان ها موجب افزایش کیفیت و کارکرد دستگاه میگردد . مرکز تعمیرات کپی آمادگی کامل خود را جهت ارائه کلیه خدمات اعلام میدارد . امیدواریم بتوانیم با ارائه خدماتی باکیفیت موجبات رضایت هرچه بیشترتان را فراهم آوریم .

[us_carousel post_type=”services” columns=”4″ items_gap=”0.5rem” items_layout=”5158″ columns_number=”4″ image_background=”false” header_size=”h4″ content_size=”small” number=”9″ order=”asc” overriding_link=”post”]