نمایندگی پاناسونیک در شهرستان ها

نمایندگی پاناسونیک در شهرستان ها ، مجموعه شعبی هستند که مرکز سخت افزار ایران با هدف ارائه خدمات سریع تر به کاربران غیر تهرانی راه اندازی کرده است. چنانچه هریک از دستگاه های پاناسونیک شما نیاز به بررسی و تعمیرات تخصصی دارد، کافی است آن را به نمایندگی پاناسونیک در تهران ارسال کنید. یک تیم حرفه ای متشکل از تعمیرکاران دوره دیده و با تجربه دستگاه شما را تحویل گرفته و مورد بررسی قرار می دهند. سپس اقداماتی متناسب با نوع و شدت آسیب دیدگی انجام شده و دستگاه با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا ترمیم خواهد شد. در نهایت کالای مورد نظر بسته بندی شده و با رعایت نکات ایمنی، به آدرس شما ارسال خواهد شد.

پرسنل شعب مختلف نمایندگی پاناسونیک در شهرستان ها شما را راهنمایی می کنند که دستگاه کپی، فکس، پرینتر و گوشی تلفن خود را چگونه و به چه آدرسی ارسال کنید. نمایندگی مجاز پاناسونیک مرکز سخت افزار ایران ضمن توجه به بعد مسافت موجود، تلاش می کند که کاربران شهرستانی هم از خدمات تعمیرات تخصصی محصولات این برند بهره مند شوند. نمایندگی پاناسونیک در اهواز، مشهد، اصفهان، تبریز و شیراز از جمله شعب نمایندگی Panasonic در شهرستان ها به شمار می روند. برای آشنایی با خدمات این شعب و نحوه دریافت خدمات آنها از شما دعوت می کنیم به ادامه مطلب توجه کنید.

خدمات نمایندگی پاناسونیک در شهرستانها

نکته ویژه راجع به خدمات و سرویس های نمایندگی پاناسونیک در تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد، اهواز و … گستره وسیع آنهاست. به عبارت بهتر خدمات این نمایندگی شامل بررسی و تعمیرات تخصصی کلیه تولیدات کمپانی پاناسونیک می شوند. فروش آخرین مدل های محصولات پاناسونیک، تعمیرات تخصصی انواع فتوکپی، تعمیرات پرینتر، شارژ کارتریج پاناسونیک، تعمیرات دستگاه های فکس، ترمیم تلفن های بی سیم، تعمیر انواع گوشی های سانترال را می توان به عنوان اصلی ترین خدمات نمایندگی پاناسونیک در شهرستان ها معرفی کرد. راه اندازی این شعب، به کاربران کمک کرده که بدون نیاز به مراجعه به تهران و تنها با ارسال دستگاه مورد نظرشان، سرویس های سرویس های مربوطه را در اسرع وقت دریافت نمایند.

نمایندگی پاناسونیک در مشهد

نمایندگی پاناسونیک در شهرستان ها امکانی را فراهم ساخته است که بتوانید در مشهد مقدس از سرویس ها و خدمات تخصصی این مجموعه بهره مند شوید. متاسفانه یافتن یک مرکز تعمیراتی معتبر برای برند محبوب پاناسونیک در شهرستان ها می تواند به امر دشواری تبدیل شود. افراد سودجو با تاسیس مراکز تعمیراتی بی کیفیت، کارایی کلی چاپگرهای پاناسونیک را خدشه دار می کنند. اقدامات تعمیراتی ناشیانه و نادرست نه تنها موجب برطرف سازی ایرادات به وجود آمده در ماشین های چاپ پاناسونیک، تلفن ها و سایر سیستم های ساخت این برند نمی شوند، بلکه باعث سرایت خرابی از یک قطعه به قطعه ی دیگر خواهند شد. با استفاده از خدمات غیر حضوری نمایندگی رسمی Panasonic در مشهد ریسک مراجعه به مراکز ناشناس را فراموش کنید.

نمایندگی پاناسونیک در تبریز

گستره ی خدمات نمایندگی پاناسونیک در شهرستان ها از جمله شهر تبریز تمامی مدل های مختلف سیستم های چاپ پاناسونیک را اعم از چندکاره و تک کاره، جوهر افشان و لیزری، ایستاده و رومیزی، تلفن های بی سیم، سانترال و دستگاه های فکس را در بر می گیرد. کارشناسان و تکنسین های ما در نمایندگی مرکزی با کلیه ی مشکلات احتمالی تولیدات پاناسونیک آشنا بوده و با صرف مدت زمان کوتاهی قادر به بازیابی بی نقص دستگاه معیوب می باشند.

توجه به پارامترهای استاندارد و اصولی، سطح کیفی اقدامات تعمیراتی را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. لازم به ذکر است که اگر در این میان نیاز به تعویض قطعه ای نیز دیده شد، مهندسین ما فرآیند تعویض و جایگزینی را با نمونه های اورجینال مشابه انجام خواهند داد تا هیچ گونه افت کیفیتی شامل حال سیستم تعمیر شده نگردد.

نمایندگی پاناسونیک در اهواز

برند پاناسونیک در حوزه ی طراحی و تولید دستگاه های دیجیتال تبحر دارد. این سیستم های پر فروش در سراسر جهان از طرفداران و متقاضیان فراوانی برخوردار هستند. گستردگی استفاده از محصولات پاناسونیک، شهر اهواز و دیگر شهرهای ایران عزیزمان را تحت پوشش خود قرار می دهد.

متاسفانه فاصله ی زیادی که این شهر با تهران دارد، حمل و نقل دستگاه های از کارافتاده ی پاناسونیک و مراجعه ی حضوری به شعب تهران نمایندگی رسمی پاناسونیک را غیر ممکن ساخته است. اما جای نگرانی نیست؛ می توانید بدون مراجعه ی حضوری از ایرادات ریز و درشت دستگاه های دیجیتال Panasonic رهایی بیابید. نمایندگی پاناسونیک در شهرستان ها آماده ی خدمت رسانی به هم وطنان اهوازی بوده و با استفاده از به روزترین تکنیک های تعمیراتی، کارایی هر یک از سیستم های ساخت پاناسونیک را بازیابی می نماید.

نمایندگی پاناسونیک در اصفهان

اصفهان شهر بزرگی است که می توانید مراکز تعمیراتی بسیاری در آن برای تعمیر محصولات پاناسونیک بیابید. اما نباید چشم بسته به هر مرکزی توجه کنید. پرفروش بودن تولیدات پاناسونیک عامل اصلی تاسیس مراکز تعمیراتی نامعتبر است. دستکاری های بی جا و تعویض قطعات اصلی با نمونه های تقلبی، آسیب های بسیار شدیدی به تولیدات پاناسونیک وارد می سازد. این آسیب ها ممکن است در حدی پیشروی داشته باشند که دستگاه غیر قابل تعمیر شود. بنابراین برای تعمیر دستگاه های پاناسونیک، نمایندگی پاناسونیک در شهرستان ها را انتخاب کنید تا به صورت تضمین شده از کلیه ی عیوب ساختار تولیدات panasonic رهایی بیابید.

نحوه دریافت خدمات نمایندگی پاناسونیک در شهرستان ها

نمایندگی پاناسونیک در شهرستان ها به صورت غیر حضوری فعالیت می کند. برای بهره مندی از سرویس های متنوع شعب مختلف این نمایندگی لازم است دستگاه مورد نظر خود را به شعبه اصلی در تهران ارسال کنید. پس از این که ایرادی در دستگاه Panasonic خود مشاهده کردید، می توانید با یکی از شعب نمایندگی پاناسونیک در شیراز، اصفهان، تبریز یا … تماس بگیرید. همکاران ما شما را راهنمایی می کنند که چگونه دستگاه مورد نظرتان را به تهران ارسال کرده و از سرویس های تخصصی بهره مند شوید. همچنین در سایر بخش های وب سایت هم اطلاعاتی راجع به نمایندگی پاناسونیک در شهرستان ها و روند سرویس دهی شعب متعدد این مجموعه ذکر شده است.

مشخصات نمایندگی پاناسونیک در شهرستان ها

به عنوان یکی از اصلی ترین ویژگی های نمایندگی مجاز پاناسونیک باید به تخصصی بودن خدمات اشاره کرد. کارکنان شعب مختلف این مرکز تخصصی ترین دوره ها را گذرانده اند و در حوزه کاری خود، مهارت و تجربه بالایی دارند. لذا این افراد می توانند ضمن ارائه مشاوره های تخصصی فروش، پیچیده ترین معایب هریک از دستگاه های پاناسونیک را نیز تشخیص داده و به صورت حرفه ای برطرف نمایند.

بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات حوزه تعمیر و ترمیم، همکاری با تیمی از زبده ترین کارشناسان و مهندسان در حوزه تجهیزات مختلف، بکارگیری جدیدترین متدها و روشهای تعمیر، استفاده از قطعات اورجینال جهت تعویض اجزای آسیب دیده، برخورداری از آرشیو جامع و کامل قطعات یدکی و لوازم جانبی، گردگیری و سرویس تجهیزات در حین تعمیر، پاسخگویی سریع به کاربران و مشتریان گرامی، تعهد به پیاده سازی تمامی اصول مشتری مدارانه و مواردی از این دست نیز در شمار مشخصات نمایندگی پاناسونیک در شهرستان ها به شمار می روند.

مراحل ارسال کالا به نمایندگی پاناسونیک در شهرستان ها

 • بسته بندی کامل و دقیق دستگاه (به گونه ای که در جریان انتقال آسیب نبیند.)
 • شرح کامل مشکل یا مشکلات موجود در یک برگه و ارسال آن همراه محصول
 • ارائه آدرس کامل پستی کاربر به همراه محصول ارسالی
 • ارسال دستگاه به آدرس نمایندگی پاناسونیک مرکز سخت افزار ایران
 • تحویل دستگاه توسط تیم تعمیرات نمایندگی مجاز پاناسونیک در تهران
 • بررسی، عیب یابی و تعمیر تخصصی دستگاه
 • تعویض قطعات معیوب پس از هماهنگی با مشتری و کسب اجازه از وی
 • تست دستگاه پس از تعمیر و اطمینان از سالم بودن آن
 • شرح اقدامات ترمیمی انجام شده در یک برگه و الحاق آن به محصول
 • بسته بندی دستگاه ضمن رعایت نکات امینتی در نمایندگی Panasonic
 • ارسال شماره حساب برای مشتری
 • پرداخت هزینه تعمیرات توسط مشتری و ارسال رسید پرداخت
 • ارسال کالا به آدرس ارائه شده توسط مشتری
 • تحویل دستگاه به صورت کاملا سالم و بی نقص توسط مشتری
 • ارسال شماره ی پیگیری به شماره موبایل قید شده روی بسته ارسالی.