نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها

کاربرانی که ساکن استان تهران و حومه نیستند، همواره برای دریافت خدمات مورد نیاز خود در زمینه فروش و به ویژه تعمیرات سامسونگ، مشکلاتی داشته اند. مراجعه به تهران، نیاز به صرف زمان و هزینه بالایی دارد و از طرفی، در برخی از شهرها، مرکز معتبری برای این منظور وجود ندارد. مدیریت نمایندگی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران، به خوبی به این مشکلات و دردسرها واقف است و در راستای رفع آنها، اقدام به راه اندازی شعب متعددی نموده است. نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها ، روند سرویس دهی به عزیزان غیر تهرانی را راحت تر کرده و سرعت این فرایند را به میزان چشمگیری افزایش داده است.

تاسیس نمایندگی سامسونگ در کرج و سایر مناطق کشور، موجب شده که کاربران برای تعمیر هریک از انواع پرینتر، فکس، اسکنر، دستگاه کپی و … برند مورد بحث، مشکلات کمتری داشته باشند. شما عزیزان می توانید با مراجعه حضوری و یا از طریق ارسال محصول خود به نمایندگی تهران، تخصصی ترین سرویس های تعمیراتی را دریافت نمایید. برای آشنایی با جزئیات کاری و شماره های تماس با نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها، توجه شما را به ادامه مطلب جلب می کنیم.

تعمیرات سامسونگ در شهرستان ها

با توجه به تعداد بالای کاربران محصولات سامسونگ، یکی از اصلی ترین فعالیت های نمایندگی مجاز سامسونگ نیز تعمیر این محصولات است. این مجموعه حضور جمعی از مجرب ترین تکنسین های تعمیر و استفاده از دستگاه ها و ابزار آلات پیشرفته باعث شده که نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شهرستان ها، به یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیراتی تبدیل گردد. شما کاربران عزیز می توانید هریک از انواع موبایل، تبلت، لپ تاپ، دسکتاپ، تلویزیون، دستگاه کپی، پرینتر، فکس و … خود را به همکاران ما در این نمایندگی سپرده و از ترمیم بی نقص آنها اطمینان کامل داشته باشید.

گفتنی است با توجه به این که نمایندگی سامسونگ در برخی از استان ها هنوز به صورت کامل دایر نشده است، ساکنین این مناطق می توانند دستگاه مورد نظر را به نمایندگی تهران ارسال کنند. همکاران ما در نمایندگی رسمی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران، محصول مورد نظر را ترمیم کرده و در نهایت، به آدرس انتخابی کاربر ارسال می نمایند.

ارائه ی گارانتی در نمایندگی رسمی سامسونگ

گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی یکی از اصلی ترین امتیازات برتر نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها است. مهم نیست که قصد تعمیر چه نوع اختلالی را در چه محصولی دارید. با استفاده از خدمات تخصصی نمایندگی رسمی سامسونگ می توانید در عرض مدت زمانی کوتاه شاهد بازیابی کارایی دستگاه باشید. با خیالی آسوده پروسه ی ارسال دستگاه از شهرستان به نمایندگی مرکزی را طی کنید. لازم به ذکر است که گارانتی شامل کلیه ی خدمات و سرویس های نمایندگی مجاز سامسونگ می شود.

نمایندگی مجاز سامسونگ در اصفهان

مردم عزیز اصفهانی اگر دستگاه سامسونگ شما نیاز به تعمیرات داشت. دیگر لازم نیست نگران  باشید.نمایندگی تعمیرات سامسونگ به کمک تکنسین های حرفه ایی و تجهیزات فوق تخصصی  سعی در ارائه ی بهترین خدمات را به شما دارد. شما کافیست دستگاه نیاز به تعمیر را با دقت و ظرافت بالا بسته بندی کنید.

سپس برای نمایندگی رسمی سامسونگ ارسال کنید. تا کارشناسان متخصص و زبده ی نمایندگی تعمیرات سامسونگ نخست  به عیب یابی دستگاه شما بپردازند. تا بعد از شناسایی عیب دستگاه شما اقدام به تعمیر یا تعویض قطعه ی معیوب می کنند. بعد از طی کردن این مراحل دستگاه را صحیح و سالم برای شما ارسال می شود.

 


نمایندگی رسمی سامسونگ در شیراز

نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها در ارائه ی بهترین خدمات و جلب رضایت مشتری شهرت دارد. این نمایندگی برای راحتی کاربرانی که فاصله زیادی تا تهران دارند دست به اقدام جدیدی زده است. مردم عزیز شیراز، شهر شما فاصله ی زیادی تهران دارد و این رفت و آمد برای همه ی شما آسان نیست.

بدین منظور کافیست شما دستگاه آسیب دیده خود را با دقت و ظرافت بسته بندی کنید تا در جریان انتقال آسیبی نبیند.با رسیدن دستگاه به کارشناسان و تکنسین ها بدون فوت وقت کار خود را شروع می کنند. پس از تعمیر دستگاه شما آن را برای شما ارسال می کنند.

 


نمایندگی سامسونگ در تبریز

 مردم عزیز تبریز اگر دستگاه سامسونگ شما دچار اختلال هایی شدکه دیگر قادر به استفاده از آن نبودید. دیگر نگرانی نداشته باشید. شما می توانید با ارسال محصول خود به نمایندگی تعمیرات سامسونگ از بهترین خدمات تعمیراتی بهره مند شوید.

این نکته را فراموش نکنید که در صورت ارسال دستگاه خود، آن را با دقت و ظرافت بسته بندی کنید تا در حین ارسال دچار حادثه و ضربه نشود. کارشناسان متخصص ما به عیب یابی دستگاه شما و تعمیر آن می پردازند. بعد از تعمیر کردن دستگاه شما مانند روز اول برای شما ارسال می شوند.

 


نمایندگی رسمی سامسونگ در اهواز

شهر اهواز از انجایی که مسافت بسیار طولانی تا شهر تهران دارد، به همین دلیل رفت و آمد برای ساکنین عزیز شهر جنوبی اهواز کاملا سخت و تا حدودی غیرممکن است. اما نمایندگی مجاز سامسونگ با به کارگیری پیشرفته ترین تجهیزات و فناوری ها در جستجوی جلب رضایت مشتری ها می باشد.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ موقعیتی را برای مردم اهوازی فراهم آورده است که اگر دستگاه آن ها نیاز به تعمیر داشت. جنوبی های عزیز می توانند دستگاهی که نیاز به تعمیر دارد را بسته بندی کرده و به نمایندگی رسمی سامسونگ در تهران ارسال کنند. تا کارشناسان زبده به تعمیر و تعویض قطعات معیوب بپردازند و دستگاه شما را مانند روز اول برای شما ارسال می کنند.

خدمات نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها

نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها ، با تمام توان فنی و تخصصی خود به دنبال این است که روند خدمات رسانی به عزیزان غیر تهرانی را تسریع کرده و رضایت آنها را جلب کند. شعب متعدد این مرکز نیز همچون شعبه ی تهران، به جدید ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا مجهز شده اند و به همین دلیل، شاهد ارتقا سطح کیفی خدمات در آنها هستیم.

مواردی از جمله: فروش آخرین مدل های محصولات سامسونگ، تعمیرات تخصصی تلویزیون، تعمیر انواع ماشین های اداری سامسونگ، ترمیم تخصصی انواع لوازم خانگی، تعمیرات انواع کولر گازی و اسپلیت، تعمیر گوشی و تبلت سامسونگ، تعمیرات دوربین، ارسال کالا به نمایندگی Samsung تهران، ارائه خدمات تعمیر در محل و … را می توان به عنوان اصلی ترین خدمات نمایندگی samsung در شهرستان ها معرفی کرد. راه اندازی این شعب، به کاربران کمک کرده که بدون نیاز به مراجعه به تهران، سرویس های مورد نظرشان در زمینه ی فروش و تعمیر محصولات برند مورد بحث را در اسرع وقت دریافت نمایند.

هزینه ی تعمیرات در نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ در شهرستان های کشور عزیزمان به صورت غیر حضوری فعالیت می کند. اما این مسئله به هیچ عنوان موجب افت کیفیت ارائه ی خدمات تعمیراتی نمی شود. ریسک مراجعه به مراکز ناشناس را فراموش کنید و نسبت به بسته بندی استاندارد دستگاه معیوب اقدام کنید. هزینه ی تعمیر پس از دریافت دستگاه و اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه در نمایندگی مرکزی با شما هماهنگ می شود. جای نگرانی نیست. نمایندگی رسمی سامسونگ بالاترین سطح از خدمات تخصصی را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی عرضه می نماید.

مراحل  ارسال کالا به نمایندگی Samsung در شهرستان ها

پس از ارسال محصول شما عزیزان به نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها ، مراحل زیر انجام می گردد:

 • تماس با مشتری و اعلام هزینه تقریبی
 • آغاز روند تعمیرات در صورت رضایت کاربر
 • تست کامل دستگاه پس از پایان مراحل تعمیر
 • گزارش به مشتری در صورت نیاز به تعویض قطعه
 • ارسال هزینه توسط مشتری پس از اطمینان از سلامت دستگاه
 • ارسال شماره حساب یا شماره کارت با توجه به درخواست مشتری جهت پرداخت هزینه
 • شرح مشکل دستگاه داخل یک برگه و ارسال آن همراه محصول
 • درج دقیق آدرس، شماره تلفن و کد پستی روی بسته ارسالی
 • تحویل دستگاه توسط رابط نمایندگی Samsung در شهرستان ها
 • ارسال شماره ی پیگیری به شماره موبایل قید شده روی بسته ارسالی
 • ارائه گارانتی معتبر پس از تعمیر در نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها
 • ارسال دستگاه مورد نظر به آدرس ارائه شده توسط کاربر و توجه به نکات ایمنی (بسته بندی اصولی و …)