اشتراک گذاری

مگنت پرینتر

مگنت پرینتر از جمله قطعات چاپگر می باشد که به صورت استوانه ای مخروطی شکل، درون کارتریج جای دارد. همانطور که می دانیم، در یک سیستم تمام قطعات باید به خوبی با هم هماهنگ بوده تا خروجی مناسبی را تحویل کاربر دهند. مگنت رولر پرینتر، قطعه یدکی بوده که به دلیل خاصیت مغناطیسی که دارد به انتقال مناسب و به اندازه ی تونر، روی دارم می پردازد. بزرگی و کوچکی مگنت رولر، به حجم کاری و اندازه ی دستگاه بستگی داشته، یعنی هر چه دستگاه بزرگ تر بوده یا برای حجم کاری بالاتری ساخته و پرداخته شده باشد، به همان میزان اندازه و حجم و قدرت مگنت رولر نیز بیشتر و بزرگتر می شود.

وضعیت جایگاه مگنت پرینتر شرایطی را ایجاد کرده است که با تعویض چیپست کارتریج، این قطعه نیز جایگزین شود. تعمیر یا تعویض آهنربای چاپگر تنها با شناخت دقیق جایگاه و وابستگی هایی موجودی که با دیگر قطعات دارد، امکان پذیر است. در ادامه به تعمیر و تعویض مگنت رولر پرینتر می پردازیم.

مگنت پرینتر

دلایل خرابی مگنت کارتریج

وجود هوای مرطوب در داخل دستگاه یکی از دلایل رایج خرابی مگنت پرینتر است اگر کارتریج پرینتر تحت تاثیر رطوبت قرار بگیرند دچار آسیب میشوند در واقع پودر تونر کارتریج خشک میشود.

نشانه های خرابی مگنت چاپگر

پایین بودن کیفیت چاپ بزرگ ترین نشانه ی خرابی مگنت پرینتر است. البتته تعمیرکاران خبره، برای آگاهی کاربران، علل فراوانی را در ایجاد این مشکل معرفی کرده اند. از خرابی کاتریج، درام و پایین بودن کیفیت تونر استفاده شده، کاربرد تونر نامناسب دستگاه گرفته تا مشکل در قطعه ی مگنت رولر. در هر صورت اگر بر روی کاغذ با خطوط افقی، سیاه شده گی، چاپ کمرنگ، علائمی مثل ابرو باد و لکه های سیاه برخورد داشتید اولین اتفاق احتمالی برای این مشکلات را، خرابی مگنت پرینتر بدانید.

از بین رفتن خاصیت مغناطیسی قطعه، و یا صدمات کوچک و بزرگی که بر اثر ضربه یا هر اتفاق دیگر می بیند کیفیت برگه چاپ شده را تحت تاثیر قرار می دهد. در صورتی که دستگاه انتظار شما را از چاپ برآورده نکرده باشد و ریشه ی پایین بودن کیفیت برگه چاپ شده، به مگنت ختم شود، قطعا نیاز به تعمیر و یا تعویض این قطعه خواهید داشت.

تعمیر مگنت پرینتر

تعمیر مگنت رولر پرینتر نیاز به تجربه و مهارت بالا در شناخت قطعه و نیز ارتباطات آن سایر قطعات دارد. میزان خرابی مگنت، کار تعویض یا تعمیر را تعیین می کند. اگر میزان خرابی مگنت پرینتر کم باشد تعمیرکاران ما قادر خواهند بود که آن را تعمیر کنند اما اگر خرابی آن در عملکرد و کیفیت چاپ اختلال زیادی را ایجاد کرده باشد به طور قطع گزینه ی تعویض انتخاب تعمیرکاران است.

به دلیل حساسیت این قطعه و اطمینان از روند تعمیر یا تعویض آن، با قطعه ای اصل و اورجینال، ما به شما توصیه می کنیم که به واحد تعمیرات پرینتر مراجعه فرمایید. در این مرکز برترین تکنسین های ایران هر ساله جهت برخورداری از دوره های جدید آموزشی به خارج از کشور رفته و آموخته های نوین خود را به ایران می آورند و برای انواع تعمیر قطعات مختلف از قبیل مگنت پرنیتر برای چاپگر اجرا می کنند.

برای شارژ کارتریج خود کلیک کنید

تعویض مگنت چاپگر

تعویض آهنربای چاپگر نیاز به تجربه و دانش فراوانی دارد که مطابق با دستگاه های مختلف در طرح ها و مدل های گوناگون به دست آمده باشد. مگنت رولر نقش حیاتی ریزش تونر بر روی درام را انجام می دهد.

اگر نیاز به تعویض این قطعه باشد باید نمونه ای اصل برای جایگزینی انتخاب شود که امروزه به دلیل وارد شدن قطعات بی کیفیت از کشورهای مختلفی مثل چین، یافتن مگنت پرینتر اصل با مانعی بزرگ رو به رو می باشد. به همین دلیل مدیران با تجربه ی نمایندگی تعمیر ماشین های اداری تمام تلاش های خود را کرده اند که علاوه بر واردات ماشین های اداری اصل، آرشیوی پر بار از قطعات اورجینال ساخته شده در کمپانی های مختلف را در اختیار تعمیرکاران خود قرار دهد تا روند تعویض قطعه ای چون مگنت پرینت را به خوبی انجام دهند و عملکرد اولیه دستگاه را به درستی باز گردانند. به همین منظور گارانتی تعمیرات به مشتریان ارائه می دهند تا مشتریان مطمئن از خدمات دریافتی باشند.

نمایندگی تعمیر ماشین های اداری

نمایندگی تعمیر ماشین های اداری با سابقه ی طولانی در زمینه ی فروش و تعمیر این نوع دستگاه ها عنوان برترین واحد خدماتی را در میان هم صنفان خود یافته است. در این مرکز که جدیدترین انواع ماشین های اداری ساخته شده در کمپانی های مختلف را در معرض دید و خرید مردم قرار می دهد، خدمات متنوع نیز به مشتریان ارائه می شود. مشتریان می توانند علاوه بر خرید دستگاه های اصل و اورجینال، از گارانتی های مدت دار و معتبر آن نیز بهره مند شوند.

همچنین به دلیل حمایت روز افزون این مرکز از مشتری، اقداماتی برای تعمیر و تعویض قطعات مختلف نیز انجام شده است. از جمله گسترده تر کردن واحد تعمیرات، و بخش بندی آن به تعمیر برندهای مختلف. به همین منظور کاربران در بدو ورود برای دریافت خدمات تعمیراتی می توانند به واحد برند دستگاه خود مراجعه کرده و از دانش بالای تکنسین های کارآزموده و مجربی که از دستگاه های مدرن استفاده می کنند، بهره مند گردند.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩