اشتراک گذاری

فناوری IonTouch

پرینترهای مورد استفاده کاربران عمدتا از جوهر استفاده می کنند. این جوهرها اگرچه بسیار کاربردی و مفید هستند اما دارای مشکلاتی می باشند. یکی از این مشکلات که سبب می شود تولید این نوع جوهرها صرفه پیدا نکند دوام آنها می باشد. برای همه ی ما پیش آمده است که به علت عدم استفاده از پرینترهای جوهری دچار مشکل شده ایم. جوهر داخل پرینتر خشک شده است و دیگر کاربرد سابق را نداشته است. از طرفی مواد بکار رفته و یا صفحه نمایش دیجیتالی e-lnk یکی دیگر از مشکلات جوهرها می باشند که گران هستند و صرفه اقتصادی ندارند. این مواد گاهی بسیار سمی نیز می باشند. دانشمندان شرکت اچ پی با استفاده از فناوری IonTouch جهشی بزرگ در صنعت چاپ بین المللی به وجود آورده اند.

راه حل کمپانی اچ پی برای رفع مشکلات اتمام جوهر پرینتر

جدیدترین خبر در باب ماشین های اداری کمپانی اچ پی، راه حلی برای رفع این مشکل می باشد. دانشمندان شرکت اچ پی موفق شده اند از فناوری استفاده نمایند که می تواند جهشی بزرگ در صنعت چاپ بین المللی باشد. در واقع این فناوری سبب می شود شکاف بین جوهرها و نمایشگرهای دیجیتال پر شود و مشکلات گذشته از بین برود.

کاربرد فناوری جدید اچ پی

این پدیده ی جدید دارای مزایای یک کاغذ الکترونیکی می باشد که در نوع خودش بسیار جالب است. این فناوری یک اتفاق شگفت می باشد که توانسته شگفتی همگان را برانگیزد. با استفاده از این فناوری دیگر نیاز نیست که از تجهیزات و قطعات گذشته استفاده کرد. همانطور که در بالا ذکر کردیم نمایشگرهای دیجیتال گران و سمی هستند .از طرفی تجهیزاتی که سبب کارایی جوهرها می شوند سبب می شود هزینه تولید افزایش پیدا کند.

فناوری IonTouch بقدری جالب است که می توان از آن به دلیل ضخامت کمش مانند یک کارت اعتباری استفاده نمود. این سیستم و فناوری جدید کمپانی اچ پی بدون نیاز به منبع انرژی برای نگه داشتن محتوای خود عمل می کند. می توان از طریق تجهیزات خاصی که کمپانی اچ پی از آن صحبتی به عمل نیاورده، مطالب به نمایش در آمده را پاک کرد و دوباره روی آن نوشت.

ویژگی های فناوری IonTouch

همان گونه که ذکر شد، اچ پی سخنی از ویژگی های منحصر به فرد این فناوری به میان نیاورده است و سعی نموده در همین حد توضیح دهد. اما با توجه به همین گفته های ناقص می توان پیش بینی کرد که این تکنولوژی تازه در صنعت چاپ دارای یک نمایشگر ۲٫۵ اینچی با رزولوشن ۳۰۰ در ۳۰۰ است که می توان از آن برای نمایش محتوای سیاه و سفید یا greyscale شانزده مرحله ای بهره برد.

گفتنی است ، با وجود آنکه فناوری جدید کمپانی اچ پی کمی پیچیده تر از پرینت روی کاغذ است. فناوری IonTouch هم از جنبه اقتصادی و هم از منظر زیست محیطی مناسب تر به نظر می رسد. انتظار می رود کارت های مورد اشاره با قیمتی ارزان و چند دلاری راهی بازار شوند. این امر سبب می شود صنعت چاپ جهانی شاهد یک اتفاق بزرگ در این صنعت باشند و هزینه چاپ بشدت کاهش پیدا کند. در پایان باید گفت : با فناوری IonTouch ، می توانید راحت تر پرینت گرفته و از قابلیت های این پرینتر بهره مند گردید.

نمایندگی اچ پی و واحدهای تعمیرات اچ پی

نمایندگی اچ پی خدمات تخصصی تعمیر ، فروش و آموزش تعمیرات اچ پی را به کاربران ارائه می نماید. واحدهای مجزا جهت ارائه ی خدمات با کیفیت بالا در نظر گرفته شده است. در هر یک از این واحدها خدمات تخصصی مرتبط با یک دستگاه به کاربران گرامی ارائه می گردد. بنابراین در صورتی که شما نیز کاربر یکی از دستگاه های اچ پی هستید، و در حال حاضر این دستگاه به دلیل بروز برخی اشکالات نیازمند تعمیر گشته است، می توانید با مراجعه به نمایندگی اچ پی  تخصصی ترین  خدمات مرتبط با آنرا دریافت نمایید. جهت آشنایی با خدمات ما در هریک از واحدهای تعمیرات اچ پی وارد صفحه ی مربوط به واحد مورد نظر خود شوید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩