اشتراک گذاری

سرویس در محل پرینتر

سرویس در محل پرینتر عبارت است از خدماتی جهت تعمیر وترمیم دستگاه پرینتر در محل به کاربران گرامی ارائه می گردد. سرویس در محل پرینتر ، جهت بهره مندی هم وطنان گرامی از خدمات بهتر از سوی نمایندگی پرینتر ارائه می گردد. این روزها با پیشرفت تکنولوژی، شاهد استفاده از سیستم های پیچیده تر در تولید دستگاه های پرینتر هستیم، ازین رو نیاز به تعمیرکاران زبده در این حرفه بیش از پیش احساس می گردد.

برای اینکه شما کاربران گرامی از صحت و کیفیت خدمات ارائه شده اطمینان خاطر داشته باشید، تعمیرکاران مجرب و دارای تخصص در زمینه ی تعمیرات پرینتر به محل اعزام خواهند شد. در ادامه ی این مطلب، جزئیات بیشتری را در مورد سرویس در محل پرینتر و نحوه ی استفاده از آن، در اختیار شما قرار می دهیم.

سرویس در محل پرینتر

روند خدمات سرویس در محل پرینتر

روند خدمات سرویس در محل پرینتر بدین سان میباشد که برای بهره مندی از آن، کافی است با نمایندگی این شرکت تماس حاصل فرمایید. پس از اعلام گزارش مشکلات دستگاه به همکاران ما و اطمینان از نیاز آن به بررسی تخصصی، هماهنگی های لازم نظیر آدرس شما انجام می گردد. سپس، تیم کارشناسی به محل مورد نظر اعزام شده و پس از بررسی ، اقدامات لازم برای رفع مشکل در حضور شما انجام می دهند.

اعلام این نکته ضروری است که پیش از اعزام تعمیرکاران، کلیه ی ابزار و تجهیزات لازم مشخص شده و تیم  تعمیرات به صورت مجهز در محل حاضر می شوند. پس از بررسی کامل دستگاه و تشخیص مشکل دستگاه ، تعمیرات آن انجام شده و پرینتر همانند روز اول به شما تحویل داده می شود. همچنین شما عزیزان می توانید محصول خود را در حضور تعمیرکاران امتحان نموده و در صورت وجود مشکل، تقاضای برطرف نمودن آن را داشته باشید. دغدغه ی همکاران ما در سرویس در محل پرینتر ، ترمیم و تعمیر کامل این محصول می باشد.

ویژگی های سرویس در محل پرینتر

به عنوان مهم ترین ویژگی سرویس در محل پرینتر ، باید به اختصاصی بودن این خدمات اشاره نمود. ضمن توضیح این موضوع که گروه اعزامی، متشکل از تعمیرکاران زبده و مجرب می باشد. این تعمیرکاران، به تکیه بر دانش فنی بالا، بر قطعات و بخش های مختلف انواع پرینتر تسلط کامل دارند. همچنین به دلیل استفاده از جدیدترین ابزار و تجهیزات روز دنیا در فرآیند تعمیر ، خدمات ارائه شده در سرویس پرینتر در محل ، به صورت کاملا حرفی ای می باشد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

در این خدمت سرعت دومین ویژگی اصلی ماست. علیرغم حجم بالای تقاضا برای استفاده از این سرویس، همکاران ما نهایت تلاش خود را می کنند که در اسرع وقت، اقدام به اعزام تیم به محل مورد نظر کاربران نمایند. تعمیرکاران نیز به سبب مهارت بالا، فرآیند تعمیر پرینتر را در سریع ترین زمان ممکن به پایان می رسانند.

تعویض قطعات پرینتر در محل

برای انجام سرویس در محل پرینتر ، نسبت به تعویض قطعات این دستگاه نیز تمهیداتی اندیشیده شده است. به این ترتیب که تیم اعزامی، با توجه به نوع و مدل محصول مورد نظر، قطعات یدکی آن را به همراه خود میاورند. در نتیجه، چنانچه نیاز به تعویض یکی از قطعات باشد، نمونه ی آن در دسترس بوده و به راحتی می توان آن را جایگزین نمود. لازم به ذکر است که قطعات یدکی به صورت اورجینال از شرکت تهیه شده و از کیفیت لازم برای کار در پرینتر برخوردار می باشند.

نکته ی مهم دیگری که در مورد تعویض قطعات در محل وجود دارد، عدم درگیری کاربران در تامین قطعات است. برخی مراکز در این مورد، تامین قطعه ی مورد نیاز را بر عهده ی کاربر می گذارند. این درحالی است که تیم تعمیر نمایندگی ما ، حتی در صورتی که قطعه ی مورد نظر را به همراه نداشته باشند، خود نسبت به تهیه ی آن اقدام می نمایند.

خدمات سرویس در محل پرینتر

از جمله مهم ترین خدمات ارائه شده در سرویس در محل پرینتر ، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه مشاوره های تلفنی پیش از اعزام تیم سرویس در محل پرینتر
 • اعزام تیم تعمیری سرویس در محل پرینتر در اسرع وقت
 • بررسی و عیب یابی تخصصی دستگاه در حضور مشتری
 • تعمیرات تخصصی انواع مدل های پرینتر
 • استفاده از تجهیزات پیشرفته تعمیر در سرویس در محل پرینتر
 • رفع مشکلات و معایب پرینتر در محل مورد نظر مشتری
 • تعویض قطعات معیوب دستگاه در سرویس در محل پرینتر
 • تعمیر تخصصی یونیت های پرینتر
 • ترمیم بردهای پرینتر در محل
 • شارژ و تعویض کارتریج پرینتر تحت نظارت کاربران
 • اعزام تیم متعهد و اخلاق مدار نزد مشتری در سرویس در محل پرینتر

واحد تعمیرات پرینتر

واحد های تعمبر پرینتر به دلیل برخورداری از پیشرفته ترین تجهیزات حوزه ی تعمیر و به تبع آن کیفیت بالای تعمیرات، همواره مورد قبول و رضایت کاربران قرار گرفته است. کارشناسان این مرکز، ضمن برخورداری از دانش بالای تعمیرات انواع پرینتر، از تجربه ی بالایی نیز در این زمینه برخوردار می باشند. به واسطه ی همین دانش و تجربه، می توانید اطمینان داشته باشید که محصول شما در این واحدها با دقت و کیفیتی مثال زدنی تعمیر می گردد. لازم به ذکر است که چنانچه به هر دلیلی، قادر به مراجعه ی حضوری به واحد تعمیرات نباشید، می توانید از خدمات سرویس در محل پرینتر برخوردار شوید.

نمایندگی فروش پرینتر

فروش و خدمات پس از فروش پرینتر را می توان اصلی ترین فعالیت ماشین کپی عنوان کرد. این مرکز، با راه اندازی واحدهای اختصاصی برای هریک از خدماتش، گامی نوین در راستای ارائه ی خدمات با کیفیت به کاربران برداشته است. کارکنان بخش های مختلف نمایندگی ، کارشناسان دوره دیده  و زبده ای در حوزه ی کاری خود هستند. لازم به ذکر است که در این نمایندگی، انواع ماشین های اداری شامل : پرینتر، دستگاه کپی، اسکنر، دوربین و … به صورت اورجینال به مشتریان عرضه می گردد. همچنین کلیه ی خدمات پرینتر از گارانتی معتبر این مرکز برخوردار است.

واحدهای تعمیر پرینتر

در واحد تعمیرات پرینتر، تعمیر و رفع معایب دستگاه های این شرکت انجام می گیرد. هر واحد مختص به یک محصول خاص می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل در محصولات شرکت ، تعمیرکاران زبده ی این واحد ، پس از عیب یابی دقیق، از ابزارآلات به روز استفاده کرده و دستگاه را به بهترین شکل ممکن تعمیر می نمایند. خدمات سرویس در محل را می توان یکی از خدمات مهم واحد تعمیرات پرینتر دانست. شما کاربران گرامی ضمن تماس با نمایندگی این شرکت، می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

شما کاربران عزیز، در صورت تمایل می توانید با مراجعه به این قسمت، در جریان آخرین رویدادهای کمپانی قرار بگیرید.

امتیاز شما به این نوشته