درباره نمایندگی رسمی پاناسونیک

 درباره نمایندگی رسمی پاناسونیک ، همین بس که این مرکز سال ها درصدر انتخاب کاربران قرار داشته است. این مجموعه در پی ارائه خدماتی باکیفیت درکنار گارانتی به مشتریان عزیز است . مرکز تعمیرات پاناسونیک کلیه خدمات مربوط به ترمیم و بازیابی ماشین های اداری  پاناسونیک را به مشتریان ارائه می نماید . نمایندگی رسمی پاناسونیک کادری مجرب و متخصص را جهت ارائه ی خدمات به هم وطنان برگزیده است.

نکته ی مهم دیگر ، تجهیزات مدرن این مرکز می باشد ، که کیفیت و سرعت خدمات رسانی به مشتریان را صدچندان نموده است. کادرفنی نمایندگی رسمی پاناسونیک پس از آزمونهای علمی و نظری برگزیده شده اند . این افراد با شرکت در کلاسهای آموزشی بین المللی صاحب دانشی به روز و مدارکی معتبر گشته اند . مطالعه ی پیشینه ی مرکز رهنمودی مطمئن جهت اعتماد شما به نمایندگی پاناسونیک است.

ویژگی های نمایندگی رسمی پاناسونیک

 • عضویت در اتحادیه های فن آوران رایانه ، دستگاه های مخابراتی و الکترونیک و…
 • اخد مجوز رسمی از اتحادیه
 • استفاده از قطعات اصل و اورجینال
 • اخذ هزینه ای مناسب جهت تعمیرات
 • مشتری مداری در تمامی خدمات
 • تضمین خدمات ارائه شده در دو پارت فروش و تعمیر
 • استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات جهت عیب یابی صحیح پیش از اقدام به تعمیرات پاناسونیک
 • همکاری با برترین کارشناسان، تعمیرکاران و مهندسان دو حوزه ی سخت افزار و نرم افزار

خدمات نمایندگی رسمی پاناسونیک

 • خدمات مشاوره پیش از فروش محصولات پاناسونیک.
 • آموزش تعمیر تمامی محصولات پاناسونیک.
 • سرویس دوره ای دستگاه کپی ، چاپگر، فکس و تلفن پاناسونیک .
 • عیب یابی کلی دستکاه کپی در نمایندگی رسمی پاناسونیک .
 • تعویض قطعات پرینتر ، دستگاه کپی ، فکس و تلفن پاناسونیک
 • تعمیر ماشین های اداری پاناسونیک .
 • تعمیر دستگاه کپی ، پرینتر ، فکس و تلفن پاناسونیک
 • ارائه ی خدمات تعمیر در محل ماشین های اداری پاناسونیک.
 • فروش ماشین های اداری پاناسونیک .
 • فروش دستگاه کپی ، چاپگر ، فکس و تلفن panasonic
 • مشاوره و پشتیبانی پیش از تعمیرات پاناسونیک.

امانت داری و ارسال کالا پس از تعمیرات

با توجه به مسئولیت پذیری که از سوی همکاران ما در نمایندگی پاناسونیک وجود دارد، این نمایندگی در زمان پذیرش، تعمیر و ارسال محصول همواره بر اصول خود پایبند است. این اصول شامل امانت داری در حفظ سلامت تمامی قطعات کالا، استفاده از قطعات اورجینال در حین تعویض، بسته بندی و ارسال امن کالا و شرح تمامی مراحل تعمیر و یا تعویض قطعات  به مشتریان است. ضمن اینکه مشتریان پس از تحویل گرفتن کالای خود و کسب اطمینان از سلامت آن می توانند هزینه تعمیر را به نمایندگی ارسال نمایند.

 با این خبر، دیگر نگران عدم حضور کارشناسان ما در شهر خود نباشید. نمایندگی پاناسونیک در هر کجای ایران که باشد، برای جلب رضایت مشتریان عزیز از کوچکترین تلاشی فروگذار نمیکند. نمایندگی پاناسونیک پاسخ اعتماد شما را به بهترین نحو ممکن خواهد داد.

نمایندگی پاناسونیک در شهرستان ها

نمایندگی معتبر پاناسونیک، سال های متوالی است که در خدمت مشتریان گرامی است. این نمایندگی که از امتیازات ارزنده ای همچون جدید ترین تجهیزات تعمیر و نصب محصولات پاناسونیک بهره می برد، بیان میدارد با اعتماد به دستان توانای مهندسین خود قادر به یاری رساندن به مشتریان عزیز در تمامی مراحل خرید، نصب و تعمیر محصولات پاناسونیک می باشد. نمایندگی محصولات پاناسونیک در بخش های مختلف به صورت فعال در سطح استان تهران و البرز فعالیت می کند. سایر هموطنان عزیزی که با مشکلات مختلف در محصولات پاناسونیک خود روبرو می شوند، می توانند با ارسال دستگاه خود به نمایندگی  مجاز پاناسونیک در استان تهران و یا البرز، در حداقل دوره زمانی کالای خود را به طور کاملا سلامت درب منزل تحویل بگیرند.

سپردن کالا به دست تعمیرکاران غیر حرفه ای و ناشناس جز از دست دادن محصول، نتیجه ی دیگری برای شما نخواهد داشت. بنابراین به هموطنانی که در شهرهای دیگری غیر از تهران و کرج سکونت دارند، اکیدا توصیه می شود،  به جای تحویل دستگاه خود به افراد غیر ماهر، ضمن انجام هماهنگی های لازم با همکاران ما در نمایندگی های تهران و البرز، هرچه سریع تر دستگاه خود را برای متخصصان ما بفرستند.

نحوه خدمات رسانی نمایندگی پاناسونیک در شهرستان ها

نحوه ارسال کالا به سادگی و با استفاده از سیستم ارسال محموله پستی” تیپاکس” انجام می شود. به محض دریافت کالا  با شما تماس گرفته خواهد شد و در جریان مراحل تعمیر و یا تعویض قطعات قرار خواهید گرفت. حفظ احترام به مشتری در عین جدیت در کار و مسئولیت پذیری همواره از اصولی است که نمایندگی پاناسونیک به آن وفادار خواهد بود.

قابل ذکر است، نمایندگی پاناسونیک از حضور عزیزان متخصصی بهره می برد که دارای مدارک بین المللی در حوزه تعمیرات قطعات و محصولات پاناسونیک می باشد. از این رو در هنگام تحویل گرفتن کالای خود می توانید با اطمینان از کارکرد مجدد و بی نقص آن اطمینان حاصل کنید. ضمن اینکه در هنگام دریافت کالای خود برگه ای که حاوی مدت ضمانت تعمیر است، تحویل خواهید گرفت. این برگه را تا زمان اتمام دوره ضمانت نزد خود نگهدارید. تا در صورت بروز مشکلات دیگر بتوانید از ضمانت تعمیر استفاده کنید.

دیگر خدمات نمایندگی رسمی پاناسونیک

دیگر خدمات نمایندگی پاناسونیک، عبارت است که از شرح اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول مرتبط با محصولات پاناسونیک. جهت افزایش سطح علمی کاربران برآن شدیم تا بخش های مذکور را در سایت راه اندازی نماییم. جهت گردآوری مطالب این بخش ها از کارشناسان و متخصصین دعوت به عمل آورده ایم. لذا مطالبی که در این بخش ها ذکر می گردد، طبق بررسی و مطالعات کارشناسانه گردآوری شده و در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود.

کاربران می توانند با اطمینان خاطر به مطالعه ی مطالب پرداخته و سطح آگاهی خود را نسبت به محصولات خود افزایش دهند. کاربرانی که علاقه مند به پیگیری اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول هستند می توانند وارد صفحه ی مورد نظر خود شده و مطالب را مطالعه نمایند.

واحدهای تعمیرات پاناسونیک

واحد های تعمیرات پاناسونیک شامل چند کارگاه می باشد. به گونه ای که نمایندگی پاناسونیک تعمیر هریک از محصولات را در واحدی مجزا انجام می دهد. به عنوان مثال؛ در کارگاه تعمیرات دستگاه کپی پاناسونیک متخصصین تعمیرات کپی  مشغول به فعالیت هستند. همچنین امکانات و ملزومات هر کارگاه با توجه به دستگاه تعمیراتی در آن کارگاه فراهم شده است. تمامی تجهیزات و قطعات استفاده شده در بخش تعمیرات پاناسونیک، اصل و اورجینال بوده و هیچ گونه قطعه ی کارکرده در این مرکز استفاده نخواهد شد.

توصیه می کنیم جهت ملموس شدن خدمات مرکز تعمیر ماشین های اداری پاناسونیک به مطالعه ی خدمات ما در واحدهای تعمیراتی بپردازید. در این جا به ذکر عنوان واحدهای تعمیرات panasonc بسنده می کنیم. در صورت تمایل می توانید روی لینک مورد نظر کلیک کرده وخدمات را مطالعه نمایید