اشتراک گذاری

حذف شدگی ها در دستگاه کپی

اگر در هنگام کار با دستگاه کپی متوجه شدید که قسمت هایی از متن چاپ نمی شود. پس زده شدن تونر از برخی بخش ها می تواند دلیل اصلی این امر باشد که  به دلیل عدم تناسب نوع کاغذ با دستگاه اتفاق می افتد . میزان رطوبت از دیگر عواملی است که ممکن است در این مشکل دخیل باشد . برای رفع مشکل حذف شدگی ها در دستگاه کپی ابتدا گزینه ی چاپگر را تغییر دهید و دوباره سعی نمایید. به بخش ترجیحات چاپ بروید و روی زبانه Paper کلیک کنید و نوع کاغذ را روی Thick تنظیم نمایید (به باز کردن ترجیحات چاپ مراجعه کنید). سپس به موارد زیر توجه کنید . در صورت تداوم این مشکل دستگاه شما باید تعمیر شود .

رفع مشکل برخی حذف شدگی ها در دستگاه کپی چندمنظوره

  • اگر بخش های محو، بیشتر به شکل دایره بوده و به صورت اتفاقی روی کاغذ قرار گرفته باشند. ممکن است فقط یک برگ کاغذ اشکال داشته باشد؛ کار چاپ را تکرار کنید.
  • میزان رطوبت کاغذ یکنواخت نیست یا نقاط مرطوب روی سطح کاغذ وجود دارد؛ کاغذی با مارک دیگر را امتحان کنید.
  • دسته کاغذ اشکال دارد. مراحل ساخت ممکن است باعث پس زده شدن جوهر از برخی بخش ها شود. کاغذی با نوع یا مارکی دیگر را امتحان کنید.
  • گزینه چاپگر را تغییر دهید و دوباره سعی کنید.
  • اگر با انجام این مراحل، مشکل برطرف نشد با نمایندگی رسمی تعمیرات دستگاه کپی چندمنظوره تماس بگیرید.

اگر با انجام این مراحل، مشکل برطرف نشد با نمایندگی رسمی تعمیرات دستگاه کپی چندمنظوره تماس بگیرید. دستگاه کپی شارپ انواع مختلفی دارد که هر کدام برای تعمیرات تیم مخصوص خود را می طلبد چون اصولا برندهای متفاوت از قطعات و ساختار یکسان در ساخت دستگاه کپی خود استفاده نمی کنند و بر اساس خرابی ایجاد شده تیم متخصص آن را تشخیص و رفع می کند . مرکز تعمیرات کپی شارپ با استفاده از تیمی مجرب و کاردان جهت انجام این امور آماده ی خدمت رسانی به مشتریان می باشد .

لینک های مرتبط : مرکز سخت افزار ایران  /  مرکز تعمیرات کپی / مرکز تعمیرات کپی شارپ

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩