اشتراک گذاری

تعویض مین برد کپی کونیکا مینولتا

تعویض مین برد کپی کونیکا مینولتا به دلیل اهمیت آن در انجام امور مربوط به خانه، اداراه، شرکت و … باید به صورت تخصصی، زیر نظر تکنسین های دوره دیده ای انجام بگیرد که به جدیدترین ابزارآلات عیب یابی مجهز باشند. همانطور که می دانیم تمام دستگاه های الکترونیکی از اجزای مختلفی تشکیل شده اند. دستگاه کپی konicaminolta نیز از این قضیه مستثنی نیست. یکی از قطعات مهم و حیاتی دستگاه کپی، مین برد است. تعمیر و تعویض مین برد کپی کونیکا مینولتا در زمینه های نرم افزاری و سخت افزاری صورت می گیرد. با ما همراه باشید تا به صورت اجمالی با روش تعویض آن آشنا شوید.

آثار خرابی مین برد konicaminolta

برای تعویض مین برد کپی کونیکا مینولتا باید بدانیم، مین برد یکی از قطعات حساسی است که مهم ترین عمل در پروسه ی چاپ را برعهده دارد. پردازش عملیات چاپگر بر عهده ی قطعه ای است که به شدت در مقابل نوسانات ولتاژ و درگاه های ورودی و خروجی غیر استاندارد حساس است. این قطعه که شامل اجزای ریزتری مثل بایوس، چیپست و cmos است و پردازش اطلاعات را در دستگاه کپی انجام می دهد.

مین برد با نقش کنترل کنندگی عملیات مربوط به سازمان دهی داده ها را از راه پورت موازی یا USB با اتصال به کامپیوتر به چاپ منتهی می کند. اگر بخواهیم اجمالی بگوییم، مشکل در مین برد باعث اختلال در کل دستگاه می شود. مشاهده ی سوختگی در برد همچنین داغ شدن زیاد آن، خارج شدن خازن ها از حالت عادی و … نشانه های خرابی مین برد است. در این مواقع بهترین کار، مراجعه به تعمیرکاران توانای تعمیرات konicaminolta برای تعویض مین برد کپی کونیکا مینولتا با یک قطعه ی اورجینال است چرا که تعمیر آن چندان به صرفه نیست.

آموزش تعمیر دستگاه کپی

 نکات مهم در تعویض مین برد کپی کونیکا مینولتا

توصیه می شود حتما با کارکرد دستگاه خود آشنایی کامل داشته باشید. به این طریق سریعا می توانید اشکالات متفاوت در بخش های مختلف دستگاه خود را بیابید.ب رای تعویض مین برد کپی کونیکا مینولتا بهتر است قبل از هر اقدامی اتصالات دستگاه را چک کنید و از سالم بودن قطعات مختلف اطمینا ن حاصل فرمایید. با استشمام بوی غیر عادی مثل سوختگی، شنیدن صدای جرقه، سیاهی بخش از مدار، گرم نشدن بعضی از قطعات، شکل غیر عادی و … حتما بررسی کامل انجام داده سپس با اطمینان خاطر به تعویض مین برد کپی کونیکا مینولتا اقدام کنید.

روش تعویض مین بر کپی کونیکا مینولتا

در صورت مواجه شدن با مشکل در مین برد دستگاه کپی خود، حتما به یاد داشته باشید در صورت امکان به تعمیرکاران خبره ی تعمیرات konicaminolta مراجعه کنید تا در واحدهای تخصصی اقدامات لازم برای تعویض مین برد کپی کونیکا مینولتا انجام دهند. در غیر این صورت اگر از جمله کاربرانی هستید که خودتان دست به کار تعمیر می زنید بهتر است دقت و ظرافت کافی را در تعویض این قطعه به کار ببرید. سپس

  • ابراز مورد نیاز مثل اسیلوسکوپ، سیگنال ساز، آمپرسنج، ولت متر و نرم افزارهای عیب یابی را تهیه کنید.
  • پنل دستی دستگاه کپی را باز کنید.
  • با توجه به کابل های متصل به مادر برد، پیچ های صفحه باز شود.
  • سیم های مادر برد را حذف کنید.
  • مین برد را با جدا کردن پیچ های نگهدارنده از دستگاه بیرون بیاورید.
  • حالا مین برد اورجینال را جایگزین آن کنید به این طریق توانسته اید به تعویض مین برد کپی کونیکا مینولتا اقدام کنید.

تعمیرات تخصصی دستگاه کپی کونیکا مینولتا

مرکز تعمیرات دارای واحدهای مجزا و تخصصی است که به صورت جداگانه، با تمرکز به تعمیر دستگاه معیوب می پردازند. در این واحد حل مشکلات نرم افزاری سپس مشکلات سخت افزاری در اولویت است. این واحد تعمیراتی با سابقه ی طولانی که در تعمیر دستگاه کپی دارد می تواند با تشخیص به موقع و سریع مشکل، با استفاده از تجربه و دستگاه های مدرن عیب یابی در کوتاهترین زمان، بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

کاربر گرامی در این واحد علاوه بر خدمات تعمیرگاهی می تواند از پشتیبانی آنلاین برای عیب یابی و گاها تعمیر قسمت های مختلف دستگاه کپی از جمله تعویض مین برد کپی کونیکا مینولتا استفاده کند و تست محتوایی و پایه ای اختلالات، سوختگی برد و قطعات الکترونیکی مین برد، درگاههای خروجی و ورودی استاندارد، اشکالات مربوط به نواسانات شدید ولتاژ، بررسی و تعمیر DisSharge، ، تعمیر و تعویض  Blank Lamp، فیوز، تعمیر AC power ، مقاومت، ترانزیستور، خازن و … را به تعمیرکاران ما بسپارد. همچنین استفاده از خدمات سرویس در محل می تواند به تعمیر دستگاه شما با بالاترین کیفیت در کنار کم تر شدن هزینه ها کمک شایانی کند.

نمایندگی کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا دائم در تلاش است خود را به تمام محصولات کمپانی مجهز کند. کمپانی konicaminolta در زمینه های هنرهای تجسمی، تجهیزات تصویربرداری، تجهیزات پزشکی، ابزارهای اندازه گیری، ماشین های اداری و … در حال فعالیت منحصر به فرد است. نمایندگی کونیکا مینولتا همگام با کمپانی بهترین و به روز ترین تجهیزات و ابزارآلات را در اختیار مشتریان قرار می دهد. این نمایندگی به ارائه ی خدمات پس از فروش و گارانتی های معتبر می پردازد تا مشتری با رضایت خاطر به استفاده از دستگاه خود بپردازد. کارشناسان خبره ی نمایندگی konicaminolta در واحدهای مجزا آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستند. منتظر حضور دلگرم کننده ی شما هستیم.

 با شناسایی و معرفی مشکلات دستگاهتان، به راحتی می توانید راهی برای تعمیر درام پرینتر کونیکا و یا تعویض قطعه ی مهم آن بیابید.

تعمیرات کونیکا مینولتا

تعمیرات کونیکا مینولتا سال ها تجربه در زمینه ی تعمیرات انواع محصولات konicaminolta را با تلاش های شبانه روزی به دست آورده است. در این مرکز که از واحدهای مجزای تعمیراتی تشکیل شده است، تلاش های بی وقفه جهت بهبود وضعیت دستگاه مشتری صورت می گیرد. مدیران تعمیرات کونیکا مینولتا دائم در حال تجهیز تکنسین های خود به جدیدترین و به روزترین ابزار و تجهیزات تعمیراتی هستند.

تکنسین های کار کشته ای که در این مرکز خدمت می کنند هیچ مشکلی وجود ندارد که قابل حل شدن نباشد. تعمیرکاران این مرکز ابتدا برآورد هزینه را انجام داده سپس با کسب رضایت از جانب شما اقدام به ترمیم، تعمیر و یا تعویض قطعات دستگاه با قطعه ای اورجینال می کنند. ما اینجا گردآمده ایم که خاطر شما را از جانب دستگاهتان جمع کنیم. به اعتماد داشته باشید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩