اشتراک گذاری

تعویض دولوپر دستگاه کپی کانن

فرایند تعویض دولوپر دستگاه کپی کانن زمانی صورت می گیرد که یک کارشناس زبده، توانایی عیب یابی و باز کردن و یافتن قطعه ی مورد نظر را داشته باشد.  این پروسه نیاز به مهارت و آموزش های تخصصی دارد چرا که کوچکترین خطایی در آن موجب ایجاد اشکال در کل دستگاه می شود. برای کاربران دستگاه های کانن بهتر است ابتدا اطاعات پایه ای در مورد دلوپر و در کل محصول مورد استفاده ی خود داشته باشند. در صورتی آشنایی با قطعات مختلف دستگاه های کانن توانایی تشخیص عیوب برای کاربر به راحتی صورت گرفته و می تواند در اسرع وقت اقدام به برطرف کردن آن کند. اگر می خواهید با تعویض دولوپر دستگاه کپی آشنایی کاملی پیدا کنید مطلب ما دنبال کنید.

وظیفه ی دولوپر دستگاه کپی کانن چیست؟

دولوپر دستگاه کپی کانن به انتقال تونر یا پودر جوهر بر روی درام می پردازد. این نکته در مورد دولوپر یا پودر سنگین، حائز اهمیت است که مصرف نمی شوند اما پس از مدتی طولانی ( گاه تا چند سال) کارایی و خواص خود را از دست داده و نیاز به تعویض پیدا می کنند. دولوپر دستگاه کپی کانن نقش اساسی در کیفیت چاپ دارد. طریقه ی عملکرد آن نیز به گونه ای است که تونر و دولوپر(Developer Unit) با هم مخلوط شده و درون مخزن می ریزند. با چرخش دولوپر پودر بر روی درام می ساید و درام آن را روی کاغذ به چاپ می رساند. دولوپر یا توسعه دهنده در صنایع دیگر نظیر چاپ عکس نیز کاربرد دارد. این ماده ی مصرف نشدنی در صورت نیاز به تعویض نیازمند جایگزینی با محصولات با کیفیت است چرا که مستقیما در کیفیت چاپ و مصرف تونر تاثیر دارد.

مشکلات مورد توجه در استفاده از دولوپر دستگاه کپی کانن

همانطور که قبلا گفته شد کیفیت چاپ به کیفیت دولوپر بستگی دارد. اگر دولوپر بی کیفیت جایگزین دولوپر دستگاه کپی کانن شود با  مصرف زیاد پودر تونر و یا در مواقعی ریزش تونر بر روی کاغذ روبه رو خواهیم بود. در دولوپر دستگاه کپی کانن نباید ناخالصی وجود داشته باشد چرا که وجود هر ناخالصی موجب ایجاد رگه های سفید بر روی کاغذ می شود. محیط نگهداری دولوپر باید کاملا خشک و کم حرارت باشد، زیرا گرما موجب کاهش کیفیت آن شده و گاه تعمیرکار را در یافتن عیب سردرگم می کند.

زمان تعویض دولوپر دستگاه کپی کانن

همانطور که می دانیم هر محصولی دارای تاریخ مصرف خاصی است. تعویض دولوپر دستگاه کپی کانن نیز دارای زمان مشخصی است اگر در زمان مشخص صورت نگیرد موجب بروز اشکالات مختلف در چاپ می شود. در بیشتر دستگاه های کپی، زمان تعویض دولوپر توسط یک پیغام به کاربر اطلاع داده می شود. اگر دولوپر به موقع با محصولی با کیفیت جایگزین نشود، موجب افزایش هزینه ی چاپ شده همچنین کیفیت چاپ نیز پایین می آید. برای تعویض دولوپر دستگاه کپی کانن بهترین گزینه مراجعه به تعمیرکاران ماست. دستگاه کپی کانن خود را به ما بسپارید تا شاهد بازگشت کیفیت آن باشید.

تعمیرات تخصصی دستگاه کپی کانن

همانطور که می دانیم تعمیر کپی از جمله مقولات سخت و دشواری است که از عهده ی هر کسی بر نمی آید. واحد تخصصی تعمیرات دستگاه کپی به این منظور راه اندازی شده است تا متخصصین با تمرکز بیشتر به ارائه ی مناسب ترین کیفیت تعمیراتی در محصولات کانن بپردازند. در این واحد ابتدا با نرم افزارها و دستگاه های مدرن به عیب یابی محصول پرداخته سپس تمام همت خود را صرف تعمیر می کنند. نیروهای زبده و با تجربه ی این تعمیرات، علاوه بر تعمیر و یا تعویض دولوپر دستگاه کپی کانن خدمات تعمیر و یا تعویض سایر قطعات مانند درام، هیتر، اپتیک، یونیت تغذیه کاغذ، برد، موتور الکتریکی و … را نیز به خوبی و با صرف کم ترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می دهند.

نمایندگی کانن

نمایندگی کانن با سرویس و خدمات مربوط به تعمیر، فروش و خدمات پس از فروش محصولات کانن را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. کارشناسان خبره و پرتلاش این نمایندگی با تلاش های شبانه روز توانسته اند رضایت مشتریان را بیش از پیش به خود جلب کنند. نمایندگی کانن سال هاست با هدف مشتری مداری تمام قواعد و اصول استاندارهای جهانی را در قالب خدمات متنوع رعایت کرده و در اختیار مردم قرار می دهد. این نمایندگی جدیدترین محصولات کمپانی کانن از قبیل پرینتر، فکس، اسکنر، کپی و … را دارا می باشد و آماده است تا به صورت اورجینال در اختیار مردم قرار دهد. مهم ترین کار این نمایندگی خدمات پس از فروشی است که برای انواع محصولات خود قائل است

تعمیرات کانن

تعمیرات کانن آماده است تا اقدامات لازم برای رفع مشکل محصولات کانن را در اسرع وقت انجام دهد. این نمایندگی به دلیل برخورداری از دستگاه های عیب یابی روز دنیا و تجهز کردن تکنسین های خود به بهترین ابزارآلات جهت تعمیر، خدمات با کیفیت و متنوعی به مشتریان عزیز ارائه می دهد. مشتریان علاوه بر مراجعه به تعمیرگاه می توانند از خدمات سرویس در محل این تعمیرات نیز بهره مند شوند. نگران نوع دستگاه کانن خود نباشید، زبرا در این تعمیرگاه هر نوع تعمیری برای دستگاه های مختلف کانن با کیفیت بالا قابل انجام است. لازم به ذکر است در صورتی که دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد تکنسین های ما از آرشیو بزرگ قطعات اورجینالی که ساخته ی خود کمپانی است برای آن استفاده خواهند کرد.

جهت پیگیری سایر اطلاعات ، مقالات و اخبار شرکت کانن به لینک های زیر مراجعه کنید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩