اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر ریکو در محل

پرینتر ریکو ، علاوه بر کاربرد وسیعشان در امور خانگی، به یکی از واجب ترین تجهیزات مورد نیاز در سازمان ها ، شرکت ها و ارگان ها بدل شده اند. که بنار بر انتظار کاربران ، در مدل و قیمت های مختلفی راهی بازار شده اند. طبیعی است که این تجهیزات پس از سال ها استفاده ی متمادی، خصوصا در سازمان ها و بیمارستان ها و مراکز بزرگ که فشار کاری بالایی وجود دارد، دچار  استهلاک و فرسودگی نیز خواهند شد  و به دلایل مختلفی دچار خرابی و اختلال در عملکرد میشوند. 

بدیهی است که پرینتر های ریکو هم ضمن عملکرد بسیار بالا،از این قاعده مستثنی نخواهند بود . از آن جا که پرینتر ریکو دارای ابعاد بزرگ و وزن بالایی میباشند، پیشنهاد میکنیم برای رفع مشکلات پیش آمده دستگاهتان ، از سرویس های تعمیر پرینتر ریکو در محل استفاده کنید. در صورت استفاده از این سرویس ، کارشناسان زبده ی این امر ، خود را به محل ذکر شده ی شما میرسانند واقدامات لازم در جهت تعمیر و مرتفع ساختن هر گونه مشکل پرینتر ریکو را به عمل می اوردند . در ادامه برای شما از مزایا و زمان مناسب استفاده از سرویس های در محل پرینتر ریکو خواهیم گفت.

تعمیر پرینتر ریکو در محل

چه زمانی از خدمات سرویس در محل استفاده کنیم ؟

استفاده از سرویس تعمیر پرینتر ریکو در محل زمانی به شما پیشنهاد میشود که از محل خرابی قطعه ،اطمینان ندارید و نمیدانید مشکل دقیقا ،در کدام قسمت دستگاه پرینتر ریکوی شما روی داده است. در این مواقع حتما لازم است کارشناس تعمیر به محل مراجعه کند تا در قدم اول ، عیب یابی قطعه ی معیوب را انجام دهد . 

اما در مواقعی که قادر به تشخیص قطعه ی خراب میباشید ، میتوانید آن قطعه را از پرینتر خود جدا کنید و به نمایندگی دستگاه کپی ریکو مراجعه کنید و حل مشکل را به کارشناس مربوطه ارجاع دهید. مواقع دیگری هم هست که ما تعمیرات در محل را به شما کاربر عزیز پیشنهاد میکنیم و آن وقتی ست که قطعه ای در دستگاه پرینتر شما نیاز به تعویض پیدا کرده است واگر  شما در این زمینه تخصص لازم را نداشته باشید ،در چنین وضعیتی بهتر است که کارشناسان ما درمحل حضور داشته باشند و خود اقدام به تعویض قطعه ی مورد نظر کنند . 

همچنین در سرویس های دوره ای مورد نیاز دستگاه پرینتر ریکو و یا زمانی که قطعات بزرگ و سنگین دستگاه کپی شما دچار خرابی میشوند که امکان جدا سازی آن ها وجود ندارد ، توصیه میشود از سرویس های تعمیر در محل نمایندگی ریکو ،استفاده کنید.

برای تعمیرات پرینتر ریکو خود کلیک کنید

چه سرویس هایی شامل خدمات تعمیر پرینتر ریکو در محل خواهد شد؟

از خدمات گوناگون ارائه شده در سرویس های تعمیر پرینتر ریکو در محل میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

 • بررسی مکانیزم کار دستگاه کپی ریکو
 • اصلاح مشکلات مربوط به ورود و خروج کاغذ در دستگاه ریکو
 • اصلاح و بررسی عملکرد موتور دستگاه کپی ریکو
 • انجام سرویس های کلی دستگاه کپی ریکو
 • شارژ دوباره ی پودر های سبک و سنگین دستگاه شارژ کارتریج
 • بررسی مشکلات تغذیه دستگاه کپی ریکو
 • تعویض و تعمیر قطعات فنی دستگاه فتوکپی ریکو
 • تعویض پیکاپ دستگاه کپی
 • تنظیم منو ی دستگاه و حل مشکلات احتمالی آن
 • عیب یابی یونیت فیدر کپی و اصلاح آن
 • اصلاح ، تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ دستگاه کپی ریکو

همه چیز در مورد نمایندگی مرکزی ریکو

نمایندگی مرکزی دستگاه های کپی ریکو علاوه بر ارائه سرویس های تعمیر پرینتر ریکو در محل ، با بهره گیری از تجهیزات مدرن و امکانات بالا آماده ی خدمت رسانی در دو حوزه ی فروش و خدمات پس از فروش نیز، میباشد. نمایندگی مرکزی دستگاه های کپی ریکو در بخش فروش، عرضه کننده ی تمامی تولیدات کمپانی ریکو در مدل های مختلف و در بخش خدمات پس از فروش دستگاه های کپی ریکو ارائه دهنده ی تمامی خدمات تخصصی و بازسازی محصولات ریکو ، زیر نظر متخصصان زبده و مجرب در واحد های تعمیری مجزا میباشد. مرکز تعمیرات ریکو با آگاهی دقیق از تمام مشکلات در راستای تامین و برآورده سازی نیاز های کاربران ، احداث شده است و مشاوران ما همه روزه از طریق راه های ارتباطی مذکور پاسخ گوی سوالات و مشکلات شما کاربران گرامی میباشد.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩