اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه copy کانن

تعمیر دستگاه copy کانن در نمایندگی کانن انجام می گیرد . لازم به ذکر است کارشناسان ما، به نحوی به تعمیر این دستگاه می پردازند که نیازی برای مراجعات بعدی به مرکز پیدا نمی کنید. نمایندگی کانن از دو طریق به تعمیر دستگاه کپی شما عزیزان اقدام می نماید: سرویس در محل و سرویس در مرکز. واضح است مشتریان محترم با بهره گیری از امکان سرویس در محل می توانند در وقت و هزینه ی خود نیز صرفه جویی نمایند. جهت اطلاع شما عزیزان به این مطلب اشاره می نماییم که مرکز تعمیر دستگاه copy کانن با اعزام کارشناسان با تجربه و ماهر به محل مورد نظر شما به رفع ایراد دستگاهتان اقدام می کند .

نمایندگی کانن با بهره مندی از تجربه ی چندین ساله در عرصه ی تعمیر و فروش محصولات کانن توانسته است امروز در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشد. تعمیر دستگاه copy کانن یک فرایند نسبتا پیچیده است که نیاز به تخصص دارد. شما با مراجعه به نمایندگی کانن نه تنها از کیفیت تعمیر اطمینان حاصل می کنید، بلکه این نمایندگی به خاطر استفاده از محصولات اورجینال، محصولات خود را نیز گارانتی می کند. نمایندگی کانن در تلاش است تا بهترین کیفیت را با ضمانت خوبی در اختیار مشتریان خود قرار دهد. این نمایندگی با بهره مندی از به روزترین ابزارآلات روز جهان در تلاش است تا کیفیت بالاتری از کارهای خود را در اختیار مشتریان قرار دهد.

گارانتی تعمیرات فتوکپی کانن

بدون شک یکی از منحصر به فردترین بخش های نمایندگی فتوکپی کانن بخش گارانتی تعمیرات می باشد. نمایندگی کانن به خاطر بهره مندی از کادری مجرب و کارآزموده و استفاده از به روزترین ابزارآلات دنیا و همچنین اطمینان به کیفیت کار خود، تمام مراحل تعمیر دستگاه شما را شامل گارانتی قرار می دهد. این یعنی در صورتی که بعد از تعمیر دستگاه copy کانن با مشکلی مواجه شدید می توانید به نمایندگی مراجعه کرده و بدون پرداخت هزینه اضافی نسبت به تعمیر دستگاه خود اقدام کنید.

گارانتی های نمایندگی کانن مدت دار بوده، این یعنی نمایندگی کانن چنان از کیفیت کار خود اطمینان دارد که گارانتی مدت دار در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این گارانتی با توجه به مورد تعمیراتی دستگاه متفاوت است. این عمل نه تنها باعث رضایت مشتریان می شود بلکه محبوبیت روزافزون این نمایندگی را نیز با خود به همراه دارد.

تعمیر و تعویض قطعات دستگاه copy کانن

گاهی اوقات به خاطر شدت بالای آسیب وارده به دستگاه، امکان تعمیر دستگاه copy کانن وجود ندارد. در چنین مواردی تنها راه باقی مانده، تعویض قطعه دستگاه می باشد. نمایندگی کانن خود را موظف می داند که حتی الامکان قطعه دستگاه شما را تعمیر کند تا هزینه کمتری متقبل شما شود. اما گاهی با سوختن قطعات یا اتفاقات مشابه امکان تعمیر قطعات وجود ندارد. در چنین شرایطی تنها راه باقی مانده تعویض قطعات می باشد.

تعویض قطعات دستگاه کپی یکی دیگر از موارد گارانتی نمایندگی کانن می باشد. شما با تعویض قطعات خود در این نمایندگی نه تنها شامل گارانتی دستگاه می شوید بلکه از ضمانت اصل بودن قطعه خریداری شده نیز اطمینان حاصل می کنید. اگر می خواهید کارایی دستگاه خود را همچون روز اول باز یابید حتما نمایندگی کانن را امتحان کنید. تعمیرات نمایندگی کانن محدود به دستگاه کپی نشده و تمام محصولات کانن را شامل می شود.

خدمات قابل ارائه مرکز تعمیر دستگاه copy کانن در زمینه تعمیرات copy

 • بکارگیری برترین روشهای تشخیص و بررسی کلی مرکز تعمیرات copy کانن
 • رفع مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه copy / تعمیرات کاستهای copy
 • تعمیرات تخصصی copy / عیب یابی و تعمیرات سنسورهای دستگاه copy
 • تعویض سنسورهای دستگاه copy / نصب و راه اندازی مرکز تعمیرات copy کانن
 • بهره مندی از دانش اصول کار سنسورها و تحریک سنسورهای دستگاه copy
 • بکارگیری روشهای استاندارد عیب یابی موتور الکتریکی دستگاه copy
 • تعمیرات موتور الکتریکی دستگاه copy / تعمیرات برد مرکز تعمیرات copy کانن
 • تشخیص مکانیزم کار سولونویید دستگاه copy / تعمیرات درام دستگاه copy
 • رفع عیوب مربوط به مکانیزم روش های اسکن مرکز تعمیرات copy کانن
 • عیب یابی سریع و فوق تخصصی copy / تعویض درام دستگاه copy
 • عیب یابی و تعمیرات و تعویض انواع قطعات مکانیکی دستگاه copy
 • عیب یابی و تعمیرات و تعویض انواع قطعات الکترونیکی دستگاه copy
 • رفع عیوب مربوط به مکانیزم مسیر حرکت کاغذ و ایجاد تصویر در دستگاه copy
 • عیب یابی و تعمیرات بوردهای الکترونیکی مرکز تعمیرات copy کانن
 • تعمیرات دولوپر دستگاه copy /  تعویض دولوپر دستگاه copy
 • تعمیرات فیوزینگ دستگاه copy /  تعویض فیوزینگ دستگاه copy
 • تعمیرات درام دستگاه copy /  تعویض درام دستگاه copy
 • تعمیرات شارژرهای دستگاه copy /  تعویض شارژرهای دستگاه copy
 • تعمیرات تخصصی برد فرمتر دستگاه copy / تعویض بردهای فرمتر copy
 • باز و بستن استاندارد دستگاه copy و سرویس کامل آنتعمیر copy

نمایندگی کانن و واحدهای تعمیرات کانن

نمایندگی کانن در قیاس با همکاران خود، یکی از با سابقه‌ترین و مجرب‌ترین مراکز تعمیر و فروش محصولات کانن است. این مرکز  فعالیت خود را همزمان با ورود محصولات کانن به کشور آغاز نمود و تمرکز خود را بر جذب مهندسان کارآمد و باسابقه‌ی این حوزه گماشت؛ پس از چندی به یُمن حضور پرسنل فنیِ متخصص و مهندسان متبحر، نمایندگی تعمیرات کانن توانست اطمینان مشتریان خود را بیش از پیش جلب نماید.

 از همین‌رو سال‌هاست که نام محصولات کانن با نمایندگی کانن گره‌ خورده و کاربرانِ محصولاتِ این شرکت در صورت بروز هرگونه نقص در دستگاه‌های خود، نخستین انتخابشان برای تعمیر، نمایندگی کانن بوده است. نمایندگی کانن خدمات خود را در پارت های مجزا ارائه می نماید. تعمیر تخصصی copy  کانن درواحد تعمیرات کپی انجام می گردد. جهت آشنایی با خدمات ما در واحدهای تعمیرات کانن به واحد مورد نظر مراجعه نمایید.

تعمیر تخصصی copy کانن

تعمیر تخصصی copy  کانن با آگاهی کامل به اصول عیب یابی صحیح ، خدمات تعمیر دستگاه کپی را به کاربران ارائه می نماید. مهندسین و متخصصین این حوزه ضمن تحصیلات و تخصص تجربه لازم در زمینه ی تعمیرات دستگاه کپی را دارند . متدهای به کار رفته در  مرکز تعمیرات کانن پس از آنالیز دستگاه‌های کپی بی‌شماری جمع‌آوری و تدوین گشته ‌اند از این‌رو مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌های تعمیر هستند.

 تعمیر تخصصی copy  کانن، در این مرکز، به دو شیوه ی تعمیرات در محل و تعمیر در منزل انجام می گردد. شیوه دوم، به دلیل وزن بالای دستگاه های کپی و دشواری های حمل و جایجایی آنها، کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و غالب کاربران شیوه نخست یا همان تعمیر در محل را ترجیح می دهند.  تعمیر تخصصی copy  در واحدی مجهز به امکانات و ملزومات مورد نیاز جهت تعمیرات ماشین های اداری انجام می پذیرد. تمامی اصول فنی جهت تعمیرات تخصصی copy  کانن ، در نظر گرفته خواهد شد.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩