اشتراک گذاری

تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی

تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی یکی از تخصصی ترین بخش های تعمیراتات دستگاه کپی است. این قطعه در واقع تمام کننده کار دستگاه کپی است. از آنجا که وظیفه دستگاه کپی نسخه برداری از متون، اسناد و عکس ها است؛ اهمیت تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی بسیار روشن است خصوصا در مورد دستگاه های کپی که در ادارات بزرگ و مهم مورد استفاده قرار می گیرند.

Finisher یک دستگاه خروجی است که عملکردی چندگانه را فراهم می کند، این وظیفه از جمله مواردی که ممکن است توسط دستگاه کپی انجام شود. طبقه بندی و تلفیق دادن کمترین نیاز یک دستگاه کپی است. وظایف فرعی این قطعه شامل موارد زیر است: چسباندن، تا کردن، سوراخ کردن و صحافی کردن. در تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی باید همه این موارد لحاظ شود.

تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی

نقش تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی در بهبود عملکرد دستگاه کپی

در جدید ترین مدل های دستگاه کپی این امکان وجود دارد که مجموعه های کپی شده به صورت الکترونیکی و بدون استفاده از sorter bins طبقه بندی شوند. در تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی یک تعمیراتکار باید بتواند به راحتی به نحوه عملکرد این بخش ها دست یابد.

در دستگاه های کپی جدید به جای مخازن جداگانه، نسخه ها در یک سینی با یک زاویه راست یا جدا از یکدیگر قرار می گیرند. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که به راحتی تشخیص دهید که یک مجموعه در کجا پایان می یابد و از کجا شروع می شود. در تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی،Bin-free sorting به شما این امکان را می دهد که در یک زمان مجموعه ای نامحدود بسازید به جای اینکه فقط تعداد زیادی از مجموعه ها را در اختیار داشته باشید.

اهمیت تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی

هر یک از برند های مطرح در تولید دستگاه های کپی، Finisher منحصر به فرد خود را دارند. در این قسمت تلاش می کنیم نقش Finisher را در دستگاه کپی بررسی کنیم تا به اهمیت تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی پی ببریم.

Booklet Finisher : یک Finisher با ظرفیت بسیار زیاد برای ساخت جزوات با استفاده از یک سوزن مورد استفاده قرار می گیرد.

External Hole Puncher: در Booklet Finisher یا External Staple Finisher قرار گرفته است. این پیکربندی به شما این امکان را می دهد که اسناد خود را با ۲، ۳ یا ۴ سوراخ، سوراخ کنید.

External Staple Finisher :یک سینی با ظرفیت زیاد است که در کنار دستگاه کپی برای چسباندن اسناد و مدارک  قرار می گیرد.

Inner Finisher (داخلی Finisher)  : از کوچکترین اجزاء اصلی Finisher است که در کپی قرار داده شده است تا از هرگونه افزایش سایز جلوگیری کند. در تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی لازم است که تعمیراتکار بتواند این بخش ها را به درستی از هم تمیز دهد.

دلایل مهم تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی

در ادامه چند دلیل مهم و عمده را برای تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی به اختصار توضیح می دهیم؛

نامه های سه بعدی و بازاریابی

بسیار از Finisher ها این قابلیت را دارند که یک بخش سه بعدی به دستگاه کپی اضافه کنند تا به صورت خودکار سه صفحه را همزمان کپی بگیرند. با تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی عملا امکان استفاده از این قابلیت فراهم می شود.

فراهم سازی امکان چسباندن اتوماتیک

ویژگی اصلی که یک finisher به دستگاه کپی اضافه می کند این است که این امکان را می دهد تا دستگاه کپی به صورت خودکار، مجموعه ای از اسناد را به هم بچسباند.

سینی خروجی چندگانه برای جداسازی عملکرد چاپ از فکس های دریافتی

دربسیاری از دستگاه های چندکاره چند منظوره که هم به عنوان پرینتر و و هم به عنوان دستگاه های فکس عمل می کنند. نقش Finisher و اهمیت تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی چند برابر سایر دستگاه ها است.

پانچ اتوماتیک

اکثر Finisher هایی که می توانید به دستگاه کپی اضافه کنید این قابلیت را دارند که یک جعبه سوراخ پانچ داشته باشند. در تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی باید بتوانید این جعبه سوراخ پانچ را شناسایی کنید

تعمیرات تخصصی Finisher دستگاه فتوکپی

مرکز تعمیرات کپی با در اختیار داشتن کارشناسان و تعمیرکاران حرفه ای و متخصص، این قول صد در صد را به همه کاربران می دهد که در تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی هیچ گونه احمال کاری انجام ندهند و با جان و دل در مسیر تعمیرات دستگاه پیش روند و کاربر را نیز از نحوه و چگونگی تعمیرات دستگاه مطلع سازند.

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات کپی

 • تعمیرات Scan Unit دستگاه فتوکپی
 • تعمیرات Transporter Unit دستگاه فتوکپی
 • تعمیرات Paper Stop Unit دستگاه فتوکپی
 • تعمیرات Optical Unit دستگاه فتوکپی
 • تعمیرات SPF دستگاه فتوکپی
 • تعمیرات ADF دستگاه فتوکپی
 • تعمیرات Duplex دستگاه فتوکپی
 • تعمیرات Sorter دستگاه فتوکپی
 • تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی
 • تعمیرات Stapler Unit دستگاه فتوکپی
 •  تعمیرات Main Board دستگاه کپی
 •  تعمیرات AC Power دستگاه کپی
 •  تعمیرات DC Power دستگاه کپی
 •  تعمیرات Discharge دستگاه کپی
 •  تعمیرات Blank Lamp دستگاه کپی
 •  تعمیرات DEVELOPER Unit دستگاه کپی
 •  تعمیرات Drum Unit دستگاه کپی
 •  تعمیرات Paper Feed Unit دستگاه کپی
 •  تعمیرات Fusing Unit دستگاه کپی
 •  تعمیرات MC Charger دستگاه کپی

تعمیرات کپی

مرکز تعمیرات کپی هرگونه اختلال و مشکل را در دستگاه های کپی به راحتی و در کمترین زمان ممکن تشخیص می دهد و پس از عیب یابی دقیق وارد پروسه تعمیرات می شود و در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نمی کند تا در نهایت رضایت مشتری از تعمیرات دستگاه  جلب شود. این مرکز با تجهیزات پیشرفته و مدرن خود قادر است بهترین و بالاترین سرویس را در بخش تعمیرات به کاربران ارائه دهد.

نمایندگی کپی

مرکز نمایندگی کپی به منظور رفاه حال کاربران و مشتریان خود، به صورت تلفنی نیز امکان مشاوره های قبل از خرید را فراهم کرده است. این نمایندگی مجاز حق مسلم مشتری می داند که قبل از هر گونه اقدام به خرید از نحوه عملکرد و چگونگی کارکرد دستگاه مورد نظر مطلع شود، لذا همکاری های لازم را در این زمینه با مشتریان عزیز انجام می دهد و در نهایت بهترین ها را برای کاربر به ارمغان خواهد آورد.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩