تعمیرات کپی کیوسرا

تعمیرات کپی کیوسرا در نمایندگی و به کمک مهندسین و متخصصینی انجام می گردد که با قطعات مختلف این دستگاه آشنایی داشته و قادر به تعمیر و بازسازی آن هستند. دستگاه کپی از قطعات مختلفی تشکیل شده است که ممکن است در هنگام بروز مشکل هریک از این قطعات آسیب دیده و نیازمند تعمیر شوند. نکته ی مهم در تعمیرات کپی کیوسرا، یافتن قطعه ی معیوب و عیب یابی صحیح است. امری که متخصصین مرکز تعمیرات کپی  کیوسرا به آن مسلط هستند. یک عیب یابی صحیح از آن رو مهم است که روند تعمیرات صحیح را به دنبال خواهد داشت. در مقابل اگر عیب یابی به درستی انجام نگردد، روند تعمیرات به اشتباه طی شده و تاثیرات منفی بر روی دستگاه و قطعات آن می گذارد.

برای موفقیت در روند تعمیرات کیوسرا، چند عامل مهم در نظر گرفته شده است که عبارتند از؛۱- استفاده از متخصصین و تعمیرکاران مجرب و متعهد ۲- بهره گیری از تجهیزات مدرن ۳- استفاده از قطعات اصل و اورجینال برای تعمیرات ۴- سرعت عمل و دقت در تعمیرات ۵- مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان ۶- در نظر گرفتن هزینه ی مناسب برای تعمیر . گفتنی است: تعمیرات کیوسرا در نمایندگی در مراحل مختلف انجام می گردد، در این بخش لازم می دانیم جهت آشنایی با مرکز تعمیرات کیوسرا به شرح مراحل تعمیر و خدمات ارائه شده در این مرکز بپردازیم.

[us_image image=”718″ size=”full” align=”center”]

هزینه ی تعمیر کپی کیوسرا

عوامل زیادی در هزینه ی تعمیر کپی کیوسرا دخیل هستند. بنابراین حتی نمی توان یک مقدار مشخص برای تعمیر یک اختلال واحد در دستگاه کپی تعیین کرد. شدت خرابی دستگاه و خصوصیات ساختاری منحصر به فرد آن در تعیین هزینه های ترمیم و بازیابی موثر هستند. اما جای نگرانی نیست. فرقی نمی کند که مدل دستگاه فتوکپی چیست و یا با چه مشکلی دست و پنجه نرم می کند. نمایندگی تعمیرات کپی کیوسرا کلیه ی اختلالات ریز و درشت چاپگرهای کیوسرا را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی برطرف می سازد.

برگزیده ترین نمایندگی کپی کیوسرا

ارائه خدمات متمایز و منحصر توسط نمایندگی کپی کیوسرا سبب شده است این نمایندگی به عنوان یکی از برترین و برگزیده ترین نمایندگی ها انتخاب شود. این نمایندگی افتخار دارد با ارائه کاربردی ترین و مفید ترین خدمات و تسهیلات در زمینه فروش، پس از فروش و تعمیرات کپی کیوسرا، نیاز های طیف گسترده ای از کاربران را به بهترین شکل ممکن رفع کند. همکاران ما در نمایندگی کپی kyocera مجموعه از تسهیلات منحصر و استثنایی را برای کاربران تدارک دیده اند تا به این شکل بتوانند نیاز های مختلف آنها را در بخش های متنوع تامین کنند.

این نمایندگی از آنجا لقب برگزیده ترین نمایندگی کپی کیوسرا را از آن خود کرده است که در خدمات رسانی خود هیچ گونه اهمالگری ندارد و هر آنچه که تعهد کند، بی کم و کاست اجرا می کند. کاربران تنها کافی است با مراجعه به این نمایندگی نوع سرویسی که می خواند، مشخص کنند تا مسیر ارائه آن سرویس برای آنها گشوده شود. همه خدمات و سرویس های نمایندگی کپی کیوسرا تضمین شده و همراه با ضمانت نامه های معتبر است.

خدمات نمایندگی تعمیرات کپی کیوسرا

درام ظاهری میله ای و استوانه ای شکل دارد و مسئول انتقال تصویر بر روی کاغذ است. معمولا وقتی برای بار اول کارتریج را شارژ می کنیم یا وقتی که می دانیم حجم کار بالا است، نیاز به تعویض درام داریم. با توجه به ساختار ساده و قیمت مناسب و کم درام بهتر این است که همیشه آن را تعویض کنیم و خود را معطل تعمیر آن نکنیم. البته به شرطی که تعویض آن را با استفاده از قطعات اصل و اورجینال انجام دهیم. نمایندگی تعمیرات کپی کیوسرا این کار را با کیفیت برتر انجام می دهد. توجه کنید که باید درام را از ضربه و فشار حفظ کنید؛ آن را مدت زمان طولانی در زیر نور خورشید نگه ندارید و همواره آن را تمیز نگهداری کنید.

مین برد قطعه ای سخت افزاری در دستگاه کپی است که پردازش اطلاعات مهمترین مسئولیت آن به شمار می آید. در حقیقت مین برد در دستگاه کپی وظیفه کنترل سایر اجزا را بر عهده دارد. نمایندگی تعمیرات کپی کیوسرا پس از تشخیص ایراد و اختلال موجود، تعمیر مین برد کپی کیوسرا را شروع می کند. تعمیر این قطعه نیازمند بررسی های دقیق و تخصصی است. این تعمیر باید با رعایت استانداردهای روز دنیا انجام شود تا هر گونه نقص یا مشکل در این دستگاه به طور کلی برطرف شود.

یکی از اولین اجزای دستگاه کپی کیوسرا و یا سایر برندهای تولید کننده که در اثر استهلاک و عدم توجه به ظرفیت ماهیانه ی چاپگر کارایی خود را از دست می دهد، کاغذکش است. فراموش نکنید که سرویس های دوره ای نیز می تواند تا حد به سزایی پروسه ی تعمیر کاغذکش را به تاخیر بیاندازد. البته این سرویس ها تنها زمانی کارساز هستند که براساس پارامترهای استاندارد انجام شوند. به هر حال اگر مرتبا با مشکل گیر کردن کاغذ رو به رو می باشید، تداوم استفاده از چاپگر را فراموش کنید و با نمایندگی تعمیرات کپی کیوسرا تماس حاصل فرمایید.

اگر با شارژ یا تعویض کارتریج دستگاه کپی همچنان پیغام های مربوط به کارتریج را مشاهده می کنید؛ احتمالا چیپست کارتریج کپی شما خراب است و باید برای تعمیر، تعویض، ریست یا غیر فعال کردن آن اقدام کنید. باید بدانید که هر چیپست به کارتریج تنها اجازه چاپ 2000 برگ را می دهد، حتی اگر کارتریج شارژ شده باشد، چیپست اجازه چاپ بیشتر را نمی دهد.

در شرایطی که دستگاه کپی با دستورات چاپ بیش از توان و ظرفیت خود روبه رو شود، کارتریج توسط چیپست غیر فعال می شود. نمایندگی تعمیرات کیوسرا پس از انجام بررسی های دقیق، تعمیر چیپست کارتریج کپی کیوسرا  را انجام می دهد.

تهیه یک کپی نیازمند به منبع نوری با انرژی کافی جهت آزاد کردن الکترون ها از اتم های هادی نور است. این انرژی توسط لامپ و عدسی های دستگاه کپی تامین می شود. در میان طول موج های متفاوت، اکثر طول موج های طیف مرئیِ نور، انرژی کافی برای انجام این فرایند را دارند؛ خصوصا طیف سبز و آبی. لامپ و عدسی یکی از اجزای داخلی دستگاه کپی کیوسرا است که ممکن است زمانی به تعویض نیاز دشته باشد. هنگامی که لامپ درون دستگاه کپی روشن می شود، شما نوری را می بینید که از سمتی به سمت دیگر دستگاه کپی می رود، این نور نواری از کاغذ را در هر مرتبه روشن می کند.

آینه ای که به لامپ درون دستگاه کپی وصل است، نور منعکس شده را از درون عدسی ها به سمت درام در حال گردش در بخش پایین هدایت می کند. عدسی های دستگاه کپی مانند عدسی های دوربین فیلم برداری کار می کنند، یعنی این امکان را فراهم می کنند تا کاربر یک کپی از تصویر را در محل خاصی متمرکز کند. تعویض لامپ و عدسی های دستگاه کپی کیوسرا نیاز به تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد، لذا حتما از یک مرکز معتبر بخواهید که این سرویس تعمیراتی را برای شما انجام دهد.

[us_image image=”1046″ size=”full” align=”center”]

خدمات واحد تعمیرات کپی  کیوسرا

 •  تعمیرات DC Power  کپی کیوسرا
 •  تعمیرات Fusing Unit  کپی کیوسرا
 •  تعمیرات AC Power دستگاه کپی کیوسرا
 •  تعمیرات Drum Unit دستگاه کپی کیوسرا
 •  تعمیرات Discharge دستگاه کپی کیوسرا
 •  تعمیرات Blank Lamp دستگاه کپی کیوسرا
 •  تعمیرات Paper Feed Unit دستگاه کپی کیوسرا
 • تعمیرات Main Board در مرکز تعمیر کپی کیوسرا
 •  تعمیرات MC Charger  در واحد تعمیرات کپی کیوسرا
 •  تعمیرات DEVELOPER Unit  در واحد تعمیرات کپی کیوسرا
 • تعمیرات ADF دستگاه فتوکپی کیوسرا
 • تعمیرات Paper Stop Unit  کپی کیوسرا
 • تعمیرات Duplex دستگاه فتوکپی کیوسرا
 • تعمیرات Finisher دستگاه فتوکپی کیوسرا
 • تعمیرات SPF  در مرکز تعمیرات کپی کیوسرا
 • تعمیرات Sorter  در واحد تعمیرات کپی کیوسرا
 • تعمیرات Stapler Unit دستگاه فتوکپی کیوسرا
 • تعمیرات Optical Unit دستگاه فتوکپی کیوسرا
 • تعمیرات Scan Unit در واحد تعمیرات کپی کیوسرا
 • تعمیرات Transporter Unit دستگاه فتوکپی کیوسرا

واحدهای تعمیرات کیوسرا

تعمیرات کیوسرا در واحدهای مجزا انجام می گردد . هر یک از واحدهای تعمیراتی در مرکز تعمیرات کیوسرا مجهز به امکانات و تجهیزات محصول مورد نظر هستند.  در اختیار داشتن آرشیوی جامع و مجموعه‌ای کامل از تمامی قطعاتی که ممکن است در حین تعمیر نیاز به تعمیر و تعویض آن‌ها  باشد، سبب آسودگی تعمیرکاران  در حین عملیات تعمیر شده و روند تعمیرات با سرعت ودقت بیشتری دنبال خواهد شد.  با داشتن  چنین مجموعه‌ای ، مشتریان گرامی دغدغه‌ ای جهت تهیه و تأمین قطعات نخواهند داشت. توصیه می کنیم جهت آشنایی با خدمات هر واحد وارد صفحه ی مربوط به آن شوید.

تعمیرات ماشین های اداری مانند پرینتر و دستگاه کپی . باید توسط متخصصینی انجام شود که با قطعات مختلف این دستگاه ها آشنایی کامل داشته باشند. مراجعه به تعمیرگاه ها ی غیر مجاز، منجر به خرابی کامل دستگاه گردیده و امکان تعمیر آن را به طور کلی از می برد. بارها شاهد مراجعه ی افرادی بوده ایم که دستگاه آن ها توسط  تعمیرگاه های غیر مجاز آسیب دیده است. در صورت بروز هر گونه نقص و خرابی در دستگاه های کپی و پرینتر کیوسرا، وارد قسمت مربوط شده و اطلاعات لازم را در خصوص خدمات ارائه شده در این مرکز کسب نمایید. در هر صفحه بخشی از خدمات مرکز تعمیرات کیوسرا شرح داده شده است.

[us_carousel post_type=”services” items_quantity=”2″ items_layout=”blog_cards” items_gap=”0.5rem” columns_number=”2″ image_background=”false” header_size=”h3″ content_size=”small”]

مقالات، سوالات متداول و اخبار دستگاه کپی کیوسرا

مرکز تعمیرات کپی کیوسرا در راستای رفع نیاز کاربران گرامی بخش مقالات را راه اندازی نموده است. در این قسمت به روز ترین مقالات کاربردی در اختیار خوانندگان گرامی قرار می گیرد. متخصصین تعمیر فتوکپی کیوسرا ملزم به حضور در همایش های ملی و بین المللی هستند جهت به روز رسانی دانش خود هستند. در این قسمت مقالات تخصصی و عمومی ، پس از  بررسی های لازم  توسط متخصصین، شرح داده می شوند.

بخش پاسخگویی به پرسش های متداول با توجه به درخواست های مکرر کاربران و در جهت رفع نیاز آن ها راه اندازی شده است. در این قسمت متخصصین تعمیرات کیوسرا پس از بررسی پرسش های کاربران پرتکرار ترین پرسش ها را انتخاب کرده و به آن ها پاسخ خواهند داد. کاربران گرامی می توانند پرسش های خود را  از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت مطرح نمایند.

در این قسمت به شرح رویدادهای کمپانی کیوسرا می پردازیم . جدیدترین رویدادها در ارتباط با کمپانی کیوسرا ، محصولات ، تکنولوژی های جدید و … در این قسمت به اطلاع کاربران گرامی می رسد. اخبار نمایندگی کیوسرا توسط کارشناسان تولید محتوا و از میان تازه ترین و پربیننده ترین خبرها برگزیده شده و در این قسمت شرح داده خواهد شد. مطالعه ی اخبار نمایندگی کیوسرا برای کاربران علاقه مند به مطالعه ی اخبار بسیار مفید خواهد بود.

[us_carousel taxonomy_category=”%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1,%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%b4-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84,%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa” items_quantity=”4″ items_layout=”733″ columns=”4″ overriding_link=”post”]

انواع دستگاه کپی کیوسرا و دیگر محصولات کیوسرا

کیوسرا یک شرکت ژاپنی است که در حوزه های مختلف فعالیت دارد. برخی از فعالیت های این شرکت از گذشته تا امروز در ذیل ذکر می شوند: تولید سرامیک‌های صنعتی ، تولید سیستم‌های تولید انرژی خورشیدی ، تولید تجهیزات مخابراتی ، تولید تجهیزات تصویربرداری ، تولید قطعات الکترونیکی ، تولید پکیج‌های نیمه‌رسانا ، تولید ابزارهای برش ، تولید تجهیزات پزشکی و دندان‌پزشکی ، تولید دستگاه کپی ، تولید تلفن همراه و… فعالیت دارد.

در این قسمت به معرفی محصولات کیوسرا از آغاز فعالیت این کمپانی تا امروز می پردازیم. همچنین جدیدترین محصولات کیوسرا همزمان با ورود آن به بازار به اطلاع کاربران گرامی خواهد رسید. همچنین مدل های مختلف دستگاه کپی و پرینتر کیوسرا در این قسمت معرفی و ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در صورتی که کاربر محصولات کیوسرا  هستید و یا قصد خرید یک محصول جدید را دارید، مطالعه ی این بخش را از دست ندهید.

[us_carousel post_type=”us_portfolio” items_quantity=”4″ items_layout=”733″ columns=”4″ overriding_link=”post” height=”150″ show_title=”true”]

نمایندگی کیوسرا

نمایندگی کیوسرا ، سال هاست در امر تعمیر و ترمیم ماشین های ادای کیوسرا فعالیت دارد . این مرکز خدمات تخصصی تعمیرات کپی کیوسرا را به هم وطنان گرامی در سراسر کشور ارائه می نماید. کاربران می توانند جهت بهره مندی از خدمات ما از طریق راه ها ی ارتباطی موجود در سایت اقدام فرمایند.

[us_carousel taxonomy_category=”%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%da%a9%db%8c%d9%88%d8%b3%d8%b1%d8%a7″ items_quantity=”4″ items_layout=”733″ columns=”4″ overriding_link=”post”]

لینک های مفید :

تعمیرات دستگاه کپی توشیبا / تعمیرات دستگاه کپی شارپ / تعمیرات دستگاه کپی برادر / تعمیرات دستگاه کپی کانن / تعمیرات دستگاه کپی زیراکس / تعمیرات دستگاه کپی ریکو / تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا / تعمیرات دستگاه کپی اچ پی / تعمیرات دستگاه کپی دل / تعمیرات دستگاه کپی پاناسونیک / تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ /

تعمیر دستگاه کپی کانن / تعمیر دستگاه کپی  دل / تعمیر دستگاه کپی اچ پی / تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا / تعمیر دستگاه کپی ریکو / تعمیر دستگاه کپی شارپ / تعمیر دستگاه کپی توشیبا / تعمیر دستگاه کپی زیراکس / تعمیر دستگاه کپی / تعمیر دستگاه کپی سامسونگ / تعمیر دستگاه کپی پاناسونیک / تعمیر دستگاه کپی کیوسرا

تعمیرات تخصصی کپی دل / تعمیرات تخصصی کپی اچ پی / تعمیرات تخصصی کپی شارپ / تعمیرات تخصصی کپی کانن / تعمیرات تخصصی کپی توشیبا / تعمیرات تخصصی کپی کونیکا مینولتا / تعمیرات تخصصی کپی ریکو / تعمیرات تخصصی کپی / تعمیرات تخصصی کپی سامسونگ / تعمیرات تخصصی کپی پاناسونیکمرکز تعمیرات کپی / تعمیرگاه اصلی کپی پاناسونیک / تعمیرگاه اصلی کپی سامسونگ / تعمیرگاه اصلی کپی اچ پی / تعمیرگاه اصلی کپی ریکو / تعمیرگاه اصلی کپی کیوسرا / تعمیرگاه اصلی کپی زیراکس / تعمیرگاه اصلی کپی کانن / تعمیرگاه اصلی کپی کونیکا مینولتا / تعمیرگاه اصلی کپی توشیبا / تعمیرگاه اصلی کپی شارپ /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *