تعمیرات کپی پاناسونیک

تعمیرات کپی پاناسونیک با آخرین روش های علمی در نمایندگی مجاز پاناسونیک انجام می گردد . دستگاه فتوکپی یا چاپ ماشینی است که کاغذ عمل رونوشت یا نسخه برداری را از اسناد یا عکس ها بطور سریع و ارزان به وسیله آن انجام می دهد. بیشتر فتوکپی ها از فناوری استفاده می کنند که زیراکس نامیده شده است . فرآیند خشک در دستگاه فوق با استفاده از گرما انجام می شود. کپی ها می توانند از فناوری هایی نظیر کارتریج جوهرافشان استفاده کنند . زیراکس برای کپی اداری استاندارد است. دستگاههای اداری کپی برای کپی برداری توسط زیراکس در سال ۱۹۵۹ معرفی شدند.

فتوکپی بطور وسیعی در کسب و کار، آموزش و اداری به کار می روند. بسیاری از پیش بینی ها حاکی از آن است که دستگاه های کپی به تدریج منسوخ شده اند چون اسناد دیجیتالی افزایش می یابند . تعمیرات کپی پاناسونیک از طریق دو آپشن سرویس در محل و سرویس در مرکز در این نمایندگی انجام می شود . چنانچه کاربران مایل به رفع ایراد دستگاه در مرکز باشند باید به واحد مرتبط با محصول مراجعه نمایند ( به دلیل مجزا بودن کارگاه های فنی ) . مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک آپشن سرویس در محل را جهت جلب رضایت بیشتر مشتریان و جلوگیری از اتلاف وقت ایشان ارائه می دهد . این خدمات شامل ارائه ی خدمات دوره ای فکس می باشد .

لازم به ذکر است ، هزینه های قابل پرداخت طبق فاکتورهای مرکز از کاربر اخذ می گردد . کاربرانی که دستگاهشان فاقد گارانتی است نیز می توانند از این خدمات استفاده نمایند . تعمیرات کپی پاناسونیک با بکارگیری دانش و فراست کارشناسان متبحر انجام می شود . کادرفنی این مرکز پس از اتمام پروسه ی تعمیر به گردگیری بخش های داخلی دستگاه نیز می پردازند . همین امر موجب بهبود عملکرد دستگاه همانند روز اول می گردد .

تعمیرات کپی پاناسونیک

مشخصات مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک

مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک با سرلوحه قرار دادن دو هدف کسب رضایت کاربران و احترام به حقوق مشتریان به فعالیت می پردازد . هزینه ی اخذ شده ازکاربران در این نمایندگی مطابق با مصوبنامه ی اتحادیه می باشد . به طور کلی یک دستگاه فتوکپی از اجزا و قسمتهای مختلف ساخته شده است . سرپوش اسناد ، میز اسناد ، سینی خروجی کاغذ ‏، ضامن آزاد کننده کاست ، راهنمای تغذیه دستی ، سینی تغذیه دستی ، پانل اپراتوری ، درپوش جلو ،کلید خاموش و روشن (Power Switch) ، سینی کاغذ (Paper try)‌. تعمیرات کپی پاناسونیک در این نمایندگی با تکیه بر دانش و فراست کارشناسان انجام می گردد . درواقع این خصایص پرسنل دلیلی است بر قرار گرفتن این مرکز در جایگاهی رفیع . نمایندگی پاناسونیک با بکارگیری مهندسین ماهر و خبره از جمله شرکت های موفقی است که در زمینه ی ارائه ی خدمات ریکاوری به فعالیت می پردازد . با کلیک روی لینک مشخصات مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک می توانید مطالب بیشتری در این زمنیه مطالعه نمایید .

واحدهای تعمیرات کپی

واحدهای تعمیرات کپی در نمایندگی پاناسونیک به صورت پارت های تعمیر تفکیک شده طراحی شده است . به همین دلیل کربران برای دریافت خدمات ریکاوری ، باید به واحد مرتبط با همان محصول مراجعه نمایند .مهمترین مزیت مجزا بون کارگاه های تعمیراتی ، افزایش دقت و توجه کارشناسان حین فعالیت می باشد . لازم به ذکر است تمامی خدمات تعمیرات کپی پاناسونیک با استفاده از ابزارآلات درجه یک و مدرن انجام می گردد . گسترش روزافزون ماشینهای اداری ما را بر آن داشت ، تیمی تخصصی در عرصه ی ترمیم و بازیابی تشکیل دهیم . خاطرنشان می سازیم ، کلیه ی خدمات تعمیر در مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک به همراه گارانتی ارائه می گردد .

با گسترده تر شدن و نیز پیشرفت امکانات و تجهیزات مربوطه ما نیز سعی در کسب رضایت مندی مشتریان نموده  و تلاش خود در جهت بالا بردن سطح کیفی خدمات پس از فروش معطوف کرده ایم . چنانچه شما عزیزان مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی دیگر واحدهای تعمیرات کپی هستید ، می توانید به لینک مربوط مراجعه و وارد صفحه ی مرتبط با محصول موردنظر گردید .

خدمات واحد تعمیرات کپی پاناسونیک

خدمات واحد تعمیرات کپی پاناسونیک عبارتند از :

 • تعمیر و تعویض ایمیجینک یونیت در مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک
 • حل مشکل قطعات قسمت موتور اصلی
 • رفع ایراد انواع آی سی
 • تعمیرات انواع چیپ دستگاه کپی
 • ریکاوری ترانزیستور
 • تعمیر و بازیابی خازن
 • رفع ایراد ماس فت
 • حل مشکل فت در مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک
 • ترمیم و بازسازی انواع سلف دستگاه کپی
 • تعمیرات دیود
 • تعمیر و بازیابی قطعات فیوزینگ
 • رفع ایراد قطعات تونر هاپر
 • ترمیم قطعات قسمت درایو دستگاه و موتور اصلی
 • تنظیمات دستگاه و تعمیر بردهای الکترونیکی
 • تعمیرات قطعات اسکنر دستگاه
 • تعمیر کپی سیاه سفید در مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک
 • تعمیرات کپی رنگی
 • ریکاوری بخش های مختلف دستگاه کپی
 • رفع ایراد قطعات کاست و بای پس
 • تمیزکاری و سرویس دستگاه کپی
 • تمیز کردن آیینه های دستگاه کپی

 اخبار، مقالات و سوالات متداول مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک

کارشناسان متبحر مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک بخش اخبار کپی پاناسونیک همچنین دیگر اخبار ماشین های اداری را در سایت طراحی کرده اند . کاربران گرامی می توانند با مطالعه ی این بخش دانش خود را به روز نمایند . لازم به ذکر است ، منابع دربرگیرنده ی این بخش به تایید مراکز معتبرعلمی رسیده است . از این رو کاربران می توانند با آسودگی خاطر به مطالعه ی اخبار فوق بپردازند . با مراجعه به لینک اخبار کپی پاناسونیک و دیگر اخبار ماشین های اداری می توانید وارد بخش مذکور گردید .

مدیریت مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک بخش مقالات دستگاه کپی پاناسونیک همچنین دیگر مقالات ماشین های اداری را در سایت راه اندازی کرده است . کاربران گرامی می توانند با مطالعه ی این بخش سطح علمی خود را به شکل محسوسی افزایش دهند .  با کلیک روی لینک مقالات دستگاه کپی پاناسونیک و دیگر مقالات ماشین های اداری می توانید مقاله ی موردنظر خود را مطالعه نمایید .

پرسنل مشتری مدار مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک سوالات متداول تعمیرات کپی را از قبل پاسخ داده اند . شما عزیزان می توانید با مطالعه ی این بخش به پاسخ بسیاری از پرسش های خود دست پیدا نمایید .  با کلیک روی لینک سوالات متداول تعمیرات کپی می توانید وارد بخش مذکور گردید .

انواع دستگاه کپی پاناسونیک و دیگر محصولات

کادر فنی مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک علاوه بر تعمیر به معرفی انواع دستگاه کپی پاناسونیک همچنین دیگر محصولات این کمپانی مبادرت می ورزند . دستگاه های کپی که در این مرکز تعمیر می گردد عبارت است از برندهای کانن ، توشیبا ، شارپ ، ریکو ، زیراکس ، کونیکامینولتا ، کیوسرا و سامسونگ . کارشناسان مجرب نمایندگی رسمی پاناسونیک پس از گذراندن آزمون های متعدد علمی برای فعالیت در این شرکت انتخاب شده اند . لازم به ذکر است ، مدیریت مرکز تعمیرات کپی پاناسونیک بر نحوه ی عملکرد پرسنل به شدت دقت می نمایند .

بدیهی است همین امر موجب افزایش توجه پرسنل بر بازیابی دستگاه مشتریان می گردد . تعمیرکاران ما پس از اتمام پروسه ی ریکاوری به گردگیری بخش های داخلی دستگاه می پردازند . از این رو کاربران پس از دریافت محصول شاهد افزایش کارایی آن خواهند بود . با مراجعه به لینک انواع دستگاه کپی پاناسونیک و دیگر محصولات می توانید اطلاعات جامعی در این حوزه بدست آورید .

نمایندگی کپی

نمایندگی کپی با بهره گیری از تجهیزات نوین و پیشرفته و تشکیل کادری حرفه ای و متخصص و ماهر اقدام به ارائه ی خدمات به شما عزیزان می نماید . از آن جایی که کسب رضایت مشتری جزء مهمترین اهداف مدیریت نمایندگی کپی است لذا ، پرسنل این مجموعه به بهترین نحو اقدام به ارائه ی خدمات می نمایند . کیفیت خدمات این نمایندگی به گونه ای است که ، عرصه برای فعالیت سایر مراکز تقریبا غیر ممکن شده است . همین امر گویای موفقیت این مجموعه می باشد . لازم به ذکر است ، این مرکز کلیه ی خدمات مربوط به بازیابی ، تعمیر و تعویض ماشین های اداری دارای برند معتبر را ارائه می نماید .

کارشناسان نمایندگی کپی قادر به رفع ایراد پیش آمده در دستگاه هایی هستند که سایر نمایندگی ها از انجام آن عاجزند . جهت اطلاع کاربران گرامی به این مطلب اشاره می نماییم که ، نمایندگی کپی در حال گسترش فعالیت های خود به مرزهای فرامنطقه ای می باشد . هدف مهم این مرکز این است که کاربران بتوانند بیشترین بهره را نسبت به هزینه ای که می نمایند ببرند .