اشتراک گذاری

تراشه کانن لیک

عرضه تراشه کانن لیک

عرضه تراشه کانن لیک به تاخیر افتاده و طبق آخرین اخبار از وب سایت دیجی تایمز، نسل بعدی پردازنده های شرکت اینتل  با نام کانن لیک  تا پایان سال ۲۰۱۸ وارد بازار نخواهد شد. گزارش ها حاکی از این است که ، اینتل با فرآیند ساخت ۱۰ نانومتری به مشکلاتی برخورده و این موضوع موجب به تاخیر افتادن عرضه ی تراشه کانن لیک و دیگر محصولات در این شرکت شده است. است .

تاکنون زمان عرضه تراشه کانن لیک سه بار به تاخیر افتاده است. اولین بار سال ۲۰۱۷ به عنوان تاریخ عرضه ی این تراشه اعلام شد. اما  تغییر مداوم این تاریخ به انتهای ۲۰۱۷ ، ابتدای ۲۰۱۸ ، اواسط ۲۰۱۸ حاکی از مشکلات اینتل جهت ارائه ی این تراشه بوده است. اکنون منابع تامین کننده، عرضه ی این تراشه ها را پایان سال ۲۰۱۸ عنوان می کنند.

گمانه زنی ها در مورد تراشه کانن لیک

تاخیر در عرضه ی تراشه کانن لیک گمانه زنی های مختلفی را به همراه داشته است. دیجی تایمز در آخرین گزارش های خود اعلام کرده است که ، برخی از شرکت ها تصمیم دارند از خانواده ی کانن لیک در محصولات خود استفاده نکنند و منتظر تراشه های آیس لیک بمانند و برخی دیگر برنامه های خود را بر اساس تاخیرهای اعلام شده توسط اینتل تغییر داده اند.  تاخیر در معرفی تراشه کانن لیک ، منجر به تاخیر در معرفی لپ تاپ های کم مصرف سری مک بوک  شد اما خوشبختانه برعرضه ی دیگر محصولات اپل تاثیرگذار نبود.
در مورد مشخصات فنی کانن لیک ، در حال حاضر نمی‌توان مشخصات فنی کاملی از این نمونه چیپ‌ها در بنچمارک‌ها مشاهده کرد؛ چراکه پس از عرضه‌ی اولین نمونه‌های تجاری پردازنده‌ی کانن‌لیک بسیاری از ویژگی‌های این چیپ تغییر خواهد کرد.

نمایندگی کانن و واحدهای تعمیرات کانن

نمایندگی کانن، مرکز فروش و تعمیرات محصولات کمپانی بزرگ کانن می باشد. شرکت کانن تا کنون شانس خود را در تولید ماشین های اداری مختلف امتحان نموده است. می توان گفت : این شرکت  در تولید این محصولات موفق بوده و از برندهای معتبر و پرطرفدار می باشد.

نمایندگی کانن با آگاهی از این موضوع اقدام به راه اندازی واحدهای مجزا در سه حوزه ی تعمیر ،  فروش و آموزش تعمیرات کانن کرده است. کارشناسان زبده جهت خدمات رسانی در هر بخش مشغول به فعالیت هستند. در این قسمت به معرفی واحدهای تعمیرات کانن می پردازیم. جهت بهره مندی از خدمات وارد صفحه ی مورد نظر شوید.

جهت مطالعه ی دیگر اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول در سایر صفحات ما را همراهی نمایید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩