اشتراک گذاری

اولین پرینتر سه بعدی جهان برای گوشی‌های هوشمند

اولین پرینتر سه بعدی جهان با نام OLO  معرفی و به بازار عرضه شد. این پرینتر جهت استفاده در گوشی های هوشمند طراحی شده است. OLO که فقط ۷۸۰ گرم وزن دارد، در ابعاد ۱۷۲ در ۱۱۵ در ۱۴۸ میلی‌متر ساخته‌شده و با اغلب گوشی‌های روز دنیا مانند آیفون ۶ اس و گلکسی سامسونگ کار می‌کند. کارکرد این پرینتر به این صورت است که پس از لود کردن مدل سه‌بعدی لوگوی OLO بالای گوشی ظاهرشده و با کلیک می‌توان محصول سه‌بعدی را تولید کرد.

اولین پرینتر سه بعدی جهان برای گوشی_های هوشمند

شیوه ی کار با اولین پرینتر سه بعدی جهان

اگر می‌خواهید یک پرینتر سه‌بعدی داشته باشید، این دستگاه به شما این امکان را می‌دهد تا با کمک  یک گوشی هوشمند، به این آرزو جامه عمل بپوشانید. OLO اولین پرینتر سه بعدی جهان که برای استفاده در گوشی های هوشمند طراحی شده است در آستانه موفقیتی چشمگیر می باشد. این دستگاه در آینده‌ای نزدیک قادر خواهد بود تا به شما این امکان را بدهد که در هر مکانی به طور سه‌بعدی پرینت کنید! این چاپگر سه‌بعدی با باتری کار می‌کند و با استفاده از نور صفحه نمایش گوشی هوشمند، اشیاء سه‌بعدی تولید می‌کند.

تبدیل گوشی هوشمند به پرینتر سه بعدی از طریق OLO

تبدیل گوشی هوشمند به پرینتر سه بعدی به این گونه است که ابتدا باید ، گوشی خود را در یک قالب قرار دهید به صورتی  که همه چیز را به جز صفحه نمایش پوشش دهد. سپس نیمه پایینی OLO را در بالای قالب قرار می‌دهید و رنگ رزین را اضافه می‌کنید. نیمه بالایی را به طور کامل پوشش دهید. OLO با استفاده از نور صفحه نمایش گوشی هوشمند شما، رنگ رزین را حرارت می‌بخشد و مدل سه‌بعدی شما ساخته می‌شود.

پرینت از اشیای سه بعدی با اولین پرینتر سه بعدی جهان

پرینت از اشیای سه بعدی به کمک اولین پرینتر سه بعدی جهان امکان پذیر گشته است. با استفاده از این پرینتر می توانید هم از اشیای انعطاف پذیر و هم اشیای سفت و سخت  به صورت سه بعدی پرینت تهیه کنید. شما همچنین می‌توانید اشیاء طراحی شده با هر نرم افزار مدل سازی سه‌بعدی از جمله برنامه های اسکن سه‌بعدی مانند نرم افزار Autodesk 123D Catch را پرینت کنید، و یا این‌که از طرح های از پیش ساخته شده در کتابخانه ی OLO و یا آن هایی که از طریق رسانه های اجتماعی به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده‌اند، نهایت استفاده را بنمایید.

دیگر امکانات اولین پرینتر 3 بعدی جهان

  • بیش از ۴۰۰ سانتی متر مکعب حجم چاپ
  • چاپ اشیاء متعدد به صورت هم زمان
  • ترکیب رزین های مختلف با هم
  • تبدیل اشیا رنگارنگ و یا نیمه شفاف به صورت OLO Kickstarter
امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩