اشتراک گذاری

آموزش تعمیرات hp

آموزش تعمیرات hp یکی از دوره های تخصصی-آموزشی ارائه شده توسط نمایندگی hp است. ارائه این دوره در راستای برآورده سازی نیاز متقاضیان و علاقمندان حوزه تعمیر صورت پذیرفته است. داوطلبان با حضور در این دوره بر کلیه مباحث و سرفصل های تعمیرات hp مسلط گشته و آمادگی حضور در موقعیت های شغلی مرتبط را به بهترین شکل ممکن کسب می نمایند.

همکاری با «برترین اساتید» و بهره گیری از «پیشرفته ترین امکانات آموزشی» در این مرکز سبب گشته تا «تخصص» و «مهارت» جزء لاینفک تمامی کارورزانی گردد که دوره های آموزش تعمیرات hp را با موفقیت پشت سر گذاشته اند. دوره های آموزش تعمیرات اچ پی –صرف نظر از اینکه مرتبط با چه دستگاهی هستند- در دو دوره عمومی و تخصصی برگزار می شود.

سرویس در محل دستگاه کپی

مرکز آموزش تعمیرات hp

مرکز آموزش تعمیرات hp متشکل از پارت های آموزش تعمیرات پرینتر اچ پی ، دستگاه کپی ، اسکنر و دیگر ماشین های اداری اچ پی  است. تخصیص فضاهایی مجزا جهت آموزش تعمیر مرتبط با هر محصول سبب گشته تا تخصصی ترین ترفندها و راهکارهای تعمیر به کاراموزان آموزش داده شود. کاراموزان با حضور در دوره های آموزش تعمیرات hp بر مباحث فوق تخصصی این حوزه مسلط گشته و آنها را در طول دوره و در فرآیندهای تعمیر به خوبی فرا می گیرند.

 تدریس پیچیده ترین متدهای تعمیر و نوین ترین روشهای بهسازی و ارتقاء دستگاه های hp در این مرکز سبب گشته تا این مجموعه بدل به پیشروترین مرکز در حوزه آموزش تعمیرات hp گردد. دوره های آموزش تعمیرات اچ پی و مباحث تدریس شده در هر یک از این دوره ها در بخش های آتی معرفی می گردند.

واحدهای آموزش تعمیرات hp

  • واحد آموزش تعمیرات دستگاه کپی اچ پی
  • واحد آموزش تعمیرات اسکنر اچ پی
  • واحد آموزش تعمیرات پرینتر اچ پی

دوره عمومی آموزش تعمیرات hp

دوره عمومی آموزش تعمیرات hp برای آن گروه از کاربرانی برگزار می گردد که اطلاعات پایه و مورد نیاز در باب تعمیرات و تجهیزات دستگاه های الکترونیکی را ندارند. این گروه از متقاضیان می توانند با حضور در دوره عمومی آموزش تعمیرات hp، بر مباحث پایه و ابتدایی این حوزه مسلط گشته و آمادگی حضور در دوره تخصصی آموزش تعمیرات hp را کسب نمایند.

تشخیص نیاز یا عدم نیاز داوطلب به حضور در این دوره توسط یک آزمون ابتدایی که از سوی اساتید این مرکز برگزار می گردد، صورت می پذیرد. آشناسازی کارآموزان با تجهیزات تعمیر و کاربرد هر یک از ابزار نیز در همین دوره انجام می شود. (داوطلبانی که با مباحث این دوره آشنایی دارند نیازی به حضور در دوره عمومی تعمیرات hp ندارند). با اتمام این دوره، آموزش تعمیرات اچ پی در دروه تخصصی دنبال خواهد شد.

دوره تخصصی تعمیر hp

دوره تخصصی آموزش تعمیرات hp دربردانده مباحث و سرفصل های تخصصی مرتبط با هر دستگاه است. داوطلبان با حضور در این دوره، با ساختارتخصصی هر دستگاه –اعم از ساختار فیزیکی و نرم افزاری- آشنا گشته و شیوه رفع اشکالات احتمالی در آن را می آموزند.

مباحث تخصصی این دوره توسط اساتید بین المللی تعمیرات hp اموزش داده می شود. پیش نیاز حضور در این دوره، طی دوره عمومی است.

نمایندگی hp و واحدهای تعمیرات hp

مدیریت نمایندگی hp در ایران پارت های موجود در این مرکز را به منظور ارائه هر چه تخصصی تر خدمات، به بخش های کوچکتر تقسیم نموده است. کارشناسان حاضر در نمایندگی اچ پی در ایران به دلیل برخورداری از دانش فنی و حضور در همایش‌های تخصصی-آموزشی، توانایی آن ‌را دارند تا تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه های اچ پی را رفع و برطرف نمایند.

تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز از جمله برگزاری دوره های آموزش تعمیرات hp، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی‌ اچ پی صورت می‌پذیرد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با پارت‌های موجود در نمایندگی اچ پی در ایران و خدمات تخصصی ارائه شده در آنها به بخش زیر مراجعه نمایید. واحدهای تعمیرات hp در بخش زیر معرفی می شوند.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید