اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر پرینتر اچ پی

یکی از مطرح ترین و پرطرفدار ترین محصولات تولید شده توسط کمپانی اچ پی ، پرینتر ها به شمار میرود. این چاپگر ها در مدل ها و نسخه های بسیار متنوعی به بازار راه یافته اند. از مدل های خانگی تا پیشرفته و صنعتی. آن چه اچ پی همواره در ساخت پرینتر های خود همواره به آن درایت ورزیده، استاندار و کیفیت بالاست. این کیفیت و استاندارد موجب شده این محصولات در سراسر جهان طرفداران بسیاری به خود اختصاص داده است. پرینترهای اچ پی در کشورمان ایران نیز فروش بالایی دارن . به خاطر همین موضوع نیاز به نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی خیلی بیشتر از گذشته احساس میشد.

نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی در ایران ، با هدف رسیدگی قوی و همه جانبه به انواع مشکلات این تجهیزات ، دایر شده است. از مهم ترین امتیازاتی که کاربران نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی از اون برخوردار میشن، دریافت ضمانت نامه ی خدمات، رسیدگی سریع و زودهنگام به مشکلات، است. اما این مشکلات شامل چه اختلالاتی میشن؟ لازمه به اطلاعتون برسونیم که پرینتر های اچ پی ممکنه با انواع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری روبرو بشن که در ادامه برای آشنایی بیشتر کاربران به اون ها اشاره میکنیم.

تعمیر پرینتر اچ پی

مشکلات رایج پرینتر و چگونگی تعمیر پرینتر اچ پی

مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر اچ پی

لازمه بدونین که مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه پرینتر یه مشکل متداول محسوب میشه و فقط به پرینتر های اچ پی اختصاص نداره. این خطا به علت های مختلفی رخ میدن که لازمه توسط کارشناس تعمیر پرینتر اچ پی مورد بررسی قرار بگیرن. اما معمولا استفاده از کاغذ نامرغوب و غیر استاندارد میتونه به دامن زدن این مشکلات کمک کنه.

تار بودن برگه های پرینتر شده

تار و ناخوانا بودن صفحات چاپ شده هم یکی از اصلی ترین دلایل مراجعه ی کاربران به نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی هستش. این اختلال معمولا به دلیل مشکلات کارتریج یا نداشتن پودر یا تونر اتفاق میفته.

ارور های نمایش داده شده در پرینتر

این ارور ها معمولا به دلایل مختلف رخ میدن. از مشکلات نرم افزاری گرفته تا اختلالات پیچیده ی سخت افزاری. اون چه که مسلمه رسیدگی به این مشکلات به تخصص بالای کارشناسان نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی نیاز داره.

تکرار مطالب چاپ شده بر روی کاغذ

این مشکل یکی دیگر از اختلالات نگران کننده در پرینتر های اچ پی هستش که معمولا به دلیل مشکلات الکتریکی پاور یا های ولتاژ اتفاق میفته. برطرف کردن این مشکل نیاز به تخصص ویژه ی کارشناسان نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی دارد.

پاک شدن مطالب چاپ شده از روی برگه

پاک شدن مطالب یا تصاویر چاپ شده میتونه نشون دهنده ی مشکلات فیوزینگ باشه. در چنین مواقعی لازمه که کارشناس سلامت و صحت فیوزینگ رو مورد بررسی قرار بده و در صورت نیاز اون رو تعویض یا تعمیر کنه.

سایر مشکلات متداول در پرینتر های اچ پی

علاوه بر مشکلات بالا برخی اختلالات رایج دیگر هستند که در پرینتر های اچ پی به وقوع میپیوندن. این مشکلات میتونن به طور کلی فرایند چاپ دستگاه رو با مشکل روبرو کنن. نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی با بهره گیری از تخصص و دانش بالای خودش، قادر به رسیدگی و تعمیر این مشکلاته که در زیر بهش اشاره میکنیم :

  • مشکل چاپ روی پاکت نامه
  • نمایش خطای شماره ۷۹ در پرینتر hp
  • نکشیدن کاغذ به درون پرینتر و یا کشیدن چند کاغذ به صورت همزمان به درون دستگاه
  • پرینتر اچ پی از یک ورودی بخصوص کاغذ پرینت نمی گیرد
  • درایور پرینتر hp برای سیستم عامل وجود ندارد
  • خطای شماره 50.4
  • خرابی فیوزینگ پرینتر اچ پی
  • خرابی درام

خدمات تعمیر در محل پرینتر اچ پی

یکی از ویژه ترین خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی ، ارائه ی سرویس های پشتیبانی در محل مورد نظر کاربران هستش. این سرویس ها به جهات زیادی باعث راحتی کاربران شده. از مهم ترین این دلایل میتونیم به جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه ی رفت و آمد اشاره کنیم. همچینن از اون جا که این دستگاه ها معمولا سنگین وزن هستن، جابه جایی شون به سختی انجام میشه و توصیه میشه تا حد امکان از این کار اجتناب بشه. پس کاربران عزیز میتونن با مشاهده ی هر گونه خرابی با مشاوران نمایندگی اچ پی تماس بگیرن و خیالشون رو از بابت تعمیر پرینتر راحت کنن.