اشتراک گذاری

خرید دستگاه کپی

امروزه انتخاب و خرید دستگاه کپی با توجه به تنوع و تفاوت های بسیار این تجهیزات به امری دشوار بدل شده است. این دستگاه ها در انواع مختلفی طراحی و روانه ی بازار میشوند و از تکنولوژی های مختلفی پیروی میکنند. همین امر تحقیق در خصوص انواع این دستگاه ها و کارایی آن ها را به امری واجب بدل کرده است. به طور عمده دستگاه های فتوکپی را میتوان در دو نوع لیزری و جوهر افشان مورد بررسی قرار داد. همچنین از نقطه نظرات مختلف دیگری میتوان دستگاه های فتوکپی را تقسیم کرد، به طور مثال؛ این دستگاه ها به دو نوع خانگی و صنعتی تقسیم میشوند. از این رو مهم است که کاربر پیش از خرید دستگاه مورد نظر خود نوع کاربری خود را  مشخص کند.

همچنین دستگاه های کپی در برندهای مختلفی تولید میشوند که بسیاری از آن ها هرساله به آمار فروش بسیار بالایی در جهان میرسند. یکی از مطرح ترین کمپانی های تولید کننده ی دستگاه کپی بدون شک برند شارپ است. در ادامه به بررسی نکات مهم در خصوص خرید دستگاه کپی شارپ می پردازیم.

راهنمای خرید دستگاه کپی شارپ

در راهنمای خرید دستگاه کپی قصد داریم برند شارپ را که یکی از مطرح ترین تولید کنندگان دستگاه کپی است معرفی کنیم. شارپ یکی از شناخته شده ترین کمپانی هایی ست که از دیرباز به طراحی و تولید ماشین های اداری میپردازد. یکی از مطرح ترین ماشین هایی که شرکت شارپ تا کنون به تولید آن ها پرداخته است، دستگاه های فتوکپی به شمار میرود. این دستگاه ها با پیروی از تکنولوژی و فناوری های بسیار متنوعی روانه ی بازار شده اند و با استقبال بسیار بالایی از سوی مردم همراه بوده اند. به طوری که در کمتر شرکت و اداره ای ماشین های کپی شارپ به چشم نمیخورد. از مهم ترین نکاتی که به هنگام خرید دستگاه کپی شارپ لازم است مورد توجه قرار بگیرد، میتوان به موارد ذیل اشاره نمود.

 • ظرفیت ماهانه ی برگه های کپی شده
 • قابلیت هایی از قبیل چندکاره یا تک کاره بودن
 • قابلیت کپی پشت و رو
 • هزینه های مواد مصرفی فتوکپی شارپ
 • قیمت دستگاه کپی شارپ
 • قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی تصویر و اسناد
 • زمان لازم برای ارائه ی اولین خروجی
 • سرعت کپی دستگاه
 • حجم کاست دستگاه
 • رنگی یا سیاه و سفید بودن
 • برق مصرفی دستگاه کپی شارپ

بهترین دستگاه های فتوکپی شارپ

دستگاه کپی شارپ AR-M460NX : این دستگاه کپی یک ماشین اداری سه کاره است که از ویژگی های اصلی آن مقرون به صرفه بودن هزینه های چاپ و کپی است. کپی AR-M460NX مناسب برای ادارات و شرکت های بزرگ با حجم کاری بالا است.

دستگاه کپی شارپ AR-X202 : دستگاه فتوکپی شارپ مدل AR-X202 را میتوان از بهترین گزینه ی خرید دستگاه کپی برای شرکت هایی دانست که علاوه بر فتوکپی تمایل به دریافت اسکن و چاپ با کیفیت نیز دارند.

دستگاه کپی AR-6020N : این دستگاه کپی نیز یک ماشین چند منظوره است که توانایی پشتیبانی از حجم بالای کار ماهانه را دارد. در راهنمای خرید دستگاه کپی این دستگاه بیشتر برای قرار گیری در مراکز تجاری، تبلیغاتی و شرکت ها مناسب است و میتواند با سرعت بسیار بالایی فتوکپی های مورد نظر را ارائه دهد.

دستگاه کپی AR-6023N : این مدل نیز یک دستگاه چندکاره است که توانایی ارائه ی خروجی با سرعت بالایی را دارد. از مهم ترین ویژگی های این فتوکپی قابلیت پشتیبانی از سایز های مختلف کاغذ است.

[bsf-info-box icon=”Defaults-phone” icon_size=”32″ icon_style=”circle” title=”نمایندگی فروش و تعمیر فتوکپی شارپ” read_more=”more” link=”url:https%3A%2F%2Fcopymachine.ir%2Fsharp-copier-representative%2F|||” read_text=”نمایندگی فروش و تعمیر فتوکپی شارپ” pos=”square_box” box_border_style=”solid” box_border_width=”1″ box_border_color=”#000000″ heading_tag=”h2″ title_font_size=”desktop:20px;”]

مقاله ای که مطالعه نمودید حاصل تجربه ی کارشناسان نمایندگی فروش و تعمیر فتوکپی شارپ است. اگر قصد خرید دستگاه کپی را دارید می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی فتوکپی شارپ تماس بگیرید.

مرکز تعمیر شارپ با تکیه بر دانش کارشناسان و تعمیرکاران مجرب به رفع ایراد پیش آمده در انواع محصولات و ماشین های اداری sharp ، مبادرت می ورزد. علاوه بر تعمیر محصولات شارپ ، فروش آن ها نیز ضمن به کارگیری از امکانات وسیع و تخصص در فروش، با مناسب ترین شرایط و به همراه گارانتی و ضمانت نامه ی کتبی معتبر انجام میشود. نمایندگی شارپ، هم اکنون در شعب مختلفی به فعالیت میپردازد و امکان دریافت این سرویس ها را برای اقصی نقاط کشورمان فراهم ساخته است.

[/bsf-info-box]
امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩