اشتراک گذاری

نمایندگی دستگاه کپی ریکو

نمایندگی دستگاه کپی ریکو با تلاش فراوان توانسته برترین تکنسین های ایران را کنار خود گرد آورده و در واحدهای مجزا به کار گیرد. در این نمایندگی سه بخش تخصصی به ارائه ی خدمت به کاربران می پردازند. کاربران می توانند برای دریافت اطلاعات مورد نیاز خود برای تعمیر یا خرید یک دستگاه به واحد مشاوره ی نمایندگی دستگاه کپی ریکو مراجعه کنند. پس از آن، به واحد فروش مراجعه کرده و اقدام به خرید دستگاهی اورجینال با خدمات پس از فروش نمایند.

دیگر واحد تخصصی و کاملا مجهز این مرکز، تعمیرات ریکو است که به جدیدترین دستگاه های عیب یابی و تعمیرات مجهز شده است. در این واحد عیوب مختلف نرم افزاری و سخت افزاری انواع مدل های کپی و پرینتر ریکو در کوتاه ترین زمان با صرف کم ترین هزینه ها برطرف می شود. مدیران این نمایندگی برای جلب نظر مشتریان هر ساله کارشناسان خود را در کلاس های بین المللی تعمیرات شرکت می دهند.

نمایندگی دستگاه کپی ریکو

نمایندگی دستگاه کپی ریکو در تهران

نمایندگی دستگاه کپی ریکو برای وقت و هزینه ی مصرفی کاربران خود ارزش بسیاری قائل است. در هر جای تهران بزرگ که باشید، می توانید به سرعت از خدمات نمایندگی دستگاه کپی ریکو بهره مند گردید. شعب متعدد این مجموعه ی تخصصی تمامی مناطق مختلف تهران را در برگرفته و از دو بخش فروش و تعمیرات تخصصی  برخوردار می‌باشد. بنابراین فرقی نمی‌کند که به دنبال خرید یکی از چاپگر های ریکو هستید و یا قصد تعمیر کردن آن را دارید. با مراجعه به یکی از شعب ستارخان، تجریش، پیروزی، فرجام، ولیعصر، میرداماد و سعادت آباد می توانید از خدمات نمایندگی دستگاه کپی ریکو در تهران بهره مند شوید.

نمایندگی دستگاه کپی ریکو در کرج

کاربران کرجی نیز می‌توانند از خدمات ویژه نمایندگی دستگاه کپی ریکو در زمینه فروش، عیب‌یابی، تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری انواع فتوکپی های کوچک و بزرگ ریکو بدون اتلاف وقت استفاده کنند. شعبه کرج نمایندگی دستگاه کپی ریکو در منطقه شاهین ویلا این کلان‌شهر قرار گرفته است. تمامی کاربران کرجی در هر منطقه‌ای که سکونت داشته باشند از گوهردشت گرفته تا عظیمیه، گلشهر، فردیس، هشتگرد و … می‌توانند با مراجعه به این شعبه نسبت به خرید و یا تعمیر یکی از چاپگرهای ریکو اقدام کنند. لازم به ذکر است که کلیه ی خدمات و سرویس های نمایندگی دستگاه کپی ریکو براساس پارامترهای استاندارد شکل گرفته و به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می شوند.

[bsf-info-box icon=”Defaults-cogs gears” icon_size=”32″ icon_style=”circle” title=”تعمیر دستگاه کپی ریکو” pos=”square_box” box_border_style=”solid” box_border_width=”1″ box_border_color=”#a8a8a8″ heading_tag=”h2″ title_font_size=”desktop:20px;”]

تعمیر دستگاه کپی ریکو نیاز به مهارت و تجربه ی فراوان همچنین استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته ای دارد که مطابق با پیشرفت های تکننولوژی در دنیا ساخته شده باشند. نمایندگی دستگاه کپی ریکو واحد تعمیرات خود را به نوین ترین دستگاه ها مجهز کرده است تا کار تعمیرات بدون حتی ذره ای خطا انجام بگیرد. همچنین  برای به روز شدن اطلاعات تعمیراتی تکنسین های خود، هر ساله آنان را در کلاس های آموزشی بین المللی شرکت داده و رزومه ی آن ها بیش از پیش قوی می کند. به همین دلیل نمایندگی رسمی دستگاه کپی به پشتوانه ی این عوامل، به پذیرش دستگاه هایی می پردازد که سخت ترین مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری را داشته باشند. تکنسین های کارکشته نیز تمام تلاش و تجربه ی خود را به کار برده و دستگاه را به عملکرد اولیه باز می گردانند.

[/bsf-info-box]

خدمات نمایندگی دستگاه کپی ریکو

نمایندگی فتوکپی ریکو از جمله مراکز معتبر و پر طرفداری است که خدمات متنوع فروش، مشاوره و تعمیرات را با کم ترین هزینه ها در اختیار کاربران قرار می دهد. این مرکز با هدف مشتری مداری گروهی از برترین تکنسین های ایران گرد آمده اند تا عموم نیازهای کاربران در زمینه ی دستگاه کپی را برطرف سازند. از جمله خدمات این مرکز:

 • نصب و راه اندازی انواع مدل های کپی ریکو
 • عیب یابی، تعمیر و تعویض دولوپر کپی ریکو
 • عیب یابی، تعمیر و تعویض فیوزینگ فتوکپی ریکو
 • عیب یابی، تعمیر، تعویض و فروش قطعات جانبی ریکو
 • فروش دستگاه کپی ریکو کاملا اورجینال با گارانتی های معتبر و مدت دار
 • عیب یابی، تعمیر و تعویض مین برد فتوکپی ریکو در نمایندگی دستگاه کپی ریکو
 • مشاوره های رایگان و سازنده، بی طرف، با هدف مشتری مداری در نمایندگی دستگاه کپی ریکو
 • عیب یابی و تعمیر مشکلات مختلف نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه کپی ریکو با جدیدترین دستگاه ها
 • عیب یابی، تعمیر و تعویض مگنت رولر ریکو
 • شارژ تونر کارتریج انواع مدل های دستگاه کپی ریکو
 • عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات مکانیکی کپی ریکو
 • عیب یابی، تعمیر و تعویض درام دستگاه فتوکپی ریکو
 • عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات الکترونیکی دستگاه ریکو
 • عیب یابی، تعمیر و تعویض بردهای الکتریکی فتوکپی ریکو
 • تعویض قطعات با نمونه ای اصل و اورجینال دستگاه فتوکپی ریکو
 • عیب یابی، تعمیر و تعویض کارتریج کپی ریکو در نمایندگی دستگاه کپی ریکو
[bsf-info-box icon=”Defaults-shopping-cart” icon_size=”32″ icon_style=”circle” title=”فروش دستگاه کپی ریکو” pos=”square_box” box_border_style=”solid” box_border_width=”1″ box_border_color=”#a8a8a8″ heading_tag=”h2″ title_font_size=”desktop:20px;”]

فروش دستگاه کپی ریکو یکی از خدمات مطمئن و قابل توجهی است که توسط نمایندگی دستگاه کپی ریکو در اختیار کاربران قرار می گیرد. واحد فروش این مرکز، توسط مدیران خبره توانسته است جدیدترین دستگاه های کپی تولید شده در کمپانی ریکو را در معرض دید و خرید قرار دهد. این نمایندگی جدای از ارائه ی دستگاهی اصل و اورجنیال، گارانتی های معتبر و خدمات پس از فروش قابل توجهی نیز در اختیار کاربران قرار می دهد. نصب و راه اندازی، تعمیر و تعویض قطعات، انجام تنظیمات نرم افزاری و سخت افزاری، سرویس کامل دستگاه و خدمات تعمیر در محل از جمله تسهیلاتی است که برای جلب رضایت مشتری، با کم ترین هزینه ها در اختیار کاربران قرار می گیرد.

[/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”Defaults-automobile car” icon_size=”32″ icon_style=”circle” title=”تعمیر دستگاه کپی در محل” pos=”square_box” box_border_style=”solid” box_border_width=”1″ box_border_color=”#a8a8a8″ heading_tag=”h2″ title_font_size=”desktop:20px;”]

تعمیر دستگاه کپی در محل توسط کارشناسانی انجام می گیرد که بارها مورد آزمون مدیران خبره ی نمایندگی دستگاه کپی ریکو قرار گرفته و آن ها نیز صلاحیت و توانایی خود را ثابت کرده اند. این سرویس که از طریق ایجاد تماس تلفنی یا ثبت درخواست در سایت فعال شده و در کوتاه ترین زمان تکنسینی خبره را روانه ی آدرس ارائه شده می کند، دارای نکات مثبت و قابل توجهی است از قبیل: نظارت کاربر بر روند تعمیرات، صرفه جویی در هزینه و وقت، دریافت مشاوره های رایگان جهت نگهداری و افزایش طول عمر دستگاه همچنین اطمینان کاربر از درستی انجام تعمیرات یا تعویض قطعات با نمونه ای اصل و اورجینال.

[/bsf-info-box]

نمایندگی دستگاه فتوکپی

نمایندگی دستگاه فتوکپی با سال ها تجربه توانسته است خود را به عنوان برترین واحد خدماتی ایران در زمینه ی فروش، مشاوره و تعمیرات انواع دستگاه کپی به کاربران معرفی کند. نمایندگی انحصاری دستگاه فتوکپی که دارای مجوز های بین المللی و معتبر است با هدف مشتری مداری، کار خود را هر روز گسترش داده و تمام تلاش خود را به کار می برد که تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه را به بهترین نحو انجام داده و رضایت مشتری را جلب نماید. به همین دلیل علاوه بر کارشناسان خبره و آزموده،آرشیوی غنی از قطعات اورجینال انواع کمپانی های تولید کننده ی دستگاه کپی فراهم آورده و واحدهای خود در نمایندگی اصلی دستگاه کپی را به جدیدترین دستگاه های روز دنیا مجهز کرده است.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩