اشتراک گذاری

مرکز تعمیر دستگاه کپی

مرکز تعمیر دستگاه کپی ، ارائه دهنده ی خدمات تخصصی تعمیرات کپی می باشد.  تعمیر دستگاه کپی توشیبا یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی توشیبا است. این مرکز با تکیه بر الطاف الهی و تخصص و مهارت کارشناسان خود، خدماتش را  در بالاترین سطح کیفی به کاربران این محصول ارائه می دهد.

مهارت کارشناسان تعمیر دستگاه کپی توشیبا در کنار بهره مندی از پیشرفته ترین امکانات تعمیر و ترمیم، سبب گشته تا تخصص و کیفیت، دو ویژگی لاینفک خدماتی باشند که به دست کارشناسان و مهندسان این مجموعه ارائه می گردند. متخصصان و کارشناسان تعمیر دستگاه کپی توشیبا با سال ها تجربه و مدارج بالای علمی به این مرکز جذب شده اند.

علاوه بر این ، کارشناسان این مرکز ملزم به حضور در دوره های تخصصی جهت به روز رسانی دانش و بهره مندی از متد جدید در تعمیر دستگاه کپی توشیبا هستند.

سرویس دستگاه کپی در محل

تعمیر دستگاه کپی توشیبا ودیگر واحدهای تعمیرات توشیبا

تعمیر دستگاه کپی توشیبا در این بخش به معرفی واحدهای تعمیرات توشیبا می پردازد.  تعمیرمحصولات توشیبا و از جمله  دستگاه کپی توشیبا در این مرکز به صورت تخصصی انجام می گردد. تعمیرهریک ازین محصولات در واحدی مجزا انجام می گردد و تجهیزات مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه کپی توشیبا در آن و احد فراهم گشته است. واحدهای تعمیرات توشیبا ضمن به کارگیری کارشناسان و مهندسان زبده ی کشور، بهترین امکانات و ابزارآلات تخصصی تعمیرکونیکا مینولتا در اختیار کادر فنی قرار گرفته است.

کاربران گرامی می توانند با حضور در هریک از واحدهای تعمیراتی از جمله واحد تعمیر دستگاه کپی توشیبا و مراجعه به کارگاه تخصصی مرتبط با محصول خویش تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایند. جهت آشنایی با خدمات مرتبط با تولیدات توشیبا و واحدهای ارائه دهنده ی  خدمات در نمایندگی توشیبا وارد لینک مربوط به آن شده و خدمات مربوط به محصول مورد نظر را مطالعه نمایید.

خدمات مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا

 • کلیه سرویس کدهای دستگاههای فتوکپی توشیبا قدیمی مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا
 • بکارگیری روش های تخصصی در  General Service مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا
 • بکارگیری Main Code فتوکپی توشیبا جهت تنظیمات عمومی و تخصصی مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا
 • بکارگیری پروگرام های فوق تخصصی مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا
 • تعمیرات و رفع ایراد بر مبنای اصول Service کارخانه ای مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا
 • استفاده تخصصی از  Service Manual مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا
 • ریست کارخانه Reset factory فتوکپی / ریست پرینتر
 • استفاده تخصصی از Parts Guide جهت استخراج Part Number اجزا مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا
 • بکارگیری پودر جهت پر کردن  Toner مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا
 • شارژ و تعویض کاتریج دستگاه های دیجیتال کپی توشیبا
 • آشنایی و سرویس و روش کار سنسور مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا
 • خواندن و بررسی تخصصی Error Code های مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا
 • عیب یابی و تعمیر LSU Unit در مرکز تعمیرات کپی توشیبا
 • تنظیمات روش های بکارگیری دستگاه بعنوان پرینتر ، اسکنر و فکس در مرکز تعمیرات کپی توشیبا
 • تحلیل جداول کارکرد مرکز تعمیرات کپی توشیبا

اخبار دستگاه کپی توشیبا و دیگر خبرها

پیگیری اخبار از جمله خدمات مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا است. کاربران گرامی در این قسمت می توانند تازه ترین اخبار کمپانی توشیبا را مطالعه نموده و در جریان رویدادها و تحولات مختلف این کمپانی قرار بگیرند. تعمیر توشیبا شامل  تعمیرسخت‌افزاری و نرم‌افزاری محصولات از جمله تعمیردستگاه کپی توشیبا می باشد.

مقالات دستگاه کپی توشیبا و دیگر مقالات

مقالات دستگاه کپی توشیبا عبارتند از مقالات تخصصی و عمومی که در راستای رفع نیاز کاربران توشیبا در این قسمت قرار خواهند گرفت . مطالعه ی مقالات این بخش رهنمودی خواهد بود جهت استفاده ی بهتر و بهینه تر از دستگاه و از مراجعات مکرر جهت تعمیردستگاه کپی پیشگیری خواهد نمود.  اما باید در نظر داشت که کار با بهترین دستگاه‌های کپی نیز ما را از مراجعه به مراکز تعمیر دستگاه کپی بی‌نیاز نمی‌سازد.

انواع دستگاه کپی توشیبا و دیگر محصولات

انواع دستگاه کپی توشیبا ودیگر محصولات توشیبا  در این بخش معرفی می گردند. دراین بخش می توانید اطلاعات لازم در مورد محصولات مختلف توشیبا را کسب نمایید. شرکت چندملیتی و خوشه‌ای ژاپنی توشیبا در زمینه ساخت و تولید دستگاه‌ها و اجزای الکترونیکی(مثل حافظه‌های جانبی، کارت‌های حافظه، صفحات نمایشگر ال‌سی‌دی، سلول‌های سوختی برای تجهیزات تلفن همراه، نیمه‎هادی‌ها)، سیستم‌های زیرساخت اجتماعی(نظیر سیستم‌های برق قدرت، صنعتی، آسانسور، تجهیزات پزشکی، توربینهای نیروگاه‌های برق حرارتی، اسکنرهای دقیق پزشکی، کارت‌های آی‌سی ورودی درها)، محصولات دیجیتالی (مثل شبکه‌های دیجیتالی و رایانه‌ای، تجهیزات ارتباطات تلفن همراه، دی‌وی‌دی خوان‌ها، لپ‌تاپها) و لوازم خانگی (پلوپز با فشار خلاء، ماشین لباسشویی با مصرف کم انرژی، یخچال، تهویه مطبوع) فعالیت دارد. در این بخش به معرفی انواع دستگاه کپی توشیبا ودیگر محصولات توشیبا می پردازیم.

تعویض و تعمیرات فوق تخصصی اجزای دستگاه فتوکپی توشیبا

 • تعویض و تعمیر Scan Unit دستگاه فتوکپی توشیبا
 • تعویض و تعمیر Transporter Unit دستگاه فتوکپی توشیبا
 • تعویض و تعمیر Paper Stop Unit دستگاه فتوکپی توشیبا
 • تعویض و تعمیر Optical Unit دستگاه فتوکپی توشیبا
 • تعویض و عمیر SPF دستگاه فتوکپی توشیبا
 • تعویض و تعمیر ADF دستگاه فتوکپی توشیبا
 • تعویض و تعمیر Duplex دستگاه فتوکپی توشیبا
 • تعویض و تعمیر Sorter دستگاه فتوکپی توشیبا
 • تعویض و تعمیر Finisher دستگاه فتوکپی توشیبا
 • تعویض و تعمیر Stapler Unit دستگاه فتوکپی توشیبا
 •  تعویض و تعمیر Main Board دستگاه کپی توشیبا
 •  تعویض و تعمیر AC Power دستگاه کپی توشیبا
 •  تعویض و تعمیر DC Power دستگاه کپی توشیبا
 •  تعویض و تعمیر Discharge دستگاه کپی توشیبا
 •  تعویض و تعمیر Blank Lamp دستگاه کپی توشیبا
 •  تعویض و تعمیر DEVELOPER Unit دستگاه کپی توشیبا
 •  تعویض و تعمیر Drum Unit دستگاه کپی توشیبا
 •  تعویض و تعمیر Paper Feed Unit دستگاه کپی توشیبا
 •  تعویض و تعمیر Fusing Unit دستگاه کپی توشیبا
 •  تعویض و تعمیر MC Charger دستگاه کپی توشیبا

مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا

نمایندگی مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا/ نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

نمایندگی رسمی مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا/ نمایندگی رسمی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

نمایندگی اصلی مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا / نمایندگی اصلی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا/ نمایندگی تعمیرات دستگاههای کپی توشیبا

نمایندگی تعمیر مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا/ نمایندگی تعمیر تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

نمایندگی تعمیرات تخصصی مرکز تعمیرات کپی توشیبا/ نمایندگی تعمیرات تخصصی تمرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا

نمایندگی تعمیر تخصصی مرکز تعمیرات کپی توشیبا/ نمایندگی تعمیر تخصصی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

نمایندگی خدمات پس از فروش مرکز تعمیرات کپی توشیبا/ نمایندگی خدمات پس از فروش تعمیرات دستگاه کپی

نمایندگی رسمی فروش مرکز تعمیرات کپی توشیبا/ نمایندگی رسمی فروش تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

نمایندگی اصلی فروش مرکز تعمیرات کپی توشیبا/ نمایندگی اصلی فروش تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

فروش دستگاه فتوکپی توشیبا با گارانتی اصلی / فروش دستگاه فتوکپی توشیبا با گارانتی اصلی

نگاهی به تاریخچه توشیبا

در سال ۱۸۷۵ میلادی (۱۲۵۴ شمسی) اولین کارخانجات تجهیزات تلگراف در ژاپن با نام محلی تاناکا سیزو شو (Tanaka Seizo – Sho) و به معنی کارخانه مهندسی تاناکا به کار افتاد. موسس آن Hisashige Tanaka  به خاطر اختراعاتش که شامل عروسکهای مکانیکی و یک ساعت که به وسیله رزونانس (تشدید) عمل می‌کرد بسیار معروف بود.

تحت عنوان شیبورا سیزاکو شو (Shibaura Seisaku – Sho) شرکت او به یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان تجهیزات و دستگاههای سنگین الکتریکی (نه الکترونیکی) تبدیل شد در سال ۱۸۹۰ میلادی (۱۲۶۹شمسی) هاکونتسو اولین کمپانی بزرگ ژاپن در زمینه تولید لامپهای چراغ برق تأسیس گردید گام بعدی در راه توسعه این شرکت و تنوع محصولات اضافه شدن کالاهای مصرفی به محصولات آن بود.

در ۱۸۹۹ میلادی (۱۲۷۸ شمسی) نام شرکت به Tokio Denki یا همان Tokio Electric Co تغییر پیدا کرد. در سال ۱۹۳۹ این دو کمپانی تقریباً معروف استراتژیکهای خود را نزدیک یافته و رهبران آنها تصمیم به ادغام گرفتند.بدین ترتیب آنها به یک کارخانجات مجتمع تجهیزات الکتریکی بدل شدند با نام محلی Tokio Shibaura Denki co یا همان توکیو شیبورا الکتریک.این شرکت بزرگ به زودی تحت عنوان Toshiba مشهور شد و “توشیباً در سال ۱۹۷۸ نام رسمی این شرکت شد.

سوالات متداول تعمیر دستگاه کپی توشیبا

کادر فنی تعمیردستگاه کپی کونیکا مینولتا به پرسش های کاربران گرامی در حوزه ی شیوه های نگه داری ومراقبت از دستگاه کپی ، تعمیر، ترمیم، بازسازی و ارتقاء دستگاه های کپی کونیکا مینولتا پاسخ خواهند داد. شیوه ی رفع اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه، امکان یا عدم امکان تعمیر دستگاه، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات معیوب، دلایل بروز اختلال در دستگاه، مدت زمان مورد نیاز جهت تعمیر و…. پرسش هایی از این دست را می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیردستگاه کپی کونیکا مینولتا در میان بگذارید و پاسخ مناسب را دریافت نمایید.

لازم به ذکر است در صورت نیاز به مشاوره با کارشناسان مرکز می توانید به نمایندگی کونیکا مینولتا مراجعه کرده و از خدمات مشاوره ی حضوری با کادر فنی بهره مند گردید.  جهت مطالعه ی سوالات متداول تعمیر دستگاه کپی توشیبا و سایر سوالات با ما همراه شوید.

نمایندگی توشیبا

نمایندگی توشیبا برای دستیابی به مفهوم واقعی خدمات متمایز به سازماندهی خویش ادامه می‌دهد. بدین منظور کارشناسان این مرکز همگی، طی دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای، گزینش شده‌اند و با تمامی قطعات و محصولات قدیمی و جدید توشیبا آشنایی دارند. به‌علاوه کارشناسان نمایندگی توشیبا ملزم به حضور در دوره‌های ملی و بین‌المللی هستند که هر ماه به منظور به‌روز رسانی مهارت‌ها و اطلاعات آن‌ها برگزار می‌گردد. کادر فنی نمایندگی توشیبا، پیش از هر اقدامی در محیطی آرام، اطلاعات و راهنمایی‌های مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهند تا امکان یک انتخاب آگاهانه برای شما فراهم گردد.

پیش از هر اقدامی، به منظور رفاه حال و رضایت مشتریان گرامی، هزینه‌های تعمیر و مدت زمان مورد نیاز به صورت تخمینی برآورد شده و به اطلاع مشتریان گرامی می رسد. تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز دارای گارانتی می‌باشند. مهندسین نمایندگی توشیبا طی مراحل مختلف تعمیر دستگاه کپی توشیبا  را انجام حواهند داد. در گام نخست، کادر فنی نمایندگی توشیبا  اطلاعات اولیه و مورد نیاز را در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهند. این اطلاعات شامل پاسخگویی به تمام پرسش‌های مشتریان و نیز مواردی همچون چگونگی تعمیر دستگاه، مدت زمان مورد نیاز، روند تعمیر، برآورد هزینه ی تعمیر، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.

در مرحله ی بعد در صورت تأیید مشتری، کادر فنی نمایندگی توشیبا اقدام به تعمیر و ترمیم دستگاه خواهند کرد. در صورت نیاز به تعویض قطعات، این اطمینان را به شما می دهیم که در این مرکز، فقط از قطعات اورجینال و با کیفیت جهت تعویض استفاده می گردد .

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩