اشتراک گذاری

مرکز تعمیر دستگاه کپی

مرکز تعمیر دستگاه کپی

مرکز تعمیر دستگاه کپی خدمات تخصصی تعمیرات کپی را به صورت حرفه ای و با پیشرفته ترین امکانات به کاربران گرامی ارائه می دهد. از جمله برندهای پرطرفدار دستگاه کپی می توان دستگاه کپی کونیکا مینولتا را نام برد. کونیکا مینولتا شرکتی معتبر در تولید ماشین های اداری است و دستگاه های کپی این برند همواره مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. مرکز تعمیرات کپی در راستای رفع نیاز های کاربران کونیکا مینولتا استخدام و تربیت متخصصین این حرفه را عهده دار می باشد. متخصصین مرکز تعمیرات کپی علاوه براین که دارای مدارج بالای علمی در تعمیر دستگاه کپی هستند، تجربه ی لازم را در تعمیر دستگاه کپی به دست آورده اند. مدیریت مرکز تعمیر دستگاه کپی متخصصین خود را ملزم به گذراندن دوره های تخصصی نموده که در سیکل های مختلف از سوی نمایندگی برگزار می گردد.

واحدهای تعمیرات کونیکا مینولتا

ارائه ی خدمات تخصصی کونیکا مینولتا در واحدهای مجزا انجام می گردد. هریک از این واحدها مجهز به تجهیزاتی هستند که جهت تعمیرات کپی نیاز مند آن هستیم. همچنین در هر واحد از متخصصین و تعمیرکاران مربوط به محصول مورد نظر بهره گرفته ایم. جهت بهره مندی از خدمات ما و آشنایی با خدمات هر واحد روی لینک واحد مورد نظر کلیک نمایید.

مرکز تعمیر دستگاه کپی

آدرس : تهران ستارخان بین شادمهر و بهبودی کوچه نجاری پلاک ۱۸ طبقه همکف

شماره های تماس : ۶۶۵۱۰۵۱۰ ( خط ویژه)

ساعات کاری : شنبه الی چهارشنبه ۱۸ – ۹ پنج شنبه ۱۵ – ۹

پیگیری اخبار در مرکز تعمیر دستگاه کپی

مرکز تعمیر کپی علاوه بر ارائه ی خدمات تخصصی در ارتباط با تعمیر دستگاه های کپی ، خدمات دیگری را در راستای رفع نیاز کاربران کونیکا مینولتا به آنان ارائه می دهد. از جمله این خدمات می توان شرح اخبار مرتبط با دنیای ماشین های اداری و تعمیر دستگاه کپی را نام برد . کاربران دستگاه های کپی از جمله دستگاه کپی کونیکتا مینولتا در این قسمت در جریان تازه ترین اخبار در ارتباط با دستگاه های کپی کونیکا مینولتا قرار خواهند گرفت. مطالعه ی اخبار نه تنها برای کاربران کونیکا مینولتا ، بلکه برای افرادی که علاقه مند به مطالعه ی اخبار ماشین های اداری هستند نیز مفید خواهد بود.

تعمیرات کونیکا مینولتا  و معرفی مقالات این حوزه

مرکز تعمیرات کونیکا مینولتا در نظر دارد جهت آشنایی هر چه بهتر کاربران و تعمیرکاران کونیکا مینولتا با محصولاتشان ، مقالات تخصصی و عمومی این حوزه را به کاربران ارائه دهد. مقالات تخصصی جهت مطالعه ی کاربران تخصصی کونیکا مینولتا و مقالات عمومی جهت مطالعه ی عامه ی مردم و کاربران عمومی در نظر گرفته شده است. مقالات توسط کارشناسان و متخصصین این مجموعه از بین صدها مقاله ی ارائه شده در کنفرانس های ملی و بین المللی انتخاب و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

[dt_blog_scroller post_categories=”%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa”]
امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩