اشتراک گذاری

دلایل چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی

در این مقاله به بررسی دلایل چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی میپردازیم. از جمله دلایل چروک شدن کاغذ می توان به نوع کاغذ مورد استفاده در دستگاه ، رطوبت و دما اشاره کرد  . درصورت رطوبت زیاد خشک شدن کاغذ امری است حتمی . چنانچه کاغذ مرطوب باشد و خشکی کافی را نداشته باشد کاربر با چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی مواجه می شود . در مواقعی که نوع کاغذ مورد استفاده در ماشین های اداری با نوع دستگاه کپی یا پرینترتان هماهنگ و متناسب نباشد ( به عنوان مثال از کاغذی با ضخامت کم یا زیادتر از استاندارد دستگاه خود استفاده کنید یا اندازه ی کاغذ متناسب با دستگاهتان نباشد ) موجب بروز این اختلال در دستگاه می گردد . البته در پاره ای مواقع غلطک خراب و فرسوده ، رولرهای چسبناک، برگه‌ ورودی کاغذ خراب دلیلی است بر چروک شدن کاغذ  .

دلایل چروک شدن کاغذ

دلایل چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی و رفع این ایراد

پس از بررسی دلایل چروک شدن کاغذ به ارائه ی راه کارهایی جهت رفع این ایراد می پردازیم.برای رفع ایراد چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی می توانید راه های زیر را انجام دهید و در صورت عدم دریافت نتیجه ی مطلوب و ادامه ی مشکل به تعمیرکار مسلط به این حوزه مراجعه نمایید .

ابتدا از این که کاغذ درست در پرینتر و دستگاه کپی قرار گرفته است اطمینان حاصل نمایید . در صورتی که باز با این ایراد ( چروک شدن کاغذ ) در دستگاه خود مواجه شدید کیفیت و جنس کاغذ را ارزیابی و بررسی کنید .

در مرحله ی آخر دسته کاغذ موجود در سینی را پشت و رو کنید ؛ علاوه بر این می توانید کاغذ موجود در سینی را ۱۸۰ درجه بچرخانید. زمانی که همه ی این راه ها را رفتید و چروک شدن کاغذ برطرف نشد باید به تکنسین های مجرب و مسلط به تعمیر ماشین های اداری مراجعه نمایید .

دلایل چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی – نقش تعمیرکار

همانطور که متوجه شدید یکی از مشکلات رایج  کار با دستگاه‌ های کپی ، مچاله و چروک ‌شدن کاغذ است. برای برطرف شدن این مشکل نیاز به حضور یک تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیر دستگاه کپی و به طورکلی ماشین های اداری دارید . کادر فنی نمایندگی کپی با حضور در دوره های آموزشی بین المللی صاحب دانشی به روز و مدارک معتبر گشته اند . مرکز تعمیرات کپی تکنسین ها و کارشناسان خود را پس از ارزیابی و پشت سر گذاشتن آزمون های متعدد علمی و نظری برگزیده اند .به همین دلیل مهندسین و کارشناسان این مرکز قادر به ارائه ی خدمات باکیفیت مطابق با استانداردهای جهانی هستند .

توصیه ی ما شما عزیزان این است : درصورتی که حین استفاده از دستگاه کپی خود با چروک ‌شدن کاغذ مواجه شدید سریعا از آپشن سرویس در محل یا سرویس در مرکز این نمایندگی استفاده کنید و دستگاه خود را به دست کادر حرفه ای این مجموعه بسپارید . نمایندگی کپی با بکارگیری مجرب ترین کارشناسان توانسته کیفیت خدمات تعمیر را به سطح قابل قبولی از کیفیت و مطابق با آخرین متد جهانی برساند .

کادر فنی نمایندگی کپی با ارائه ی خدمات ترمیم و بازیابی مطلوب توانسته دست مراکز نامعتبر را از فعالیت کوتاه کند .تکنسین های این مراکز غیر مجاز به دلیل نداشتن تسلط کافی در امر تعمیر دستگاه های الکترونیکی و ارتباطی در بسیاری موارد دست به تعویض قطعاتی می زنند که نیازی برای تعویض ندارند . امیدواریم با ارائه ی این مقاله توانسته باشیم اطلاعات مفیدی در زمینه ی دلایل و راه حل چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی به شما عزیزان ارائه نماییم .

نمایندگی کپی و واحدهای تعمیرات ماشین های اداری

مدیریت نمایندگی کپی ، واحدهای تعمیرات کپی را به صورت تفکیک شده طراحی کرده است . مرکز تعمیرات کپی جهت کسب رضایت مشتریان و درراستای تحقق هدف ارائه ی بهترین خدمات فعالیت خود را بر اساس استفاده از مدرن ترین و درجه یک ترین تجهیزات انجام می دهد . لازم به ذکر است ، این ابزارآلات تعمیر توسط مجرب ترین کارشناسان فراهم و خریداری شده اند . نمایندگی کپی با ورود ابزارآلات مدرن سعی در خریداری و به روز رسانی کارگاه های فنی خود دارد . از این رو کارشناسان این مرکز با ارائه ی جدیدترین تجهیزات ، بهترین خدمات تعمیر را ارائه می نمایند . لازم به ذکر است ، کاربرانی که با چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی مواجه شدند باید دستگاه خود را به واحد مرتبط منتقل نمایند ( به دلیل مجزا بودن کارگاه های فنی )

نمایندگی شارپ ترتیبی داده است تا نیاز به مراجعه به یک مکان فیزیکی برای مشتریان عزیز از میان برود و در وقت و هزینه صرفه جویی بسیاری شود ( سرویس در محل ) . ما با سرویس رایگان کارشناس خود را به محل شما می فرستیم و پس از بازبینی دستگاه توسط کارشناس مجرب و با سابقه ی خود هزینه ی تعمیرات را با قطعات اصل به شما اعلام می نماییم و ؛ درصورت توافق اقدام به تعمیر دستگاه با قطعات هولوگرام دار می کنیم . لازم به ذکر است ، پس از تعمیرات مراحل تست عملکرد و رفع مشکل از دستگاه انجام می شود . به ضرس قاطع می گوییم تکنسین های ما با یک بار مراجعه ، به بهترین نحو مشکل چروک شدن کاغذ را در دستگاه کپی برطرف می نمایند .

چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی / دلایل چروک شدن کاغذ / مشکل چروک شدن کاغذ چاپ / مشکل چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی / رفع مشکل چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی / علت چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی / چروک شدن ورق در دستگاه کپی / رفع ایراد چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی / نقش تعمیرکار در چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی / تعمیرات کپی / تعمیرات دستگاه کپی / تعمیرات فتوکپی / تعمیر کپی / تعمیر دستگاه کپی / تعمیر فتوکپی /

لینک های مفید

تعمیرات دستگاه کپی توشیبا / تعمیرات دستگاه کپی شارپ / تعمیرات دستگاه کپی برادر / تعمیرات دستگاه کپی کانن / تعمیرات دستگاه کپی زیراکس / تعمیرات دستگاه کپی ریکو / تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا / تعمیرات دستگاه کپی اچ پی / تعمیرات دستگاه کپی دل / تعمیرات دستگاه کپی پاناسونیک / تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ /

تعمیر دستگاه کپی کانن / تعمیر دستگاه کپی  دل / تعمیر دستگاه کپی اچ پی / تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا / تعمیر دستگاه کپی ریکو / تعمیر دستگاه کپی شارپ / تعمیر دستگاه کپی توشیبا / تعمیر دستگاه کپی زیراکس / تعمیر دستگاه کپی / تعمیر دستگاه کپی سامسونگ / تعمیر دستگاه کپی پاناسونیک / تعمیر دستگاه کپی کیوسرا /

تعمیرات تخصصی کپی دل / تعمیرات تخصصی کپی اچ پی / تعمیرات تخصصی کپی شارپ / تعمیرات تخصصی کپی کانن / تعمیرات تخصصی کپی توشیبا / تعمیرات تخصصی کپی کونیکا مینولتا / تعمیرات تخصصی کپی ریکو / تعمیرات تخصصی کپی / تعمیرات تخصصی کپی سامسونگ / تعمیرات تخصصی کپی پاناسونیک /

مرکز تعمیرات کپی / تعمیرگاه اصلی کپی پاناسونیک / تعمیرگاه اصلی کپی سامسونگ / تعمیرگاه اصلی کپی اچ پی / تعمیرگاه اصلی کپی ریکو / تعمیرگاه اصلی کپی کیوسرا / تعمیرگاه اصلی کپی زیراکس / تعمیرگاه اصلی کپی کانن / تعمیرگاه اصلی کپی کونیکا مینولتا / تعمیرگاه اصلی کپی توشیبا / تعمیرگاه اصلی کپی شارپ /

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩